poster

Grilování s Vodouchem (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2012

 • alambert
  *

  No, i když nesnáším "Vodoucha" a i když je mi jasné, jak tento pořad vzniknul-totiž, že je to jen ubohá a velice povrchní "konkurence" pro Šéfa na grilu-, zatím dávám dvě hvězdičky. Jednu, kterou pravděpodobně velice rychle odeberu, za hosty, Leichtová a Ondřej jsou zkrátka velmi sympatičtí. Nicméně si dovedu představit, jaké další "celebrity" se v tomto pořadu objeví a jsem připraven na to reagovat hodnocením. Druhou hvězdu dávám řekněme za určitou motivaci lidí ke grilování. Dlouhou dobu to byl v této zemi velmi opomíjený koníček, což je škoda. Češi jsou přecejen dost líný a pohodlný národ a tak vše, co přispěje k tomu, že si uvědomí, že nemusí žrát sračky a že grilovat se dají i jiné věci, než buřty, a není to žádná velká věda, považuji za celkem prospěšné a domnívám se, že i tento pořad může mit takovouto zásluhu (asi miniaturní, ale přece). No, snad nejsem moc naivní...(20.7.2012)

 • Segrestor
  odpad!

  Ty vado, nová dimenze televizního vaření! Už to není tak, že Bohdalka se patlá v míse se žrádlem a někde za kamerou stojí nervózní kuchař, který posuňky a vrásky pokrytým obličejem naznačuje, kam táhnout to rozinkové těsto. Ne. Teď už je to jinak. Nějaký bodrý cvalda se v tom matlá sám a skupinka druhořadých herců na něj jen tupě zírá, občas si do toho hrábnou sami. Například jeden zcela brilantně vymačká nějaký hořčičný zvratek z Globusu do mísy, kde už jiný před ním nastříkal cosi… Ne. Nevaří se (negriluje) tak, aby pořad vytřel zrak konkurenci. Ne. Jede zcela dle standardu nováckého bahenního podprůměru. A to není vše. Divák ihned zjistí, že tady nejde o žádné michelinské kulinaření. Ugrilovat karbanátkové hovno s párkem dokáže každý. Pochcat to kečupem může jen diletant a celou tu sračku pak máchat v coca cole jen proto, že je tato nadnárodní fabrika na přeslazenou vodu z louže sponzorem pořadu, dovede jen idiot. Budiž ale idiotovi obhajobou, že asi prostě musí… no, já bych to nedělal ani za dozlatova grilované tele. Pořad zcela odpudivý provedením, agilním kuchařem Narcisem Cvaldou a především výběrem nezajímavých hostů. Svým formátem mohl být přitom úspěšný.(27.8.2012)

 • Zeck
  odpad!

  Ivan Vodomrdský je známý svojí absolutní zahleděností do vlastní tlusté prdele, proto je každý pořad do kterého se nasere, odpad už z principu. Jsem z Hradce, do kterého se tohle sele přestěhovalo aby svého času dělalo kulisáka v divadle (na víc neměl i když chtěl být herec), proto se mi pod ruku pochopitelně dostaly výpovědi očitých svědků, kteří přišli do kontaktu s jeho tlustým egem. Tohle smradlavé upocené prase je schopné zcela vážně žádat po barmankách (v divadle), ať mu ukážou kozy a když se vší slušností odmítnout, řekne, že jsou to stejně ploché krávy a on o nic nepřišel (Casanova jeden). Dost ale k mému subjektivnímu hodnocení tohoto čuráka. Grilování s Vodouchem je jen další ubohou snahou extrémně zadlužené Novy, konkurovat Primě v kuchařských show. Zatímco na Primě Ital představuje středomořské speciality a provází diváka po nejrůznějších koutech Itálie, Vodomrdský griluje párky pro "hvězdné" děti (hosty) z Ordinace v růžové zahradě. Porovnat to například s "Šéfem na grilu" snad v rámci uchování důstojnosti Vodomrdského ani nejde. Zatímco Pohlreich ukazuje jak se griluje zdravě a dobře, Vodomrdský podlévá žebírka Coca-Colou a worchestrem. Jako vrchol svého umu pak představí grilované špekáčky a jeho prasečíma rukama prohmataný těstovinový salát. Pokud mají kuchařské pořady v člověku vyvolat chuť k jídlu, pořad Vodomrdského v člověku vyvolá spíše chuť na zblití. Jestli tohle čteš ty tlustý prase, zabal to a jdi spáchat sebevraždu, případně se vrať k vaření ke Gondíkům, tam přesně zapadáš... 0%(24.7.2012)

 • Hopi
  odpad!

  Pejsek s kočičkou pekli dort, Vodochodský griloval. Výsledek je stejný, jen měl navíc nedoučeného kuchaře jako pomocníka. Grilovat maso v Cole nebo maso zalít směsí piva a kečupu, mít mleté maso obarvené do růžova jak dětská prdelka a chrochtat si, jak nakoupil kvalitní suroviny a na závěr si hotové maso na talíři zalít pořádně kečupem, aby bylo poživatelné. Zažít to doma na zahradě - proč ne. Ale jako pořad do televize? Ale když nad tím tak přemýšlím, musím odebrat jednu jedinou, malou, bezvýznamnou hvězdičku a dát odpad. Má tam jednoho hlavního hosta, v prvním dílu Kristýnu Leichtovou - ale úplně zbytečně! Párkrát prohodila pár slov a byla tam jen na okrasu a jako pomocnice. Taky ji mohli nechat připravit něco jejího když už tam je, ne jen přicmrndávat. Škoda.(17.7.2012)

 • haffen
  odpad!

  Pozrel som s vypätím síl jeden diel a aj ten mi stačil na to, aby som zistil, že podobný sajrajt aký dáva na to chudák mäso, dostanem už hotové, zabalené, v hypermarkete. Inými slovami 3x lacnejšie dosratie sa. Spojenie TV Nova a jedla je už samé o sebe veľkou výstrahou, že tu sa skutočne zas nebude variť...(30.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace