• anderson

  Po prvej epizóde to vyzerá ako kópia HOUSEa. Lenže tentokrát ide o prípady z psychiatrie. Prvým vyšetrovaným je "Patoshik" ktorý vidí preludy jašteričích ľudí. Dosť veľa bude záležať aj na tom aké ďalšie línie bude séria rozvíjať. Po prvej epizóde konštatujem iba značnú neoriginalitu a to, že CHRIS "Whistler" VANCE je skôr "The Mentalist" než "HOUSE". HUGH LAURIE je skrátka iba jeden. (27.5.2009)(27.5.2009)

 • Phobia
  ***

  Doktor Mentál se snaží být tak hrozně kůůl, až to kůůl není. Těch pár epizod, co jsem zatím měla příležitost vidět, zapáchalo nevyužitým potenciálem. Koukat se na to dá, to zas jo, ale stále mě neopouští pocit, že prostoru pro vyšperkování postav i vylepšení zápletek jednotlivých dílů zůstává příliš. A Chris Vance ke své škodě postrádá živelné charisma (oslizlý dabing taky nepomáhá), jakým disponuje jeho konkurent z oddělení diagnostické medicíny - Hugh Laurie alias doktor Dům. 59%(26.7.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Nosíme titul MUDr., to znamená doktor medicíny a ne Pán Bůh." Neortodoxní léčebné metody, britský původ a posedlost vysílat doktory do bydlišť pacientů - kdo to je? Dr. House, to by za normálních okolností byla správná odpověď, ale ten nemá zip na čele. Takže správná odpověď tentokrát zní Dr. Jack Gallagher. S tímto doktorem lze rovněž zažít nějakou tu zábavu, kterou si však nejlépe užijí ti, kteří nemají lékařských seriálů nikdy dost. Já už si trošku vybírám.(16.5.2016)

 • megan017
  *****

  Co sem pletete House??? Je to úplně odlišné. House je sobecky, nevrlí, mrzutý a kontaktům s pacienty se vyhýbá obloukem. Gallagher je milý, naslouchající a má velký dar empatie, což je prioritou každého psychiatra. A jen proto, že v obou seriálech jsou brilantní doktoři, neznamená, že Dr.Mozek je kopie. U toho seriálu mě mrzí. že skončil teprve po 13 dílech.(8.4.2013)

 • stephano
  *

  Tak tomuhle jsem opravdu šanci nedal a to mám seriály rád. Nejen že je to strašná vykrádačka všeho, ale hlavní hrdina je nesympatickej jak kaktus v prdeli. Vypnul jsem tu epizodu těsně před koncem, jelikož mě to neskutečně nudilo a to by pilot měl nějak nalákat. Navíc pochybuju že scenaristi přijdou na něco zajímavýho když už všechno už sme mohli vidět v Housovi a Mentalistovi, navíc zpracování je jak z venezuely.(23.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace