poster

S kuchařem kolem světa (TV pořad)

 • Česko

  Globe Cooker

 • Francie

  Les Nouveaux Explorateurs

 • Francie

  Le Globe Cooker

 • Slovensko

  S kuchárom okolo sveta

Dokumentární

Francie, 2007, 30x53 + 1x96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • michaldvorakoo
  *****

  Fred Chesneau, lehce bláznivý francouzský průvodce, který diváka provází rozmanitostmi kuchyně celého světa. Na můj vkus někdy až příliš vysmátý, ale ty momenty dávají skvělému cestovatelskému dokumentu ještě něco navíc. Odlehčí to a člověka to příjemně obohatí. Líbí se mi, že je to celkově pojaté dost neortodoxně. Rozhodně 5 hvězd v porovnání s konkurencí v podobě laciných TV show's.(10.8.2015)

 • Wheelcrusher
  *****

  Díky tomu pozitivnímu cvokovi (dost mi připomíná hyperaktivního kámoše z učňáku:) se skvěle bavim, páč rozhodně nepatřim k voslům, co obdivujou Zdendu "dramatickýho kreténa" Pohlreicha, kterej je ale samozřejmě akorát zrcadlem český zaprděný společnosti... Francouzi umí správně zpomalit, jídlo má plnit především funkci duchovní očisty (jako smích) a o tom to je! PLUS eXotika všelijaký "Usrany-Nasraty" světa, ukrutně se linoucí pořadem jak závan připálený cibulky bytem.(31.1.2015)

 • rt12
  ****

  Podle komentářů je zde rozdělený tábor na ty co Freda vzali na milost a je jim téměř sympatický a ty kteří ho až nenávidí. Patřím do první skupiny. moje sympatie si získal Fred tím, že netradičním způsobem upozorňuje na různorodost kuchyní po celém světě. Je nekonfliktní, přátelský a jde do všeho. S domorodci zabíjí zvěř pro Evropana brutálními způsoby, vše ochutná a popíše chutě. Snaží se zjistit jak vaří domorodci a jaké jsou jejich zvyky. To mě baví, shlédla jsem 22 dílů a těším se na další.(22.6.2014)

 • dee-key
  ****

  I když se ten Frantík směje strašně idiotsky a v jednom tahu se pohihňává, jeho přístup k práci, vaření a kulturám je docela sympatický a zajímavý, stejně jako místa, která navštíví a kuchyně, kterou zkouší. Občas z toho pomrkává, že interakce s domorodci je trochu strojená, což mu velkoryse odpouštím. Pokud už máte plné zuby těch našich českých klohnilů nebo všech profláklých Britů, zkuste Freda. Třeba vám přijde k chuti.(21.5.2015)

 • Hrabka
  *****

  Viděl jsem jen pár dílů, ale podle mě je to zajímavý pořad s dobrým hlavním protagonistou. Ta kritika na jeho osobu tady mi přijde trochu zbytečná. Sympaťák, který je možná do všeho až moc zapálený a všude se vecpe, ale aspoň to dodává tomu pořadu náboj. Dobrá ukázka jídelníčku obyčejných lidí v exotických krajinách.(17.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace