Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  ****

  SPOILERŮ až běda, takže radši nečíst, dokud jste to neviděli ;) Řekla jsem si, že si dám chvilku pauzu od všech těch seminárek, prezentací, praxí a diplomky a prostě se na něco zas jednou podívám. Sáhla jsem po mé oblíbenkyni z puberťáckých let, s níž jsem se pravidelně setkávala každý všední den po škole v televizi. Docela jsem se bála, že toto setkání se mi nebude líbit a akorát si tím zkazím krásné vzpomínky, ale díky bohu jsem se mýlila. Teda ano nebylo to nejlepší, zdaleka mě to nebavilo tolik jako seriál, ale stále mě Veronica dokázala překvapit, pořád má stejně prořízlou hubu a dokáže všechny odpálkovat, opět mi bylo líto Pize, protože na něj vždycky tak trochu srala, opět jsem ale byla nadšená z jejího znovuzaláskování s Loganem, a především z jejího dobrodrůža, kdy jí jako obvykle šlo o život a vyřešila úžasně komplikovanou a dobře schovanou vraždu. Je vlastně ale docela dobře, že se film natočil, protože ta třetí série skončila naprosto divně a musím říct, že snímek na seriál hezky navazuje, za což je pochvala. Jen já být na jejím místě, bych se teda radši vrátila do NY a byla právničkou v jedné z nejuznávanějších firem a brala neskutečné prachy (s Loganem by přece mohla být tak jak tak). Veronica? Jako správný závislák zahodila svých dobře budovaných 9 let života a vrátila se ke svému "chlastu" v Prdelovici, kde všichni něco měli s někým, je tam až neskutečně moc zločinů, všichni ji znají a většina z nich ji nenávidí a policie je tam zkorumpovaná až běda, ať je šerifem kdokoliv. Díky za tohle příjemné zakončení.(30.3.2014)

 • Wysch
  ****

  Jako seriálem nezasaženej si říkám, proč jsem tenhle film sakra vůbec viděl? Z jakýho důvodu? Nebude ti neznalost seriálu chybět? Dokážeš pochopit, kdo jsou ty postavy, a proč dělají to, co dělají? No po shlídnutí si jen říkám, že to rozhodně nebyla ztráta času a že bych si dovedl představit, že bych se na mladší a štíhlejší verzi Kristen Bell v klidu podíval, ať už řeší jakýkoliv středoškolský sračky. S hodnocení tady celkem souhlasím (70%), byl jsem až příjemně překvapenej, jak moje neznalost seriálu vůbec nevadí (úvodní monolog), humor Veronicy Mars mi taky nevadil (místy překvapivě naopak, některý hlášky stojej za zapsání) a obecně vzato si myslím, že film s klidem snese diváka, kterej nemá páru, kdo je ten černoch a kdo je tenhle šerif a tak podobně. Což, si myslím, je vlastně nakonec v mejch očích i pochvala.(26.4.2014)

 • Lucasion
  ****

  Kristen Bell se vrací jako Veronica Mars! Její nejikoničtější role a hlavně moje nejoblíbenější. Pořád vzpomínám, jak jsem na střední škole spěchal domů, abych si na Primě mohl pustit seriál. Každopádně nějak takhle by se měli dělat slavné comebacky a hezké sladké tečky za seriály. Ronnie je totiž zpět se vším všudy! Tedy zpočátku ne. Ze soukromého očka je právnička ve Velkém jablku, má vážný vztah a shání důležitou práci. Když se ozve Logan (Jason Dohring), že potřebuje pomoc, tak Marsovka nelení, všechno nechává za sebou a vrací se domů, aby ještě jednou se setkala se svojí minulostí. Pravda, i přes nostalgickou vlnu příběh není kdovíjak složitý. Detektivní zápletka s vraždou, ale funguje dobře. Veronika vymění oblek za tašku přes rameno a vzhůru k focení špatných lidí. Skvělý je, že se opět vidíme se starou partou. Nejvíc potěší Dohring a Ryan Hansen. Obecně vzato jsem spokojený. Řekl bych, že se mi dostal delší dvojdíl seriálu, přesně tak jak si ho pamatuju. I když by se mohl scénář ještě více vypilovat, tak i přesto jsem si film užil. Z nostalgie navíc přimhouřím jedno očko. Bell je totiž stále skvělá. A vidět jí opět v roli Veroniky je tak trochu splněný sen. Navíc si myslím, že film si užijí i ti, co seriál neznají. (75 %)(9.7.2016)

 • Claude Speed
  **

  Účinnější než uspávačka, aneb jak špatně namalovaná blond rozlouskne absurdní případ. Tři čtvrtiny stopáže se neděje nic... Za chvíli na povrch vypluje pár skutečností, a přechytřelá blond všechno vyřeší takovým způsobem, že i Sherlocku Holmesovi spadne čelist. Po takových letech jsem teda očekával velkolepější kambek!(31.12.2014)

 • Erik7595
  **

  Najnudnejší krimi film roka a pravdepodobne aj najnudnejší film roka 2014 pre mňa vyhráva Veronica Marsová. Seriál som nesledoval a po tomto podpriemernom filme ani nikdy nebudem. Očakával som aspoň trocha napätia, nejakého zaujímavého zvratu alebo aspoň trochu dobrej zápletky, ale toto je čistý podpriemer. Nuda, nuda. 3/10(20.8.2015)

 • - Na policejní stanici zmiňuje Leo (Max Greenfeld), že slyšel, že Veronica (Kristen Bell) pracuje u FBI. Ta mu odpovídá: "Možná v příštím životě," čímž naráží na zrušenou 4. řadu, která se měla odehrávat právě u FBI. (BlackJoanna)

 • - Už dlhšie sa hovorilo o filmovom spracovaní seriálu, avšak neboli financie. Realizáciu projektu nakoniec umožnil internetový projekt Kickstarter, ktorý spočivá v tom, že ľudia z celého sveta môžu prispieť na tvorbu filmu alebo hry. Na Veronicu Marsovú sa vyzbieralo približne 5,7 milióna amerických dolárov, čím stanovil nový rekord. Tvorcovia pritom potrebovali asi iba tretinu sumy. Ľudia, ktorí darovali najviac peňazí, dostali menšie roly vo filme. Okrej platformy Kickstarter bol film financovaný aj značkami Samsung, Pepsi, Budweiser či BMW. (kacer4)

 • - Nejprestižnější vypsaná odměna pro přispěvatele z Kickstarteru, která byla dostupná pouze pro jednoho člověka a to za dar ve výši 10 000 amerických dolarů, měla být mluvená role ve filmu, a to věta: „Váš účet, pane.“ Scéna se měla odehrávat za účasti Veronicy (Kristen Bell) a nejmenovaného „muže jejího života“. Nakonec vše dopadlo trochu jinak. Finální verze scénáře scénu s číšníkem neobsahovala, a tak dárce Steven Dengler místo toho dostal svůj „štěk“ jako vlogger z YouTube. Uvádí virální video s Jamesem Francem větou „Let's get weird!“, v překladu „A teď něco ujetýho“. Ani původní věta nezůstala nevyužitá a vzniklo k ní toto parodické video, a to přímo z dílny Roba Thomase a za účasti hlavních hvězd i fanoušků projektu. (Yalka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace