Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Na krtky sice věřím, ale ne na bubáka. Zvláště když má zabít vlastního prezidenta." Tak nám ti zlí Rusové zase jednou chtěli dostat tu zlou Ameriku do jaderné přestřelky a proto probudili dvojitou agentku Evelyn Saltovou alias Natašu Čeňkovovou. Jenže ti zlí ruští agenti jsou rozlezlí po celém Bílém domě a tak budiž do budoucna jasné, že pokud některý svůj národ nade vše milující americký prezident jednou zmáčkne červený knoflík, tak je to ruské spiknutí. A tento film je zase americká národní kravina, která mě však překvapivě pobavila, vypláchla mi mozek a pak se utopila v řece Potomac. Naštěstí prezident, Ústava i Deklarace nezávislosti přitom utrpěli jen povrchová zranění.(29.11.2015)

 • Aluska88
  ***

  Vypadá to, že CIA vlastní tu nejschopnější a nejodolnější agentku na světě:) Evelyn Salt zmůže věci nevídané, většina z nich dokonce odporuje fyzikálním zákonům. Umí přeskakovat metrové vzdálenosti z kamionu na auto, z auta na dodávku, aniž by si přitom pohmoždila byť jen kotník. Dokáže šplhat a skákat výtahovou šachtou tak, jak to umí jen Spidey. A jen Evelyn Salt dokáže kosit jednoho Rusáka po druhém, až nezbude ani jeden. A dostat se do Bílého domu? Nebo snad až do podzemního bunkru pro hlavy Spojených států? Nic není pro tuto všeho schopnou ženu nemožné:) Angelinu Jolie nemusím, ale tady se mi docela líbila. Co na tom, že film postrádá nějaké realistické základy, popírá fyzikální zákony, či skončí jaksi zamotaně a neúplně, když se na to tak dobře dívá. Snímek je nabitý akcí až do konce a rychle uběhne. Ideální, nenáročná oddychovka, ve které ovšem všichni ti rýpalové najdou spoustu nelogičností. Ale tady mi to bylo celkem jedno:)(7.12.2014)

 • petero
  ****

  Angelina Jolie - obľúbená herečka. Akčný fim - obľúbený žáner, ktorého dnes je akosi v áčkových vodách pomenej. Akčná hrdinka - obľúbená kombinácia. I keď na Geenu Davis a jej The Long Kiss Goodnight nemá a sama seba tiež neprekonala (Wanted), ako oddychovka na večer nesklame, i keď je jasné, že po čase vyšumí do prázdna. Videné: 3x.(26.8.2010)

 • Tom Hardy
  ***

  Feministická verze seriálu 24 hodin. Solidní režii (hutně podpořenou dynamickou hudbou Jamese Newtona Howarda) podkopává scénář, který je typicky přeplácanou "wimmerovinou" (hrátky s historií, zvraty na každém rohu, přepálené nápady). Angelina Jolie je nicméně výborná a v současné době je jedinou herečkou, které lze na 100% věřit akční scény, ač se v nich dějí sebevětší hovadiny. Ve výsledku jde o svižnou naháněčku s debilní zápletkou, která má velmi světlé full contact momenty. Jack Bauer by si měl se Salt o čem povídat.(1.8.2010)

 • Malarkey
  ***

  Angelina Jolie je sice na plakátě nádherná s tím příčeskem a černými vlasy, ale ve filmu jí ten účes moc dlouho nevydrží. To pak způsobí, že změnou příčesků, úborů a identit se začne měnit i film a od rozjetého začátku se přesune k naprosto umlousanýmu středu a trapnýmu závěru. Tyhle komedie ze CIA už nemaj takový grády jako měli tenkrát. Všude se hledá jenom akce, akce dobrá, ale s rozklepanou kamerou. A tu pomalu a jistě přestávám chápat. Beru to, když je film natočenej formou dokumentu, ale když to vytáhnou do normálního akčního thrilleru, tak je to k nasrání. A nejhorší je, když se rozklepaná kamera, s důrazem na styl, objeví v český televizi. Okamžitě se taková Pojišťovna štěstí změní kvalitou v naprosto stejnou akční sračku jako tenhle film. A můžou si za to hošani sami. Je jen otázka času, kdy to začne bejt otravný i pro ostatní diváky. Představte si hustě rozklepanou zběsilou akci a ladnou scénu z nového Casino Royal, kde je ke konci filmu natočeno zničení Astonu Martin tak, jak se akce točit má. Třeba to jednou zase pochopí.(17.9.2010)

 • - Tom Cruise nevzal hlavnú úlohu, pretože sa obával prílišnej podobnosti medzi Ethanom Huntom z Mission Impossible a ponúkanou rolou. (Greenpeacak)

 • - Bojové umenie, ktoré Salt (Angelina Jolie) používa, vzniklo kombináciou muay thai a krav maga. (Greenpeacak)

 • - 29. mája utrpela Angelina Jolie zranenie z nevydarenej kaskadérskej scény, kvôli ktorej prerušili natáčanie. Odviezli ju do nemocnice a ešte v ten deň ju po preventívnom vyšetrení pustili na pľac. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace