• NinadeL
  *

  8. série pokračuje v psycho dramatu, ve kterém je loutkářem Charlotte Rampling. Nicméně kvalita jde do prdele. A pointa toho všeho je taková marná. Marnost nad marnost.(9.1.2019)

 • maoc
  ***

  Slabá série, naštěstí poslední. Pár dílů dalo vzpomenout na zašlou slávu, ale jinak je to zoufale utahané, bez pěkných gore scén (kromě pár záběrů mozku), se zoufale tápajícími herci, kteří neví, co postavám dát, když se je produkce a režie snaží napasovat do mnoha forem, aby nakonec neměli žádnou (Debra, Quinn) nebo do nudných bezvýrazných šablon, aby se propána divák nevylekal (Harrison, Dexter, Angel a jeho švica, kapitán). Nejzajímavějšími postavami jsou nakonec vrazi a psychiatrička. Na logiku a provázanost s realitou zapomeňte. Vše se podřizuje čím dál tupějšímu divákovi a hrne sice koncem pod docela pěkným tlakem, ale bez uzardění k v-podstatě-happyend-finále. Bodík za odvahu to neudělat tak úplně happy, což ale shodí epilog, který, tjamtadadá, nechává otevřená vratáá. Mainstream jak noha a ještě k tomu dost blbý, takže sorry, ale jak jsem tě kdysi miloval, tak tě nyní, Dextere, proklínám. Už nikdy víc. Trhni si kudličkou.(26.6.2017)

 • Sharlay

  Vzaz všem 3+ hvězdičkářům této série: Ty léky jste neměli přestat brát.(1.4.2017)

 • Makky
  ***

  Posledná séria Dextera je veľmi špecifická. Dominuje Debra, prekombinovanosť a imbecilita scenáristov. Je veľká škoda, že sa záverečné dejstvo nepodarilo kvalitatívne zvládnuť. Záver som si netrúfal predstaviť resp. predpokladať, pretože mohol byť akýkoľvek... nesadol mi však úplne, hoci samotným vývojom poslednej série je logický, dobrý. Je však len dobrý, tak ako všetkých posledných 12 častí. A to si tak skvelý seriál nezaslúžil.(4.11.2018)

 • Rajesh_K.
  ****

  Pro takový skvost jako je Dexter bohužel jednoznačně nejslabší série...Mělo to dopadnout úplně jinak. Každopádně stále u mě platí, že nic jiného mě tak nevtáhlo a nezaujalo než je Dexter..Děkujeme♥(28.10.2016)

 • - Ve scéně, kdy Dexter (Michael C. Hall) mluví na svém telefonu se Sylvií Prado (Valerie Cruz), drží mobil obráceně. (Delock)

 • - Dexter (Michael C. Hall) nosí pouze černou barvu v posledních epizodách této série. Má pevné černé košile s khaki kalhotami. Jeho otec, Harry (James Remar), také nosí v této sérii černé košile. (Delock)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace