poster

S Italem v kuchyni (TV pořad)

 • Slovensko

  S Talianom v kuchyni

Reality-TV

Česko, 2009, 40 min

Režie:

Michal Herz
 • hyde1987
  ***

  Bohuřžel, vzhledem k tomu, že švédská televize toto nevysílá, jsem odsouzen ke sledování Ridiho na internetu. Nicméně malebná čeština a pro mne větší dostupnost surovin než třeba v ČR a SR způsobuje, že mě to prostě baví a jeho jídla mají fakt něco do sebe. Jo a když jsem jednou na dovolené zpět v české kotlině viděl Babicu tak musím uznat, že Itla v kuchyni a Ano šéfe jsou proti tomu vyloženě osvětové pořady....(30.9.2011)

 • alyssa18
  ****

  Ať už tenhle pořad kvality (co se filmu jako umění týče) má, nebo nemá, faktem je, že mě vážně inspiroval a konečně dokopal k vaření. Manu je sympatický chlapík, příprava jídel vypadá v jeho podání neskutečně jednoduše a člověka to fakt žene do kuchyně, aby si to vyzkoušel taky. (mimochodem, jeho čeština mi vůbec nevadí, ba naopak - přijde mi to celkem milé:-))(12.8.2011)

 • Hashirama
  ****

  Konečně česká kuchařská zcela prostá nepříčetných Ramsayů, lesklých Pohlreichů, popelářských mástršéfů, skřetích Hrušků, deratizačních Babiců a všech těch nepříjemných kuchařů nebo nádorů televizní gastronomie. Emanuel je naopak sympaťák, který ví, co dělá a na jehož jídlo je krásný pohled. Navíc diváka leckdy provede zajímavými kouty Itálie a s Jamiem Oliverem je jedním z mála, kteří si na kuchaře jen nehrají.(15.2.2015)

 • R´Hell
  ****

  Po několika zhlédnutých dílech přehodnocuji svůj názor ve prospěch Itala. Stále mi pořad přijde poněkud nudný na svou délku, nicméně musím uznat, že jídla jsou výborná, vařená poctivě a z kvalitních surovin. A kuchař Emanuel je sympaťák. Italská kuchyně tu ještě nebyla, ovšem kdyby to bylo trošku svižnější, bylo by to ještě lepší.(6.10.2009)

 • kingik
  *

  Pro mně je to další nepodařený pořad o vaření. Ze zvědavosti jsem se podíval na díl s Hapkem a žádná sláva to nebyla. Italskému šéfkuchaři nebylo přes jeho šílenou češtinu skoro rozumět, dost drmolil a za chvíli by mě z něj rozbolela hlava, pak olízl vařečku a dal ji do kastrolu, takže fakt o bontonu toho moc neví. Jeho připravené pokrmy, jež zahrnovaly kachnu na pomeranči a sladký dezert, sice nevypadaly špatně, ale rozhodně to nebyl důvod, abych se podíval na příští vydání.(24.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace