poster

MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Režie:

Tomáš Eibner

Střih:

Karel Coma
(další profese)
 • Segrestor
  odpad!

  Ono to vypadá jinak, když je tváří pořadu majitel několika michelinských hvězd (13) a vůbec hvězda světového formátu Gordon Ramsay a z milionů uchazečů se pečlivým castingem vybere několik potencionálně zajímavých soutěžících. Z toho vše lze ukuchtit zajímavý pořad. O to víc jsem byl zvědav, co za kejdu uklohní profláknutá TV, která zatím dokonila, co mohla. O to víc, že se jedná o pořad takového prestižního formátu jako je právě MasterChef. Bohužel, posralo se, co se posrat dalo. Namazaným dolů. Bylo mi až stydno, jak moc provinční to bylo. To, co ve světovém MasterChefovi odkrývali a hledali postupně, TV Noha nasolila hnedle. Kombinace všech archetypů (gay, hrdopíšek, komik, poctivec, matka a syn, ubulenka, patlal, snaživý kretén, naivní ksindl a další) se sejde hned v jedné řadě a to pod taktovkou tří podivínů, kteří když studovali originál a učili se "odbornosti", bohužel opsali jen jednoho z nich a to právě hned Gordona Ramsaye. Ovšem pozor, občas probleskne afekt tu opsaný od Joe Bastianiche, tu od Grahama Elliota. Tím to má být zřejmě pestré. To se na to ale nedá koukat. Na tři trapné Ramseyho kopie, přičemž jedna ještě navíc soutěžící vypískává fistulí, opravdu ne! Chybí tam určitá aviváž. Koneckonců, když už jsme u toho chybění, postrádal jsem i tu nervy drásající atmosféru z originálu. Nevím, TV Noha to nějak nohácky rozmělnila a tradičně z toho udělala blbost pro blbce.(5.9.2012)

 • kapsomut
  odpad!

  První díl mi stačil. Big UP pro týpka co překonal rakovinu!!! Tomu tu výhru přeju! Jinak moderátorka úplně v *****; šéfkuchaři/rozhodčí si hrajou na něco, co nejsou (podle mě se snaží hrát na jiné známé úspěšné kuchaře - Pohlreich i Gordon Ramsay); hraní na city; kamera a vlastně celý pořad chce vyznít neuvěřitelnou kvalitou, napjatou atmosférou a světovou třídou. To že má být nejlepší pořad?! Navíc v příštím díle co jsem viděl budou soutěžit v krájení cibule, což bylo před několika lety v pořadu Na nože se Z. Pohlreichem!!! V tomhle jde jen o zasranou komerci... největši SHIT!!! 10%(1.9.2012)

 • corona
  odpad!

  Netuším čo tí traja páni také úžasné v živote dokázali, keď sa tým stále musia chváliť (veľa ľudí je dobrých v tom čo robia a nie sú kvôli tomu kreténi), ale ani to ich neoprávňuje sa správať ako debili. MasterChef je obyčajná Superstar, kde miesto amatérskych spevákov vystupujú amatérski kuchári, samozrejme je to okorenené pár psychopatmi a stratenými existenciami a celé sa to tvári akoby šlo niekomu o život.(29.8.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Neviděl bych to tak špatně jako ostatní uživatelé. Peštová je sice otřesná ale naštěstí jí není v pořadu tolik. Zbytek je jen průměrný převod se všemi neduhy které poskytují ostatní české variace zahraničních frančíz v produkci televize nova. Trojka porotců není nejhorší, nicméně uvidíme dále. Zatím lepší dvě. Ostatně nechápu co mají ostatní uživatelé za problém s porotci. Pokud někdo očekává zacházení v rukavičkách v boji o prestižní titul, nejspíše se dívá na špatnou šou.(2.9.2012)

 • Natabar

  Po první epizodě se zatím dá těžko hodnotit, nicméně je možno konstatovat, že ačkoli je celá show bombastičtější (a určitě dražší) než před pár lety ta primácká varianta s Pohlreichem (Na nože!), přesto mi Masterchef nějak ne a ne sednout. Jak už píše kdekdo, vina bude dost (i když určitě ne výlučně) na straně nesympatické poroty. Určitě jsou to odborníci na slovo vzatí, ale ta jejich křečovitá snaha působit drsně spojená s arogancí typu "my jsme někdo, ty jsi nic, co nám chceš odporovat?" je trapná. (O házení jídla na zem ani radši nemluvím.) V zmiňované Pohlreichově soutěži byli porotci rovněž fundovaní, ale také i sympatičtí. A vedle této trotlovské trojky je Pohlreich aspoň vtipný.(1.9.2012)

 • - Nabídka Novy a Markízy na účinkování zastihla Danielu Peštovou nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. (hippyman)

 • - Kuchařskou show MasterChef měla původně vysílat pouze Markíza ve slovenské verzi, nakonec se k ní ale přidala i Nova a vznikl společný česko-slovenský projekt. [Zdroj: digizone.cz] (hippyman)

 • - Show se vysílala již ve třech desítkách zemí světa. Například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii se stala jedničkou ve sledovanosti. V Austrálii nebo Izraeli se stala dokonce do t0 dobz nejsledovanějším pořadem v historii. [Zdroj: reality-show.panacek.com] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace