poster

Loď duchů

 • USA

  Ghost Ship

 • Slovensko

  Loď duchov

 • Velká Británie

  Ghost Ship

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  V Beringově moři pluje ztracená loď Antonia Graza. Později se ukáže, že s lodí není něco v pořádku. Na povrch začnou vycházet hrůzné skutečností. Objevuje se zde dívka Katie, díky ní se dozvíme, co se na palubě lodi vlastně odehrálo. Nebylo to nic pěkného. Život všech cestujících ukončilo ocelové lano, které se znenadání uvolnilo. Smrt byla velmi rychlá. Duchů se to zjevuje jen pár. Je to Katie, zpěvačka Francesca a kapitán lodi.(29.10.2008)

 • Djkoma
  *

  Až neuvěřitelně jednuduše odhadnutelný snímek se silně béčkovým nádechem. Atmosféra není zas tak úžasná a celým filmem se hrne nelogika. Béčkové rozpadnutí, přehypovaný závěr a nutnost vysvětlovat dopodrobna unudí. Jediné co se mi líbilo byla hudba (a to hlavně při závěrečném "A takhle to bylo ....").(25.9.2004)

 • imf
  **

  Provařená videopultovka recyklující snad všechno co už jste v žánru viděli. Vystavět horor kolem mořeplaveckých klišé o ultradrsňácích (a ultradrsňačkách) a dochutit ho báchorkou o "lodi duchů", takhle páchnoucí naviják dneska snad nesežere nikdo. To že jde film do kin, považuji za hrubou urážku divácké inteligence ;)(16.3.2003)

 • peter12
  ****

  Keď som to videl prví krát ešte na vhs-ke a začala ta krvavá scénka s oceľovým lanom tak ma to totálne dostalo.Keď si to pozerám s odstupom času už to taka sila nie je ale aj tak,vždy si ho rád pozriem.Myslím že aj Bludný Holanďan to ma vo svojej zbierke.Ničím ma to neprekvapilo ale aj tak ma to bavilo.A nemožem nespomenúť herecké obsadenie,najma J.Margulies,ktorá tam bola osviežením medzi samými chlapmi a aj mladučká E.Browning ako duch mladej holky,ktorá pomáha nálezcom pochopiť pravdu,kto je ten staroveký démon bola fakt dobrá,aj ked tam nemala moc priestoru vyniknúť.A kto si myslí opak,nech sa strčí do riti.(30.11.2013)

 • SOLOM.
  **

  Začátek filmu s ostnatým drátem vypadal docela solidně a slušně mě navnadil. Jenže postupem času začalo mé nadšení uvadat a děj se pro mě změnil v jakési duchařské karaoke. Tvůrci mě zaujali jedině několika momentkami s vysvětlením co se na lodi stalo a proč. Jinak šlo, ale o přehlídku hodně průměrných hereckých výkonů a nedotažených pokusů diváka vylekat. Škoda, že horor postupně přenechal místo akčnímu pojetí filmu u kterého jsem se začal nudit.(7.7.2008)

 • - Gabriel Byrne nahradil těsně před natáčením Briana Coxe. (Chatterer)

 • - Rockový song, který si při řízení remorkéru pouští Santos (Alex Dimitriades), jemuž později kapitán Murphy (Gabriel Byrne) poručí, ať vypne ten randál, je skladba „Not Falling“ od skupiny Mudvayne. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Rozpočet filmu byl 20 milionů dolarů a film celosvětově vydělal přes 68 milionů dolarů. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace