poster

Na nože! (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 13x50 min

Režie:

Marek Škarpa
(další profese)
 • Djoker
  ****

  Zdeněk Pohlreich je zpátky! Bohužel v tomto pořadu nemá tolik prostoru na hlášky a stíraní lemplů jako v Ano šéfe!, ale obhajovat touto skutečností zdejší nízká hodnocení je podle mě blbost. Na nože! přeci není Ano, šéfe! 2, je to soutěžní reality show, takže formát pořadu je úplně jiný. Díky postupnému vyřazování stoupá napětí mezi soutěžícími. Navíc pořad nestojí jen na Zdeňkovi, protože porota je tříčlenná a každého si umí pořádně vychutnat.(15.9.2010)

 • Pharlap
  ***

  Zdeňkovi to ne úplně sedí. V pořadu Ano,šefe! to byl pan kuchař, co se zapojil, a ukazoval lidem, jaký blafy se vařej v českých hospodách a že lecos, za co člověk vyplajzne velký peníze, je vlastně velkej podvod. V týhle šou, je to doopravdy o "vycepování" a nalezení všestranného kuchaře, mistra, což na jednu stranu může znít zajimavě, na stranu druhou je to proti původnímu pořadu se Z.P. relativně nuda.(28.9.2010)

 • AllShallFall
  ****

  Velmi vydařená kuchařská soutěž, plná geniálních úkolů. Ať je to vaření hodnocené v kvalitách, tak vaření v kvalitách na čas, nebo vaření v kvalitách pro určitý počet osob. Celý ten průběh soutěže má štávu. Porota, si myslím, že je složená s odborníků. Určitě největším odborníkem je bezesporu Zdeněk Pohlreich. Hodnotil bych na plný počet, ale není to jako Ano,šéfe! Chybí mi tam ty Zdeňkovi unakátní hlody. Takže to je malé mínus. Tady je to takové moc vážné. Jinak super.80%(15.11.2011)

 • zdepapepa
  **

  Abych hned z kraje přiznal barvu - Pohlreich mě nikdy nebavil, už v Ano, šéfe (kteréhožto jsem díky tomuhle faktu viděl pouze pár dílů) a tenhle pořad není výjimkou. Nejsem fanoušek vařících pořadů (Kluci v Akci, Prima Vařečka, Babicovy Dobroty, etc.) a nejsem ani fanoušek vykrádání cizích konceptů bez inovací (Hell's Kitchen). Nemá tedy smysl v hodnocení chodit výš než na dvě hvězdy, protože tato kritéria Na Nože nesplňují.(8.11.2010)

 • Phobia
  **

  Jsem na prdlačky gurmán a mám podezření, že bych si na výtvorech pana Pohlreicha kdovíjak nepochutnala - což platí i pro soutěžící kuchaře, co se snaží vařit tak, aby se to plešatému kuliočkovi a jeho přicmrndávačům v porotě zamlouvalo (šmarjá, tu babu vyhrabali kde?!). Já před sebou chci v restauraci kupu amerických brambor, které zamatlám tatarkou, a k tomu smažák nebo kuřecí kapsu, na nějakou stravovací kulturu můžu nachrchlat! Když vidím v pořadu pofiderně naaranžované ty chudobné kupičky předražených snobských jídel, co mě absolutně nelákají, akorát s despektem odfrkávám. Především mě však celá ta soutěžní reality show vůbec nebaví, nemá to šťávu. Přirovnat pořad k jídlu, bude to lančmít s bramborovou kaší - v případě nouze poživatelné, nikoliv však delikatesa. 41%(24.11.2010)

 • - Táto šou sa inšpirovala okrem iného aj pôvodným formátom MasterChef. Prvé fázy súťaže prebiehajú podobne, napríklad kuchári sú testovaní na základy vo varení, takisto aj porotcovia sú traja. Zvyšné fázy a finále prebieha ako v Hell's Kitchen. (Piri)

 • - Pořad vychází z původního formátu Hell´s Kitchen, který se vysílal ve Velké Británii od roku 2004. (Pitrsss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace