poster

Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (TV pořad)

 • Česko

  Jamieho roztančená kuchyně

 • Velká Británie

  Oliver's Twist

Reality-TV / Rodinný

Velká Británie, 2002, 52x30 min

Režie:

Brian Klein

Hrají:

Jamie Oliver
 • ivishka
  ****

  Podle mě tento charizmatický angličan strčí všechny Babicy,italy a podobné trapáky hravě do kapsy svým důvtipem,výberem receptů a vším možným a pamatuji si,že když jsem se na tento pořad dívala tak nejen,že jsem na to jídlo dostala chuť ale i když moc nevařím tak mě zaujal už jen tím jak si to vaření Jamie užívá...(11.12.2011)

 • Karlos80
  ****

  Paráda kam se hrabe nějaká Prima vařečka s nesympatickým Zounarem, Polreich nebo Babica... Tento kulinářský pořad, je jedním z nejlepších svého druhu, konkurovat by mu mohly snad jen Ti naši "Kluci v akci". Ze všech kuchyní a kuchařských pořadů, jeden z nejlepších a to jednoznačně. Sympatický hlavní představitel, pěkná místa, vtipné provedení. A ty jeho kolikrát exotická jídla? Hmm.. a mňam i když si myslím že se člověku kolikrát silně prodraží, co se týče např. jenotlivých ingrediencí, některá budou v běžných obchodech i nesehnatelná, ale na druhou stranu ty jeho papů v konečném výsledku nemusí být vůbec špatná:-))(18.8.2007)

 • Aidina
  ****

  Nejlepší kulinářský pořad. Jamie Oliver je vtipný a jeho jídla se dají jíst. Ostatní podobné pořady jsou jenom slabým odvarem. Nechce za každou cenu vytvořit nic extra zázračného a složitého. Na druhou stranu nedělá ani jídla typu „ jak pejsek s kočičkou vařili dort zvaný Babica“. Jeho recepty jsou ale geniální v jednoduchosti a v rychlosti. A to vše je ještě umocněno výslednou kvalitou jídla. Přesvědčil mne, že se dá vařit i bez všech těch přesně zvážených ingrediencí jako 50 dkg toho a 100 dkg toho. Vaření pak nepřipomíná matematiku.(25.2.2013)

 • Khalesi
  ****

  Roztomilý chlapec, ten Jamie. Nie len že je skvelý kuchár, ale aj veľmi sympatická osobnosť, nehovoriac o jeho neodolateľnom šarme. Varenie prezentuje, ako zábavnú činnosť a varí hlavne pre priateľov a rodinu. Dbá na to, aby jedlo bolo pripravené rýchlo, chutne a zdravo. Jedinou mojou výtkou je to, že občas zabúda na to, že človek je aj očami a to je v dnešnej silnej konkurencii na kulinárskej scéne výrazný nedostatok. Ako prednosť by som vyzdvihla časté veganské a vegetariánske recepty, len tak ďalej !(22.9.2013)

 • Segrestor
  ****

  Inspirativní pořad, kde se něco i naučíte, pokud je ve vašem okolí supermarket, který disponuje všemi těmi exotickými bylinkami, bez kterých by byli všichni tihle britští mastechefové v prdeli jako Baťa s dřevákama. Jamie je ale i přesto natolik sympatický, že se na pořad dá koukat i bez těch bylinek.(11.9.2011)

 • - Jamie Oliver vařil i pro britskou královskou rodinu. (Attta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace