poster

Studio 6 (TV pořad)

Publicistický / Rodinný

Česko, 1994, 146 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (29)

 • igi B.
  odpad!

  Ne ne a NE!!! . . . Tohle je šílené, samé me(r)diální kydy - a našinec se ptá, KDO TO(?!) všechno platí... Čili poblicistika dle >veřejnochcádní trdlovize< ... a ptejte se pitomci, zač je toho srajda! . . . Ty vytrendované zrůdy (I TY ZVANÉ MUDRLANTY!) blábolící před kamerou nemá cenu soudit, za pár šekelů se d.m.s.n. do objektivu (uf!) i vyblinkají, některá redaktorská soudružka bude možná na povel i kakat... °-[.. . . . A proč je naše soudobá společnost v takových sračkách? Možná i za cenu tohohle typu >pořadů< a té >poblicistické< >veřejnoprávní< (sic!sic!sic!) scény jako takové... . . . Resumé? Zeptejte se soudruha ředitele a pak pochcat... °-(.. - - - - - (Vídáno občas a hnus a NIC !!!, hodnocení 12.1.2013 po mimořádně srajdové voloprezidentské >frekvenci< na >čtyřiadvacítce< 506., komentář zde naprosto znechucený jako osmnáctý - 12.1.2013)(12.1.2013)

 • Fretakata
  ****

  Velmi slusna publicistika.(4.11.2012)

 • MM_Ramone
  **

  Takmer každá televízna stanica vysiela v pracovné dni, počas ranných hodín, nejakú svoju spravodajskú, publicistickú, informačnú reláciu. Skorým ránom divákov prevedie veselá dvojica mladých moderátorov, prečítajú sa aktuálne správy, trocha toho dopravného servisu, niekoľko viac či menej zaujímavých hostí povie pár slov o svojich aktivitách, zahrá sa zopäť videoklipov... vlastne je to také televízne rádio. Jedným z takýchto formátov, ktorý sa pravideľne objavuje na obrazovkách verejnoprávnej ČT je aj "Studio 6". Nie je to nič originálne, ale občas si to nechám pustené, keď sa doma ráno chystám do nového dňa. **(25.1.2013)

 • hippyman
  ***

  nemám sice rád vstávání před polednem, ale když už to musí být, ke kafíčku a buchtičce je dobrý se dozvědět něco o počasí, dopravě či aktuálním dění... sem tam nějaký ten rozhovor, muzika... prostě v tomhle veřejnoprávní : komerční 1:0. 60%(14.2.2009)

 • LiVentura
  **

  Někdy až moc ...(2.2.2011)

 • kingik
  odpad!

  Ranní dávka negativních chujovin anebo ranní dávka pozitivních chujovin. Stačí si vybrat. V létě nebo v zimě do vás tandem moderátorů hrne nepotřebné informace, které by si utřídil a byly by k užitku jen divákovi, který žije mimo mediální sféru a internet zná z vyprávění. V nepěkném studiu chybí moderátorům osobitost, často přijde nezajímavý host jemuž jsou pokládány nezajímavé dotazy a celý slepenec i s počasím je natažený do bezmála nezáživných tří hodin. Vrcholná nuda nemá na ranní náladu žádný vliv, a pokud ano, tak jen a pouze negativní. Kdo nemusí do práce je rád, že může odpočívat, a kdo naopak spěchá do práce určitě nebude věnovat pozornost odpadku z ČT1. To bych chtěl vidět komu tohle ráno běží v televizi. Z toho hnusnéhoa neútulného studia je mně šoufl. Příšernost! Mé hodnocení: 0%(23.12.2013)

 • SOLOM.
  **

  Pražákům těm je tu hej…poslední dobou se už (když už jsem teda tak brzo vzhůru) dívám raději na Snídani s Novou. Tam je alespoň Sanny a pěkná Jurčíková (Jandová). Pokud se tady zrovna neřeší Praha a okolí, což mě zas až tolik nezajímá a chytnu i zpravodajství z celé republiky, tak se na to samozřejmě podívám. Pořád lepší, než číst ty sračky na Novinkách…(11.4.2018)

 • Fanucci
  ****

  Naprosto vyhovující když člověk po ránu poloslepý snídá a chce se dovědět nějaké novinky:-) Nevím co lidem na tomto formátu může tak strašně vadit.(10.1.2014)

 • cariada
  *

  Pořad měl smysl, před 15 lety , kdy za 25 minut byli 4 či 5 klipů. ted je špatně jeden. A neustále jen samé zprávy pořád dokola. Na můj vkus příliš strohé a nudné. Určitě je to pořad, který si ráno nepůstím, maximálně na pár minut.(14.8.2009)

 • AntonG.
  **

  Za 2* ale o milion před Snídaní s novou.(28.10.2009)

 • tuntavala
  ***

  Jako on line zpravy dostacujici.(24.10.2012)

 • Paity
  ***

  Kdo vstává brzo, třeba kvůli dětem, nebo míří brzo do práce, tak může využít služeb Studia 6 na České televizi a nasát základní informace, jako je zpravodajství domácí i světové nebo počasí. Pro ostatní ospalce ztráta času.(21.11.2012)

 • HiddenDragon
  ***

  (leden 2014) Pravidelne nesleduji, ale asi jsem pochopil system rannich poradu CT. Zatimco na CT2 bezi priserna poklidna nuda, ktera vas totalne uspi, s nazvem "Dobre rano" (ovsem nekomu muze naopak vyhovovat, kdyz nechce poranu moc hrrrr info a zvuk), tak na CT1 je tenhle vpodstate zpravodajsky porad. Alespon to co jsem videl, byl jakysi blok, ktery se zrejme opakuje nekolikrat, aby se vyhovelo ruznym "spacum". Klasicke zpravy (celkem podrobne, snad na ctvrt hodiny), pocasi, dopravni info, nejaka publicistka...a pak asi nanovo....proste jestli to takhle bezi furt, tak mi to vyhovuje. Osobne nemam chut poslouchat nudne a zdlouhave rozhovory jako v "Dobrem ranu", ktere nesikovne moderuje nesouroda dvojice "Marie Fredriksson" (kdo zna Roxette pochopi) a cesky "Gimli" (pro zmenu pro znalce Pana prstenu:)(16.1.2014)

 • spiritus
  **

  Každé ráno zapínám studio 6. Je to už taková automatika a tak nějak se mi při tom dobře rozkoukává :-)(8.9.2012)

 • kollis
  ***

  Pražské studio za čtyři, brněnsko-ostravská grupa za jednu.(27.3.2009)

 • lubospoti
  ***

  Před 10-15 lety solidní pořad ke vstávání. Dnes už víceméně zbytečný formát. Zprávy sem tam proložené nějakým rozhovorem apod. Ve srovnání s podobnými pořady na komerčních televizích ale vysoce nadprůměrné.(20.6.2013)

 • haWranka
  ****

  Každodenně mě ráno probouzí, než musím zase na studia. Zpravodajství, sport, počasí a většinou i zajímavý témata. Sympatický moderátoři. Já můžu vytknout jenom to, že za hodinu se tam to počasí, sport a zprávy zopakujou snad 5krát.(18.3.2009)

 • E lan
  ****

  Moje každodenní nutnost...(27.6.2011)

 • Harrick
  ****

  Nemam ho rád, každé ráno, když vstávám, tak je naladěno :D(7.12.2010)

 • walkingdead
  ***

  Vídal jsem to v tv v 90. letech před cestou do školy a ve své době se to docela dalo (hlavně vzpomínám, jak svého času každé ráno hráli Františka od Buty), dnešní díly nemůžu hodnotit.(14.9.2012)

 • ondysovec
  ****

  byly chvíle kdy mi nefungovali zadny televize jen ČT a stal jsem se zavislym na ČT24 a bez tohoto pořadu si již nedokážu představit ráno, jenže ted mi kazi dojem ten, že jejich počasí bývají po většinu retrospektivně a ve zprávávch o dopravě jsou kaemry jen z Prahy...(17.11.2010)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace