poster

Star Wars: Poslední z Jediů

 • USA

  Star Wars: The Last Jedi

 • USA

  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi

 • USA

  Star Wars: Episode VIII

 • Slovensko

  Star Wars: Poslední Jediovia

 • Kanada

  Star Wars: The Last Jedi

 • Austrálie

  Star Wars: The Last Jedi

 • Velká Británie

  Star Wars: The Last Jedi

 • Nový Zéland

  Star Wars: The Last Jedi

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 152 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ****

  Nejsem úplně zarytý fanda Star Wars, ale i tak jsem se bavil po celou dobu více než dobře. Možná o něco lepší jak předchozí epizoda. Obstojný příběh a některé opravdu povedené a napínavé scény jsou tím nejlepším, co může film nabídnout. Komické situace jsou zde naopak na můj vkus až moc stupidní, ale to se dá odpustit, ke Star Wars to už tak trochu patří. 80%(7.1.2018)

 • Malarkey
  ****

  Noc po shlédnutí a já vlastně nevím, jestli Disney ten posun celé ságy vymyslel dobře nebo ne. První díl nové trilogie super, o tom žádná. Postavy byly zajímavý a odkaz na původní příběh zřejmý. Tady to vlastně není jiné. Celý ten námět se vlastně točí kolem Luka Skywalkera a nemá to chybu. Také představení nových světů tu dopadlo na jedničku. Místy jsem si užíval tu filmovou roztomilost, když se na scéně objevilo nějaký dosud nezmapovaný zvíře. Snad každé mělo oči jak kocour ze Shreka, takže si můžete představit, jak jsem u každé zvířecí scény jihnul. Na druhou stranu jsem si ale říkal, že to působí až moc dětsky. Recenze mluvili o tom, že tenhle díl je daleko temnější, než předchozí díly, ale podle mě temnota vypadá trošku jinak. Tu bych přirovnal tak k druhé epizodě. Tady ta epizoda je taková spíš roztomilá, trošku dětinská, hodně akční a válečná. Celkově vlastně fajn, ale na pátou hvězdu mi chybí trošku více epičnosti k celému Hvězdnoválečnému univerzu.(15.12.2017)

 • Rex Mundi
  *****

  Epizóde VII som dala 5*, lebo to bola hostina pre vyhladovanú starwarsáčku, ale bol to Rogue One, ktorý mi ukradol srdce. Pri pohľade späť by som tej sedmičke možno mala 1* ubrať, lebo Posledný Jedi je ešte lepší. Ale nechám im päťky všetkým, nech sa nemusím trápiť. Keď ich miluješ, nie je čo riešiť :-)(4.9.2018)

 • Fr
  ****

  „DNES SE OBRODÍ POVSTÁNÍ. VÁLKA TEPRVE ZAČÍNÁ A JÁ NEJSEM POSLEDNÍ JEDI…“ /// Vizuálně nadstandartní záležitost s fajn příběhem nejen pro experty. Plechovky bojujou proti lidem, což sebou přináší nejen spoustu šrotu, ale taky podobný množství „gerojů“. A nejdůležitější je, že Luke Skywalker řekne pravdu! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zklamal mě učitel. 2.) Myslím, že mám Sílu. 3.) Thx za titule „martinsvetla“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ **(5.8.2018)

 • Shakers
  ***

  Prvý krát čo som odchádzal zo Star Warsu sklamaný. Už sedmička alebo ak chcete The Force Awakens mi prišla dosť slabá, ale toto je ešte horšie. Po vizuálnej stránke je to stále nádherne a rozhodne je na čo pozerať, ale Star Wars iba o efektoch nikdy nebol. Čo sa týka príbehu je to strašne chabé, dlhé, ukecané a miestami aj nudné. Luke Skywalker je snáď jediná zaujímavá postava ak nerátame Rey a Kyla Rena. Jasné, aj Leia tu ma svoj priestor alebo aj Poe Dameron, ale je to málo pretože v tak nevýraznom príbehu nemajú ako vyniknúť. Postav je tu dosť, ale nemajú čím zaujať a tie čo majú, nezaujmú alebo sa prekvapivo na nich nestava. Na to, že je to najdlhší diel, by som čakal aj viac akcie, ale ta sa akosi nie a nie dostaviť a už je koniec filmu. Fakt je tu len minimum dobrých akčných scén, dokonca nedostaneme ani (tradičný) súboj svetelných mečov a záporné postavy sú čoraz viac a viac nevýraznejšie. Dokonca ani tie zvraty, o ktoré sa tu Johnson snažil na mňa nezafungovali, boli zlé podané a ani na samotný príbeh to nemalo velky dopad. Hudba stále fajn, aj keď Williams už s ničím novým neprišiel, no na druhu stranu sa mu ani nedivím, film mu ani veľa toho neponúkol, tak ako mne. 70% - 3*(18.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace