poster

Můj auťák Brouk

 • USA

  Herbie: Fully Loaded

 • Slovensko

  Herbie: Na plný plyn

 • Velká Británie

  Herbie: Fully Loaded

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • k212
  ***

  Je mi jedno, že je to plné nelogičností, ale JE TO FILM PRO DĚTI! Nezávadný, pěkně natočený, vtipný. A pokud se chce i dospělý člověk bavit, musí přistoupit na pravidla hry a tou je fantastično. No jasně, Brouk co vyhraje NASCAR, je asi jako Škoda 110 kupé, která vyhraje DTM! Ale mě je to jedno, jednou ráda tento film pustím svým dětem, radši než nějaké ty násilnosti typu Spider-man.(11.1.2006)

 • Margerie
  ***

  Film vhodný pro odpolední nicnedělání. Víckrát se na něj sice asi nepodíváte, ale touha vlastnit Brouka, který je podobně svéhlavý, náladový, roztomilý a extrovertní ve vás zůstane pěkně dlouho. Jen tu hlavní hrdinku bych vyměnila - Lindsay ani jako tmavovláska nezapře svoje barbienovské sklony a do filmů o sympatických, "normálních" holkách prostě nepatří. Vzkaz pro uživatele Djakoma: Šanci už v podstatě dostala ve filmu Vím, kdo mě zabil, ale nějak neprokázala, že by měla na víc, než na podobné pohádky pro dospělé (dospívající?)...(31.8.2011)

 • Skeevee
  *

  Nemuzu si pomoct, ten film je naprosto debilni...herci strasni, auto jeste dejme tomu, ale tim to tak hasne... scenar naprosto hroznej, tak moc, ze se divim, ze sem "dovolila" mladymu na to docivet. A hra na city s autem je naprosto nechutna... ale musi se filmu nechat, ze mel jeden vtip a dobry pisnicky...ale tim to tak hasne... Jo ta jedna hvezdicka je za uplne posledni scenu =)(28.7.2006)

 • choze
  **

  Průměrná šablonovitá disneyovka, jejímiž hlavními taháky jsou Lindsay Lohan a brouk. Pro brouky mám slabost, ale Lindsay se tu jako herečka zrovna dvakrát nepředvedla a rozhodně jsou slečny co mě berou víc než ona a třeba její MEZI NÁMI DĚVČATY je minimálně o třídu lepší než tohle. Taky bylo fajn vidět po delší době znovu Matta Dillona, který vystřihl skvělého samolibého záporáka a Michaela Keatona. Závody hemžící se počítačovými triky měly své momenty, romantická linka byla dost zazděná, humor infantilní a spočívající takřka výlučně v tom, že brouk mrká světly, takže jsem se celou dobu přiměřeně nudil a v kině bych to rozhodně nedal.(17.10.2006)

 • merigieren
  **

  Herbie je živý brouček, mrká očima, prdí a sám řídí. Většina vtipů se točí kolem brouka, od začátku až do konce, bohužel ty vtipy jsou poněkud nezáživné, párkrát to ujde, ale koukat na to celej film mě nebavilo. Závody nebyly nijak adrenalinové, napínavě sestříhané, prostě jen ježdění aut. V tomhle směru je Speed Racer podstatně lepší.(11.9.2009)

 • - 50-milionový remake vydělal během prvního týdne (22. – 26. 6. 2005) nasazení do amerických kin jen 17,7 mil. dolarů, a jelikož ho promítali již od středy, víkendový zisk byl o 5 milionů menší. Víkendový výdělek byl nejmenším v historii pro film uváděný v počtu 3 500 kin. Během následujícího měsíce ale suma vzrostla až na 55,9 milionu. (imro)

 • - V Disneyho studiu dlouho zvažovali oprášení jedné ze svých nejúspěšnějších franchise, která začala v roce 1969 snímkem The Love Bug a pokračovala Herbie Rides Again (1974), Herbie Goes to Monte Carlo (1977) a Herbie Goes Bananas (1980). O dva roky později se objevila ještě krátká TV série Herbie, the Love Bug. (imro)

 • - Na premiéru filmu, která proběhla 19. 6. 2005, nabídlo studio Disney volné vstupenky pro všechny diváky se jménem Herbert, Herbie nebo Herb. (Lajty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace