poster

V Bruggách

 • Velká Británie

  In Bruges

 • USA

  In Bruges

 • Slovensko

  V Bruggách

Drama / Komedie / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 2008, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ****

  Scénář: Martin McDonagh .. Pro milovníky Colina, pro milovníky Belgie, pro milovníky zvláštních filmů, vydařených debutů, pro milovníky zkurvených Brugg. ___ Pokud jste alespoň v jedné kategorii pozitivní, máte vyhráno. Snímek oplývá kouzelnou zimní atmosféru, v náladách je rozkolísaný, baví svým černým humorem, hřeje přátelstvím, pestrým hudebním doprovodem, prostě baví.(13.5.2008)

 • Eddard
  *****

  Otázka proč se sakra ve snech objevují trpaslíci se řešila už v Životě v oblouznění či Twin Peaks. Otázku, proč těmhle filmům vždycky nasypu plný počet hvězd teď řeším sám. V Brugách je každopádně snový film, v obou smyslech slova. Víc napíšu, až ho trochu rozdýchám a zpracuju. Zážitek. 90%(30.10.2008)

 • Gilmour93
  *****

  „Purgatory's kind of like the in-betweeny one. You weren't really shit, but you weren't all that great either. Like Tottenham.“ Trefný popis Kohoutů.. Některé oblíbené filmy ve vás dozrávají až na několik zhlédnutí a pak jsou tu vzácné případy jako In Bruges, u kterých jsem si již po pár minutách řekl: to je ON! Brilantní scénář, vybroušené dialogy, zasněná atmosféra belgické "shithole" a na scéně kralující gauneři na dovolené: přemýšliví, otcovský Ken (fenomenální Gleeson), dětinský až prostoduchý Ray (Farrell) a snad jako jediná piha na kráse příliš karikaturní gangsterské kápo Harry (Fiennes). Některým se nezdá nezničitelnost hlavních hrdinů, ale já za ty roky filmových zkušeností dobře vím, že pokud vezmeme v potaz všechny národnosti, snese tělo Ira to největší množství chlastu a kulek. Co se nachytaného olova týče, lze snad ještě za jediný konkurence schopný národ považovat Uzbekistánce v čele s Borisem Břitvou..(28.6.2010)

 • Hellboy
  ****

  Zábavná komedie / akce, u které jsem se občas skutečně nahlas zasmál a dobře jsem se bavil celou dobu, až do konce, jenom mi trochu vadí jakási přílišná vykonstruovanost...ehm...všeho: dialogů, zvratů, i hereckého obsazení - vše mi přišlo takové co nejvíc vypočítané na efekt, až to bilo do očí, a ačkoliv se jedná o crazy komedii, tohle mi nedovoluje udělit 5 hvězd. I tak se jedná o výborný film a jedno je jisté - mám ohromnou chuť někdy do Brugg zajet:) PS: Konec mi ani trochu nevadil, protože je podle mě jen zcela logickým vyústěním předchozího děje.. Jak jinak by to asi mohlo skončit??(16.8.2008)

 • J*A*S*M
  *****

  Dokonale vyvážená kombinace tragického dramatu a inteligentní komedie. Snímek s pohádkovou atmosférou (...doslova), která je tak silná, že dokáže opravdu naplno pohltit. Sice trochu nereálné - de facto by se nemělo dát nikomu fandit, ale přesto jsou všechny postavy docela sympatické - ale o to víc okouzlující. Přesně na něco takového jsem měl chuť, snímek se mi přesně trefil do nálady. Ještě že tak, jindy bych mu možná full house nedal. A to by byla škoda.(1.8.2008)

 • - Postavu Harryho chtěl režisér obsadit někým, koho by v první chvíli v této roli neuměl představit. Hledal výborného herce, který by dodal postavě vtip a inteligenci. To, že Ralph Fiennes umí také pouštět hrůzu pochopil až při natáčení. (don corleone)

 • - Harry (Ralph Fiennes) si od Jurije (Eric Godon) vezme pistoli M1911A1 se slovy: "Normální zbraň pro normální lidi". Na stole před ním dále leží samopaly Steyr TMP a IMI Uzi, dále útočná puška AKMS, brokovnice Benelli M3 Super 90, (airsoftový!) granátomet Madbull AGX, pistole Heckler & Koch MK 23 a revolver Colt Python. (Maulincio)

 • - Jordan Prentice vnímal svoji postavu jako další, téměr surrealní, bonus k tajemnu místa jakým jsou Bruggy. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace