poster

Cizinec (TV film)

 • Velká Británie

  Perfect Strangers

 • Slovensko

  Keď zareve lev

Komedie

Velká Británie, 2004, 85 min

 • Naslund
  ***

  Někdy si říkám, že natočit romantickou komedii je pro filmaře asi ten nejlehčí úkol. Ne suprovou, ale takovou, co zapadne do průměru, co se bude líbit nenáročnému publiku. V tomhle případě hlavně takovému, které má rádo, když se film odvíjí, jak ho odhadnou. Kdo si přečetl obsah, jistě už ví, jak to dopadne. Opravdu být ta komedie jen o trošku předvídatelnější, už bych si pomyslel, že jsem ji viděl. Ale i přesto jsem se nato neznuděně vydržel dívat až do konce. Žádné výtečné vtipy, žádné romantické vzrušení a jedna opravdu děsící scéna s kočkou. Ale i tohle stačí na to, aby se těžko špatně hodnotilo.(21.6.2010)

 • rikitiki
  **

  Stokrát viděný námět o výměně země a bytu a tudíž i života. Sympatická Anna Friel a umělohmotný Rob Lowe se tímhle přehlédnutelným filmem rozhodně nezapíšou mezi nesmrtelné filmové páry. /24. 2. 14./(24.2.2014)

 • hippyman
  ***

  zkraje trochu křečovitá podívaná se slabšími dialogy, ale postupem času si člověk zvykne, nebo se to prostě snad i zlepší, cojávim... každopádně výsledkem je celkem příjemný televizní průměr. nečekejte moc a budete třeba spokojeni jako já na 60%.(20.6.2010)

 • Morholt
  **

  Průměrná romantická trochukomedie ptákovina, u které jsem se zase tolik nesmál, ale na Annu Friel byl docela hezký pohled, tak si to těch 30% zaslouží.(25.5.2009)

 • Makky
  ***

  Nádherné. Keď zareve lev je chutná jednohubka, ktorú som zhltol ako malinu. Annu Friel, ako budúcu Báthory, som videl asi prvý raz. Je pekná, milá, zlatá. Príbeh dvoch sympatických ľudí je síce jednoduchý, ale na víkendové popoludnie je tento film ako stvorený. Pravdepodobne si na toto už za týždeň ani nespomeniem, ale momentálne ma to potešilo. Veľmi podarené, dávam lepšie tri hviezdičky :o)(26.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace