poster

Blesk z čistého nebe

 • USA

  Thunderstruck

 • Slovensko

  Z nuly superhrdinom

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 2012, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Mít talent je fajn. Ale ještě lepší je, když na vás nějakou zvláštní náhodou přeleze talent někoho jiného. Pak se můžete ze dne na den stát hvězdou a nikdo vás nebude podezírat, že jste ten talent ukradli, protože tohle se přece reálně neděje. Nebo ano? Tento rodinný film z prostředí středoškolského basketu nebyl vůbec špatný, dokázal mě zaujmout i přesto, že řadím basket v žebříčku mých oblíbených sportů na jedno z posledních míst. Základ je v tom, že film si na nic nehraje, je to naprostá oddechovka pro celou rodinu, která uteče opravdu rychle, netřeba u toho přemýšlet, netřeba nic řešit, stačí jen sledovat obrazovku a člověk si u toho parádně oddechne a ještě si to užije. Jedinou výhradu mám snad jen k hlavnímu hrdinovi (mám teď na mysli středoškoláka Briana), ten kluk mi nebyl moc sympatický, chtělo to vybrat nějakého vhodnějšího herce, tomu klukovi jsem tu roli moc nevěřil a příliš mě nepřesvědčil. Jinak to ale ušlo a jsem rád, že jsem si k tomuto filmu našel cestu. Za sebe uděluji lepší tři hvězdy.(4.5.2014)

 • sWONDER
  *

  Slizký xicht hlavného sptratka mi dokonale kazil dojem, už aj tak slabučko nalinkovaného odvaru. Išiel som do toho vyložene kvôli Durantovy, ale aj tak sklamaný (čo som čakal?) Zbytočnost ! BTW: Pozerať sa na "Durantulu" pri hocičom inom ako je basketbal, je samzrejme vtipné, vlastne on sám. Inak je to ale pán.(17.3.2014)

 • Spike23

  Like Mike byl aspoň o legendě a ani tam nebylo přímo řečeno, že se jednalo o Jordana, pouze byla zmíněna přezdívka MJ. Tady je rovnou naservírovaný Kevin Durant na stříbrném podnose. Ne že by to bylo něco špatného, sice byl druhý v minulé sezóně ve statistikách a MVP si podle mě zasloužil víc než LeBron, ale co si budem my fanoušci povídat, na film mu ještě chybí pár těch titulů, mvp a klíčových zápasů. Ale co, mohu být jenom rád, že to není o Jamesovi. A pro fanoušky Miami a Oklahomy - jen počkejte, až se DRose uzdraví :-D.(6.12.2012)

 • BOURQUE
  ***

  Typický americký film. Od toho filmu nič neočakávajte, ale keď ste fanúšikom basketbalu, ako ja, tak potom si určite nájdete niekoľko pekných momentov. Páčil sa mi„herecký výkon“ K. Duranta, ktorý je veľmi prirodzený a nemá veľký tvár za to, že už vo svojich 25 rokoch dosiahol obrovské úspechy. Ako fanúšik basketbalu dávam trojbodový kôš. Osobné hodnotenie: 73% (***) (28.2.2014)

 • buchannon
  ****

  Není to žádné vážné sportovní drama (která se mi často líbí), je to oddychová komedie, která na mě zafungovala opravdu velmi dobře. Pokud je někdo zaměřen na filmy s vyšší uměleckou hodnotou, bude zřejmě zklamán, navíc občas od některých herců byly k vidění neherecké výkony, ale jako oddychovka se mi film opravdu líbil. Co dodat? Snad jen vyzdvihnu superkrásnou Tristin Mays. :)(27.2.2018)

 • - Některé záběru ze zápasů Kevina Duranta jsou skutečné záběry ze sezony NBA 2011/2012 (Num3roO)

 • - Ve filmu můžeme kromě Kevina Duranta vidět i další osobnosti NBA, například bývalého hráče Shaquille O'Neilla, Reggieho Millera nebo bývalého hráče a současného trenéra Stevena Kerra. (Punisher)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace