poster

Bez servítky (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2009, 40 min

Hrají:

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Kroner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová, Matej Sajfa Cifra, Mária Čírová, Lenka Vavrinčíková, Oľga Belešová, Karol Csino, Dominika Stará, Denis Lacho, Thomas Puskailer, Ibrahim Maiga, Štefan Dvorský, Roman Juraško, Daro Richter, Lenka Šóošová, Dáša Mamba Šarközyová, Jana Mináriková, Dagmar Dianová, Fedor Flašík, Mário "Kuly" Kollár, Robo Opatovský, Braňo Deák, Kristína Svarinská, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Jana Lieskovská, Martina Šimkovičová, Ady Hajdu, Karin Haydu, Elena Podzámska, Přemysl Boublík, Martin Mňahončák, Emma Tekelyová, Michal Hallon, Marcel Forgáč, Eva Urbaníková, Jaroslav Zápala, Sisa Sklovská, Marcela Laiferová, Silvia Petöová, Ján Kuric, Mara Lukama, Marianna Ďurianová, Ján Lehotský, Pavel Bruchala, Igor Kmeťo st., Jana Hospodárová, Eva Máziková, Gizela Oňová, Peter Stašák, Marcela Molnárová, Otto Weiter, Gabriela Marcinková, Anna Šišková, Ivo Gogál, Marek Ťapák, Zuzana Skopálová, Pavol Topoľský, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Vlado Černý, Eva Rysová, Eva Pavlíková, Ľubo Roman, Marek Majeský, Jakub Lorencovič, Barbora Švidraňová, Ján Jackuliak, Ľuboš Kostelný, Filip Tůma, Zora Czoborová, Štefan Skrúcaný, Lenka Košická, Stano Král, Ján Greššo, Lucia Molnárová, Katarína Štumpfová, Daniel Nekonečný, Milan Junior Zimnýkoval, Slávka Halčáková, Marián Greksa, Maja Velšicová, Gabriela Csinová, Ján Rigo, Barbora Balúchová, Peter Klinko, Patrik Herman, Martin Chodúr, Lucia Hablovičová
 • anusha
  **

  Videla aspoň milióóón častí a vôbec sa za to nehanbím, pretože nieje to vôbec také zlé ako to ľudia hodnotia. Samozrejme že úroveň varenia sa nedá nejako ucelene ohviezdičkovať. Lebo je to reality show a zaleží od konkrétnych ľudí čo v danom diely varia. Podľa mňa je dosť plus že ľudia musia nakupovať všetko u nás a tak všetky recepty si môžete vyskúšať. Sem tam sa to fakt vydarí napr. ak sa objaví nejaký dobrý kuchár alebo vtipný človek čo si cely týždeň robí srandu z Bruchalu že je gay:)(22.4.2011)

 • knoxville
  ***

  Ty vole to su luzri... EDIT: S odstupom casu, kedze to tlacia pred spravami a je tazke sa tomu uplne vyhnut...pridavam este jednu hviezdicku! Pokial tam nevyberaju samych poloretardovanych ludi tak sa na to aj celkom da pozerat... EDIT2: a po case este jednu hviezdu, podlahol som a natlacili mi to do hlavy asi :)(8.9.2009)

 • KapitanKuraz
  odpad!

  Diel kde varila najnechutnejšia transvestita na svete v Bratislavskom Pentagone, na veleznámej Stavbárskej 42, v byte ktorý vyzeral ako smetisko a voda tiekla len v kúpeľni ktorá mala meter štvorcový, spojenej so záchodom čo nesplachoval, došiel som k úsudku že horšie to už nebude. Mýlil som sa a tento program dokázal čo iné nikdy, spojením Nory Mojsejovej a Doly Buster v legendárnej časti, alebo reakcia toho asi najafektovanejšieho buzíka ktorý po ochutnaní bravčového zistil že jedol prasa, tak sa postavil a začal grcať na zem (on totiž nevedel že bravčové je sviňa). Som dospel k úsudku, že toto nie je možné sledovať v triezvom stave a keďže verte-neverte takmer abstinujem, musím dať odpad!(27.1.2015)

 • kingik
  odpad!

  Prodávejte už jídlo v pilulkách anebo jako amarouny a je klid od těchto pořadů o vaření. Zřejmě se jedná o obsedantní perverzi programových tvůrců, protože si jinak nedovedu vysvětlit, že když kdykoliv přepnu na jakýkoliv televizní kanál, tak se tam něco vaří, klohní a nad tím stojí nějaká vyhaslá celebrita, co chce vydělat koruny a v tomto případě eura na dovolenou. Tam neoholený Vodochodský, tuhle zase Kašpárek s podivnou dikcí v řeči a onde zase duo Vydrová a Bouška a nakonec Bratři v akci a Krabicovy hnusoty. Minule zde vařilo osazenstvo z letošní Superstar! Nedá se na tyhle pořady dívat. A nejhorší je, že účastníkům to vaření přijde zábavné anebo to zdařile předstírají, že jsou nadšení. Takže zrovna upřímnost v tomhle taky nehledejte. Vzájemné hodnocení účastníků je pak totál alibistické. Mé hodnocení: 0%(13.6.2013)

 • tatka
  *

  Pod vplyvom posledných dielov znižujem na 1. Miesto varenia sa seriál venuje osvete v oblasti psychiatrických diagnóz, sexuálnych deviácií, venerických ochorení a základov trestného práva a poriadku. Viem, že aj takáto osveta je pre Slovákov potrebná, ale prečo práve v tomto formáte?Ja som v tomto obore dostatočne vzdelaná a osvietená. Tak si teda pozriem dačo príjemnejšie, napríklad tú reportáž z pitevne....kde to len beží?????? Tá jedna hviezda je za to, že tu nevarí Kamila Magálová v kuchyni o výmere 2 akrov a nepoužíva pri varení 1000 a jednu mištičku.(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace