poster

Babicovy dobroty (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný

Česko, 2008, 30 min

Režie:

Zuzana Fialová
 • ganz
  odpad!

  "No voni by se tam normálně měly dávat rajčata, ale když je nemáme tak tam dáme kečup."-"No do tý pasty se má dávat parmezán a pršuto, ale podle mě stačí dobrej eidam a špekáčky" atd. Tohle je vážně člověk od kterého by kdokoliv vzal radu do kuchyně. Pan Kekel nám zde ukazuje, jak se to dělat nemá.( Pohlreich možná vaří draze, ale zato jeho principy jsou správné: používat, čerstvé věci, žádnou chemii.)(28.1.2010)

 • Beastmaster4
  odpad!

  Nesympatický pořad s nesympatickým kuchařem/moderátorem. Styl jakým pan Babica moderuje a v tomhle pořadu vaří, mi přijde až moc buranský a tak nějak obyčejný. Těch několik dílů, které jsem ať celé nebo z části viděl, mi naprosto stačily k ironické zábavě na úkor hlavního "hrdiny" :-D....No a ten díl s tím trotlem, co hrál Babicovi při "vaření" na fagot, to bylo maximum "novácké" debility :-D(12.7.2011)

 • kingik
  odpad!

  Kdyby náhodou někdo nevěděl, jak vypadá vajíčko, tak vypadá asi takhle (vezme do ruky pingpongový míček), a když nemáte vařečku, tak to zamíchejte rukou, já to taky tak dělám. A hlavně, aby to maso bylo správně proleželý a šťavnatý, je potřeba ho mít tak dvě až tři slabý hodinky pod pažemi, jak jsem to udělal já. Je to kvalita, to víte, koupelnu a deodorant znám jen z vyprávění. A na závěr jděte na www.haraburdi.cz a do neděle tam mají zlevněno báječnou kvedlačku a husí brk za cenu jednoho. Doporučuje Jirka Babica. 0%(19.5.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Měním hodnocení na odpad. Z počátku jen šíleně špatná kuchařská show se stala za dobu svého vysílání v synonymum toho špatného, co je v českých luzích a hájích považováno za domácí gastronomii. Babica jako nadšenec neumětel recykluje několik naučených fint na ploše půl hodiny, kde většinou dokáže předvést minimálně jeden typicky český recept s kečupem a pánví s rozpáleným olejem, případně zmrvit klasický recept svými fintami. Odkázal bych na komentář uživatele DaViD´82. Vážně chcete vařit podle kuchařského MacGyvera, když většinou udělat recept tak jak se patří nestojí o moc více a rozdíl je více než markantní. Přemýšlejte lidi sakra trochu.(8.5.2013)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Relácie o varení všeobecne považujem za jeden z najnižších filmových produktov. Nech to uvádza aj ten najlepší šéf kuchár na svete, vždy to bude len blbosť pre gazdinky. Občas sa niekomu tam podarí vsunúť aspoň nejaký vizuálny, originálny nápad alebo zábavného kuchtíka, či fešnú kuchárku. V "Babicových dobrotách" nie je nič, čo by stálo za pozretie. Jiří Babica je nechutný, upotený, uhundraný chlap. Počítam, že si ani neumýva ruky, keď ide z toalety. Ja by som veru tie jeho "dobroty" nejedol. Odpad!(20.4.2009)

 • - Jiří Babica je fanouškem pražské Sparty. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Jiří Babica se kromě výuky vaření pro široké veřejnosti věnuje též prodeji lyží. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - O Jiřím Babicovi složila píseň "Jirka Babica" skupina Težkej Pokondr. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace