poster

Zoom: Akademie pro superhrdiny

 • USA

  Zoom

 • Slovensko

  ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

 • Velká Británie

  Zoom

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ThomasL
  **

  Velice jednoduchá ptákovina, ve které má bývalý superhrdina Tim Allen předat své znalosti dětem s nadlidskými schopnostmi a samozřejmě je ze začátku proti, aby na konci mohl být pro. A nakonec přemůžou zlosyna(kterého zde vykreslovali jako největšího parchanta a zabijáka, co kdy po zemi chodil - souboj s ním mi přišel jako rutina všedního dne) a vše se v dobré obrátí a společně zachrání svět. Kolikrát už tu bylo něco podobného - podobně stupidního? Musím, ale uznat, že na castingu vybrali tu podle mého názoru nejroztomilejší dívenku do role šestileté holčičky, která byla schopná uzvednout prakticky cokoliv - ta byla kouzelná. Zbytek stál tak říkajíc za hovno!(9.9.2010)

 • Le_Chuck
  *

  Zinfantilnení X-meni vykradnutí materskou superškolkou pre problémových adolescentov, zabalení do sopľovej gule plnej srdcervúcich posolstiev a prdiacich gagov. Že "byť iný" sa nehovorí, priaťestvo je nadovšetko, a že pod najhrubšími dioptriami sa skrýva kráska, musí pochopiť každé 6-ročné decko, ktoré bude u znechutených rodičov po projekcii škemrať o figurku vyslužilého kapitána Zooma. Film je svojim prístupom k divákovi, (logikou, dialógmi a štýlom humoru) naladený na vekovú kategóriu under 9, čoho následkom sú znechutené dojmy (okolo 15%) každého, kto nieje v kine prvý krát. Superteletubies!(25.10.2006)

 • Skuby47
  ****

  Předně si myslím, že je to film určený pro děti a taky že se jedná o parodii na komixy a různé filmové superhrdiny. Oceňuji zajímavý nápad. Jako nedostatek beru herecké obsazení, i když komik v hlavní roli vysloužilého hrdiny je v parodii namístě. Možná by byl věrohodnější akční veterán Willis nebo Stallone. K tomu bych přidala nedostatečné využití dnes běžných počítačových triků a vizuálních efektů. Dívala jsem se s malou vnučkou a docela jsme se bavily.(28.1.2016)

 • PetrPan2
  *

  Tohle je smutné, měli Tima Allena, Chevyho Chase a výborný námět... a dopadlo to příšerně. Infantilní, naivní gagy jak pro pětileté děti, hloupý patos a nesmyslné zvraty děje. Obtloustlý Chevy Chase zredukoval svoji komiku na pouhé poulení očí a Tim Allen působí co chvíli bezradně nad stupidními dialogy :o((19.12.2010)

 • Bobik9
  ***

  Tim Allen byl sice sypmatickej, ale chvilkama až trapnej. Specer Breslin byl naprosto nechutnej. Chevyho Chyse opravdu nemusím a tendle film mu moc nepřidal. Courtney byla blbější než obvykle. Rip Torn mi seice docela sednul do své role, ale objevoval se minimálně. Kate Mara byla nevýrazná a nudná. Ryan Newman byla opravdu odporná, naprosto dítě na facku! A Kevin Zegers byl sympatickej slaďouš až to bolelo. Ale přesto ten výsledek nebyl úplně špatný. Skvělá muzika a pár vtipných scének, vykompenzovalo brutálně debilní konec.(19.1.2010)

 • - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace