poster

Andy a dobrodružství v přírodě (TV seriál)

 • Velká Británie

  Andy's Wild Adventures

 • Slovensko

  Andyho dobrodružstvá v prírode

Rodinný

Velká Británie, 2012, 40x14 min

Režie:

John Miller

Scénář:

Patrick Makin

Střih:

Tim Lasseter
(další profese)
 • Nonna
  *

  Jeden bod dávám za vznášedlo s kocourem a taky za celkem zajímavý nápad, který ovšem byl totálně nevyužit. Andy je trapný. Nic o zvířatech neví a první, které by ho potkalo, kdyby vystrčil paty ze studia, by ho patrně sežralo (třeba extrémně nebezpečný šváb domácí). Díl o tygrech, s jejichž dospívajícími "koťátky" si Andy hraje na schovku přímo vybízí děti, aby takové blbosti zkusily třeba s divokým psem. Nebo co takhle hupnout do ohrady za prasátky jako Andy? Vždyť jsou všechna tak roztomilá......No a aby to bylo in, přidali tam tvůrci nějaký ten počítač. Opravdu hodně hloupý a prvoplánový seriál.(8.6.2015)

 • Gemini
  **

  BBC, seriously? 2011, seriously?!?!?! To si snad děláte legraci... tímhle kouskem legendární britská manufaktura na přírodopisné dokumenty šlápla dál než zvládne doletět Andyho kouzelné vznášedlo (rudý golfový vozík) ovládané - pravda, sympatickým - plyšovým kocourem Kipem. Chápu, že tvůrci chtěli něco živějšího, legračnějšího, vhodného pro děti, ale kruci, když srovnám Jeffa Corwina nebo alespoň nebožtíka Stevea Irwina s touhle příšernou trikovou podívanou (která setrvale překračuje možnosti svého rozpočtu a tím pádem nabývá další rozměry směšnosti), nemůžu nenabýt dojmu, že Andyho dobrodružné putování - nebo spíš pitvoření - je na tom s poměrem vzdělání/zábava hodně bídně. A to je ještě hodně relativní, jak zábavné se vám to může zdát. Jistě, pro cílovou skupinu, tj. předškoláky, je to nezávadné, ale hergot, jestli měl tuhle šaškárnu Komenský na mysli, když mluvil o "škole hrou", tak jsem pro britský vzdělávací systém zcela nevhodný materiál... 50%(9.6.2015)

 • ExpertRaptor
  **

  Podpriemerný seriál. 45%(17.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace