• bradl3y
  ***

  Je za trest sledovat takové kulinářské umění jen v televizi, člověk pak brečí nad chlebem s vysočinou. Nicméně relativně zábavné, zajímavé, člověk někdy žasne, co všechno se dá vyčarovat z různých ingrediencí. Navzdory tomu hodnocení moc a moc sráží samotní Američani s jejich srdceryvnými a dojemnými výstupy ("po mé mrtvé mamince mi zbyla jen kuchařka"), brnkání na emoční strunu poroty ("odešla jsem z práce, abych se tomu mohla věnovat na plno") s esencí slz, přesvědčování poroty rodinou soutěžícího, že do toho dá naprosto všechno a vyhraje jako vůbec první titul MasterChefa v USA! A k tomu jim dopomáhej Bůh. To se pak sám sebe ptám, jestli bych se taky nedostal do úzkého výběru, protože mi tatínka unesli mimozemšťané a on mě přitom naučil pořádné vepřo-knedlo-zelo. Dodatek k porotě: Gordon je občas až moc nadšený a jeho slovník obsahuje jen superlativy, Graham kolikrát sám neví, co chce a Joe - Joe je prostě nekompromisní tvrďák.(7.8.2011)

 • Laerry
  *****

  SPOILERS BEWARE!!!!..............................................Myslela jsem, že třetí sérii jen tak něco nepřekoná - příběh slepé Christini je neuvěřitelně dojemný a napínavý a jí prostě musíte fandit od samého začátku... No a pak přišla čtvrtá série, která zase postopila o jeden level výše. A za všechno může Luca, u nějž mě fakt naštvalo, že ve třetí sérii neprošel ani základním konkurzem - ale ve čtvrté sérii se všechno změnilo - rok na sobě tvrdě pracoval a ve výsledku je to vidět. Jeho trnitá cesta k americkému snu je ještě napínavější a emotivnější, než u Christini a jsem šťastná, že další můj favorit hned od prvního dílu se dostal až na samotný konec a zcela zaslouženě vyhrál... Masterchef (US) je prostě dokonalý pořad/show o vaření, kterému ty české paskvily nesahají ani po malíček. Gordon Ramsey a Joe Bastianich (a i ten Graham) jsou jednoduše THE BEST!(7.4.2013)

 • civrss
  ****

  K jídlu fakt výborné! Masterchefa jsem dlouho neznal a trvalo mi řádnou dobu, než jsem mu přišel na chuť. Nesnášim reality show všeho druhu, a potom, co nám naservírovala televize Nova jejich slavného Masterchefa, nevěřil jsem tomuhle americkýmu ani blbý jméno. Ale jelikož mám už Pohlreicha plný zuby a jsem zvyklej si pouštět k obědu něco "chutnýho", zabrousil jsem teda na americkou kuchařskou hitparádu. Třetí sérii jsem si bohužel zkazil tím, že jsem si pustil rovnou někde dvanáctý nebo třináctý díl. Fakt jsem nepředpokládal, že na to budu pravidelně, nebo že mě to fakt bude bavit víc než ranec seriálů! Ačkoli mají Gordon Ramsey a ostatní porotci stále ty stejný kecy a časem vám to začne lézt krkem, stejně mě nikdy žádná reality show nebavila tak jako Masterchef! Fakt klobouk dolů.(3.3.2013)

 • choze
  *****

  Akčnější a napínavější než všechny hollywoodské akční thrillery dohromady. A taky emotivnější a nepředvídatelnější (no, jak kdy), i když ty svoje srdceryvné příběhy účastníků o tom, co všechno museli kvůli soutěži opustit a jak si chtějí splnit svůj sen, by si mohli odpustit. Výborně složená porota, Joe Bastianich a jeho poker face rulez. "TOHLE CHUTNÁ JAKO GHANDÍHO SANDÁLY."(11.11.2012)

 • ondrula
  ****

  Kouká se na to hezky, škoda jen, že se tam vaří pokrmy, které tady v Babicově asi jen tak někdo vařit nebude. Hned zkraje mě zaujala velkohubá prohlášení porotců: "Nikdo na světě neví o jídle víc než já". Nadále jsem žasnul, když se v pořadu objevili soutěžící, kteří prohlašovali třeba: "Zanechala jsem studií, abych se mohla zúčastnit téhle show", anebo dokonce právník: "Zanechal jsem své právní praxe, abych se mohl věnovat téhle show" (u toho je obzlášť kuriozní, že vypadl hned při rozstřelu). Jinak ostatní soutěžící taky asi budou pěkní exoti, jeden z nich třeba přímo srší sebevědomím a arogancí a když se porotci rozhodují, jestli ho pustit či ne, tak se tam regulérně rozbrečí. Zajímavej byl taky farmář, kterej tam nakráčel v jeansových lacláčích, asi rovnou z pole.(28.2.2012)

 • - Show MasterChef vznikla původně v Anglii, odkuď ji přebrala například Austrálie nebo Francie a v létě 2010 USA. (Dromed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace