poster

Duchovní kuchyně (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2007, 14x26 min

Režie:

Stanislav Zeman

Hrají:

Aleš Roleček
 • Rex Mundi
  *

  No ak je každá časť zvládnutá tak ako bol nezvládnutý ateizmus, tak je toto dosť zbytočný program. Vtipné sa mi to nezdalo, a to mám pomerne širokospektrálny zmysel pre humor.(1.3.2017)

 • igi B.
  *

  Hmňammííí... 8-/.. . . . Tak lze předpokládat, že si M. C. Putna se svými kumpány pochutnali, až se jim boule za ušima dělaly, zvláště když se vyvařuje >veřejnoprávě< a účet nakonec štědře zalepil erár a i na dýška zůstalo. Jen ta zpráva, kterou o tom naši labužníci podali, má pachuť legendární školnodružinové lžinenávistné "U.H.O." . . . Tak dobrou pravdu a chutnou lásku Martine - a uvolněnou řiť, ať se daří dobře žiť, se vším tím >božským žrádlem< na tabuli, že... . . . Jedna hvězda tedy jen za ten recepis, uklohněno pak je to ovšem jako ve čtvrté cenové, ale jak jinak, když holt vaří brněnská závodka... °-/ - - - - - (Nahlédnuto ob/časně k ránu na nočních duc/hovních cvičeních na >vyvařeném prostoru< , hodnocení po hinduistické dietě 6., komentář zde se žgrundáním v břiše jako druhý - 27.4.2012)(27.4.2012)

 • honajz
  odpad!

  Paskvil jakýsi. Není to nakonec ani o jídle, ani o náboženství. Všechno letem světem, Putna se snaží být vtipný a dokonce dělat jakési vtipné kreace jako vsuvky (ufff!), ale nijak do hloubky to nejde ani v jednom případě. Třeba konfucionismus mne zajímá, jídla Říše středu taky, ale tohle bylo takové hatla patla, vše dohromady. Ona totiž Čína, jak je velká, má i čtyři druhy kuchyní, a každou jinou - jedna má raději ostřejší jídla, druhá mořské plody, třetí spíše jemnější pokrmy... Ale to vím já, pouze diváci epizody o Číně nikoliv.(22.11.2016)

 • slunicko2
  **

  Popularizační seriál s bulvárním nádechem. 1) Trochu zvláštní propojení kuchyně a náboženství v poloamatérském laciném zpracování přináší pár zajímavostí určených nejspíš těm, kteří o duchovních směrech nemají ani šajnu anebo milovníkům bizarností. 2) Mimochodem dílů je celkem 17. Ve správném pořadí je to Antické Řecko, Antický Řím, Judaismus, Pravoslaví, Katolictví, Protestantství, Anglikánství, Islám, Hinduismus, Konfuciánství a taoismus, Šintoismus, Mahajánový budhismus, Budhismus Diamantové cesty, Indiánská náboženství, Slovanské pohanství, New Age, Ateismus.(13.11.2016)

 • Matamoroz
  *

  Seriálek sršící vtipem, chicht. A jak je poučný. Nevím proč jsem si vzpomněl na "vysoce kvalitní" zdravotnickou konferenci, na kterou přinesl jakýsi "new-age hinduista" vlasnoručně upečenou, místy připálenou buchtu s želatinou na povrchu, kterou nejdřív vychválil do nebe se slovy, jaké má úžasné vibrace, a potom během toho, co jsme ji konzumovali, brnkal na loutnu. Ve finále si nechal za jeden kousek zaplatit cca 20 korun a to, co se nesnědlo na místě si sbalil domů, protože takové převzácné pečivo musí použít ještě na jiné seanci. Hrůza.(20.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace