poster

Bermudský trojúhelník (TV film)

 • USA

  Bermuda Triangle

 • Slovensko

  Bermudský trojuholník

Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 1996, 96 min

Režie:

Ian Toynton

Kamera:

Robert Steadman

Producenti:

Boris Malden

Střih:

Jim McElroy

Scénografie:

Richard Reseigne

Kostýmy:

Ellen Falguiere
(další profese)
 • PORTER44
  *

  Slaboduchá slátanina která nemá se sci-fi nic společného ,příběh je o rodině která ztroskotá na jakém si ostrově který už je obydlen trosečníky pak jsou záběry jenom na delfíny a moře což bylo z celého filmu asi nej,ale nic se v tom filmu neděje,pak se objeví jaký si domorodci a film je pořád o ničem.(24.7.2014)

 • Autogram
  **

  Film je jednoznačne za jednu hviezdu - kde nič tu nič v príbehu, z postáv občas vypadne nejaká myšlienka, a aspoň to má pozitívny a pritom nie príliš happy-endový záver. Naomi nepredviedla nič svetoborné, možno ani priemerné za ten krátky čas. Ale jednu hviezdu pridám za úžasné scény plávania a potápania s delfínmi, na to sa neviem vynadívať.(23.7.2014)

 • Anderton
  **

  Film je za čistú nulu, prítomnosť mladej Naomi Watts v letnom outfite iba za štyri, pretože je tu prítomná len zopár minút. Takže čisto z matematického hľadiska to vychádza na dve hviezdy. Film vážne za nič nestojí, ale dal som si záväzok, že uvidím všetky Naominine filmy a tak občas to bude pri tých starších kúskoch aj dosť bolieť. Ani to jediné tu deklarované pozitívum, čiže prostredie, za veľa nestojí.(25.2.2013)

 • Pitryx
  *

  Na TV filmek dost hezkých záběrů pod vodní hladinou. Ale jinak je to nicneříkající nudná ptákovina určená spíše dětem a mládeži. Holčina zřejmě vlastnila žábra, ale třeba to někde ve filmu vysvětluje, jak je možné že tolik vydrží pod vodou, já jsem film přejížděl, tak jsem to mohl přeslechnout. 20130930 8623/0(4.2.2014)

 • Big Bear
  odpad!

  Vše kolem tohoto legendami opředeného místa mne zajímá. Zkáza Mary Celeste, zmizelá letka torpédových TBM Avengerů, ztracené lodi, letouny, zvláštní jevy i zmatená chování kompasů.... To je Bermudský trojúhelník. Proto mne nabídka NOVA Cinema včera večer celkem zaujala. Zvědavost se zvýšila po zjištění, že tam hraje má oblíbená Naomi. Již však po 10 minutách jsem pochopil svůj omyl a zbytek filmu masochisticky dokoukal jen z důvodu, že bych se mohl alespoň dobře pobavit tím jak je to debilní. Leč i to byl omyl. Bylo to tak debilní, že to ani nebavilo. V kostce, rodina se dvěma dětmi ztroskotá se svojí lodí. Už to vypadá, že utonou, když je zachrání delfíny. Proberou se na pláži tropického ostrova, kde je přivítá americký pilot, který zde nouzově přistál už v roce 1945... Ten ale po ostrově jezdí v armádním jeepu, tak fakt nevím čím přiletěl.. :-). Na ostrově je komunita lidiček co se zde po různu napříč časem také zachránili a které ostrov drží a nepustí ven. Komunita má vše co potřebuje k životu (asi z vraků). Benzín, motorové čluny, potápěčskou výbavu atd... zatímco rodiče jsou uvězněním na ostrově zdrceni, syn si najde v džungli kámoše Tarzana a dcera se skamarádí s delfíny v moři. O drama také není nouze, syn má cukrovku a dochází mu inzulín. Naštěstí ale na ostrově žije pod doutnající sopkou i podivný kmen domorodců uctívající delfíny, který pomůže... Na ostrově jsou všude sloupy s korintskými hlavicemi asi pozůstatek dávné civilizace....snad bájné Atlantidy... Prostě příšerné. Strašné! Naomi se tam sice párkrát mihne v kraťáskách, to ale nevyváží to strašné amatérské zpracování. Ne tohle nefunguje ani jako rodinný, ani jako dobrodružný a už vůbec ne jako mysteriózní film.... ODPAD(20.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace