poster

Kandidát zločinu (S03E03) (epizoda)

 • USA

  Candidate for Crime

 • Slovensko

  Kandidát zločinu

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1973, 1 h 33 min

 • LukasCL
  ***

  Columbo a politika, to mi nejde dohromady. Zbytečně dlouhý díl se spoustou hluchých míst. Záporák nemá žádné charisma, což je další mínus. Nebýt té výborné pointy, tak dávám 2 hvězdičky, pointa to tak trochu zachránila . "Vyndal jsem tu kulku ze zdi 3 hodiny předtím než jste způsobil poplach, že na vás stříleli."(19.3.2011)

 • Godhaj
  ***

  ,,Budu s vámi mluvit, jak často budete chtít, jak dlouho budete chtít, a o čem vy budete chtít.“ Politika je plná podrazů, to je ale každému snad jasné. Tentokrát jsem nebyl ničím překvapen ani unešen, jedná se o takový Columbův průměr. Ale to znamená, že příběh je pořád kvalitní a zajímavý. Pobavila mě policejní kontrola poručíkova vozu, jenž byl ještě více ušmudlaný, než jindy.(4.3.2015)

 • Rudyamon
  ****

  Padouch tohoto dílu mi byl vždycky výrazně nesympatický, nicméně volbu tvůrců docela chápu a schvaluji - takhle nějak má prostě vypadat správný zkorumpovaný (tedy téměř každý) politik se spoustou nabubřelých slov a lačný po požitcích, které si z běžného příjmu nemůže nikdy dovolit. Kolik jen Columbů by na ně bylo potřeba! No, ale zpátky do reality... :-) Je to jen z těch průměrnějších dílů, byť závěrečná pointa je opravdu exkluzivní. Za zmínku určitě stojí taky otázka velice dlouho neřešeného oblečení: „Pomýšlíte na změnu šatníku?“ - „Ne leda tak baloňák, ale to nespěchá, je totiž nezničitelný, dobrá koupě.“ 4 hvězdičky - 80%.(1.5.2016)

 • Anderton
  *****

  Keď spoločne s Columbom spoznávame smotánku Los Angeles a občas aj iných miest, nesmie chýbať samozrejme aj vysoká politika. Ako sa na "najvyšie postavených a najchytrejších ľudí" planéty patrí, ich vraždy musia byť maximálne premyslené a polícii musia spôsobiť najviac problémov. Columbo je ale stále chytrejší a keď sa to tak vezme, tak sa mal stať prezidentom USA.(27.8.2012)

 • Autogram
  ****

  Columbo sa ocitne v luxusnom krajčírskom salóne a dostane sa mu aj policajnej buzerácie pri náhodnej cestnej kontrole. Na začiatku vyšetrovania ani nehrá, ako v tom má zmätok, ale už po pár minútach na mieste má jasno. Potom je už len otázkou, koľkokrát sa bude chcieť na odchode vrátiť od dverí s rukou na čele. V tejto epizóde asi padol rekord, bolo to aj päťkát. –––– Nerad plejtvám. To už mám v sobê, to je výchovou. Můj bratr je to samý, taky je moc šetrnej. –––– Pomýšlíte na změnu šatníku, poručíku? – Ale né. Leda možná baloňák, ale to nějak nespěchá. Je totiž nezničitelnej, dobrá koupě. –––– ... a ještě nefungují stírače. Máte dva týdny, abyste to dal dopořádku. Nekoupíte si, pane, jiné auto?(4.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace