poster

Jeepers Creepers 3

 • USA

  Jeepers Creepers 3: Cathedral

 • Velká Británie

  Jeepers Creepers 3

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • silentname
  odpad!

  Rok 2017 hororom skutočne neprial. A dúfam, že rok 2018 im dnes otvorí dvere k niečomu lepšiemu a budem môcť pochváliť "Insidious: The Last Key". Na to si ale ešte počkáme pár hodín a zatiaľ poďme zakopať do zeme tento odpad. "Jeepers Creepers 3". Ukážka absolútnej filmovej nekompetentnosti a toho, ako sa filmy nerobia. Toto je horor, ktorý by mal niečo v sebe mať. Minimálne je to séria, ktorá je pre mnohých kultová. Ja som osobne predošlé dva filmy nevidel, no ak sú natočené tak, ako bol tento, tak ďakujem neprosím. Tento film je preplnený mizernými hereckými výkonmi, kde všetci potrebujú na všetko hulákať, alebo tu máme Meg Foster, ktorá sa podľa mňa miestami ani nesnaží vôbec nejako niečo hrať. Dialógy vo filme sú príšerné. Nikto to nepovie nič k veci. Všetko je o tom, že niekto niečo vie, niečo sa mu stalo a je teraz potrebné, aby niečo urobil, lebo ho k tomu niečo ženie. Je to absolútne odfláknuté. Možno by mi predošlé filmy v rámci príbehu doplnili nejaké medzery, no nemyslím si, že by to dokázalo niečo z toho, ako znejú tie dialógy v tomto filme zachrániť. Najmä z toho titulu, že je mi všetko čo sa tu hovorí absolútne ukradnuté. A rovnako sú mi ukradnuté aj všetky postavy v tomto filme, spolu s Creeperom. Nikto, ale absolútne nikto nevie do tohto filmu dať niečo zaujímavé. Poviem pravdu, že auto nášho padoucha je celkom zaujímavo spracované, no ak je to highlight filmu, ktorý ma má zaháknuť, tak sorry ľudia, toto neberiem. Vizuálne to nič neponúka. Žiadny veľký gore, žiadna atmosféra, žiadne momentky alebo scénky, kde by sme mali dôvod chcieť, aby sa hrdinovia z jednotlivých situácií dostali. V tomto filme je jedna scénka, kde dvaja z našich hrdinov budú sedieť v stojacom pick-upe. A keď sa obzrú za seba na Creepera, tak som si všimol, že na ich aute pristála mucha. Osobne som bol viac zvedavý na to, či sa mucha dostane z tohto filmu živá, než ktokoľvek z našich hrdinov. Nezaujímal som sa tu absolútne o nikoho. A potom sú tu efekty. Kde vôbec s týmto začnem? Osobne si myslím, že sa o ne staral ten istý človek, čo robil efekty v "Operation Dunkirk". Ani nekecám. Má to rovnakú televíznu kvalitu. Toto je skutočne príšerny film. Jeden z najmizernejších hororov, čo som mal možnosť vidieť. A bez debaty - Neodporúčam vidieť nikomu. Hodnotenie: F(6.1.2018)

 • *CARNIFEX*
  **

  Jedna "jagavá" je krutosť, päť je mimo realitu. Každopádne nájsť ten správny uhol pohľadu na ohodnotenie snímku, ktorý sa predošlými časťami pre mnohých fanúšikov horor žánru, stal doslova kultovou záležitosťou, je naozaj náročná vec. Sľúbil som, že budem "nežný", moje kritický pohľad hodím za hlavu, nebudem sa obúvať ani moralizovať, no popravde, je mi ľúto každého nadšenca tejto série, lebo čakať 14 rokov (!!) na pokračovanie, ktoré skrátka nedokáže naplniť očakávania, to zabolí. "Jeepers Creepers trojka" nie je tragédiou, no predsa len, sklamaných bude zrejme viac ako tých nadšených. Keby aspoň nejaké to gore dostalo priestor, no takto ozaj neviem, čo hodnotiť pozitívne, keďže sa viacmenej jedná o akčnú zábavu na priemernej úrovni, než horor v pravom slova zmysle. Ja dokonca nenachádzam ani len opodstatnenie zaradenia do tohto žánru. Veď medzi horory by sa tak mohol zaradiť aj samotný "Hellboy", ktorý má prisám bohu temnejšiu stránku, pričom o kvalite spracovania sa ani nemusíme baviť ...(30.10.2017)

 • ARI50
  ***

  Fakt jsem se hodně těšil na pokračování několik let a nakonec sem dost sklamany což je škoda 11 let čekáte a pak dostane te místy strašnou kameru a hrozné i efekty hold peníze dělají svoje. Co ale pochválim je návrat dodávky a její propracovanost a ten klakson ou to prostě už v prvním díle bylo dělo a tady pro mě taky a asi jediná věc co nahání strach, atmosféra byla dost slabá creepers nebyl podle mě tak propracovaný jako v předešlých dílech a to je škoda, u příběhu zavřu jedno oko a budiž ale kde bylo to napětí a hororový nádech? Doufám že si to Salva z pokračováním ujasní a napraví a nebo to předá dál. Aspoň konec napomohl hvězdě víš.(31.10.2017)

 • SeBig
  ***

  No po ohlasech jsem to čekal fakt hrozný.. film me na druhou stranu docela bavil i když strašidelny to teda neni, ale ma to tempo a postavy které me celkem na celý film zabavily, i když nejvíc mě bavil hlavně Jeepříček..byl sem rád že ho zase někde vidim, protože on je jeden z tech, který me děsily když jsem byl malej. Ty čtyřky bych se nebál a rad bych ji uvítal...konečně bych totiž taky chtěl díl,kde se vysvětlí, co je to vlastně zač...i když takhle je to takový tajemnejsi a zajímavější, když o něm víme hovno. neškodn ej průměr.(21.2.2018)

 • Gilmour93
  **

  No vida, nakonec se čekalo na fešáka s křídly a jeho creepmobil o 9 let míň, ale výsledek je žalostný. Triky syfylitické, herci příšerní (Salva snad s nimi ani neumí pracovat), nějaké logické propojení mezi scénami neexistuje, po atmosféře úvodu jedničky ani památky a arcidémon v červeném tričku z výprodeje je tady pouze za ňoumu a stín kdysi tajemného zla. Z návalů letargie a lhostejnosti mě bohužel nevytrhlo ani hodně prostoru pro dnes už legendární, rezem zabarvený truck Chevy COE a jeho nervy cukající klaksonek. Vidím to tak, že smuteční řeč jsem již pronesl, na počest zesnulého zazněl poslední Salva a Creeper míří pod zem. Sbohem. Nejméně na 23 let, vzhledem k trendu ideálně navěky..(13.11.2017)

 • - Třetí díl dějově nanavazuje na díl druhý, nicméně bude spojovat události, které se staly mezi prvním a druhým dílem. (SidneyP)

 • - Natáčení začalo 20. února 2017 v Baton Rouge, Louisianě. (SidneyP)

 • - Victor Salva se nechal slyšet, že pokud by mu studio nepovolilo produkci třetího pokračování, zvažoval by příběh rozčlenit do 13dílné televizní minisérie. (SidneyP)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace