poster

Už dost, šéfe! (TV pořad)

 • Slovensko

  Tak už dosť, šéfe!

Reality-TV

Česko, 2013, 51 min

Režie:

Vít Klusák
 • Kosmik 1
  *****

  Výborné pokračování už tak dost skvělého pořadu Ano,šéfe! Zde vidíme návraty Zdendy do vybraných restaurací a hospod. Mě se nejvíc líbil šestý díl a restaurace U Štěpána, kde jsem i letos osobně zavítal a užil si naprosto ojedinělý a nezapomenutelný gurmánský zážitek. Zároveň jsem si mohl projít zahrádku a potřást si rukou se Štěpánem a mohl jsem zjistit, že tam se opravdu přistupuje k lidem se srdcem a jídlo je připravováno profesionálně a zároveň s grácií. Servis byl vynikající. Nabídnul, doporučil, poradil, vše důkladně vysvětlil. S takovým přístupem k hostovi jsem se ještě jakživ v žádné restauraci nesetkal. Tam si prostě hosta váží. Ale abych se tu nerozepisoval jen o jedné hospůdce, tak mě oslovila i restaurace U Zběhlíka, kam bych v budoucnu také rád zavítal. Rodina pana Kuřete je mi velmi sympatická a je vidět, že vše co se tam dělá, se dělá srdcem. Jídlo vypadalo na talíři přímo úchvatně a ani nemluvím o tom příjemném zázemí. Rád bych tam s rodinou někdy poseděl. Samotný pořad hodnotím jako dokonalý a hlavně přínosný pro české restaurace a pro mě byl super zážitek znovu vidět, jak to v restauracích funguje, co se po těch letech změnilo a jsem rád, že někteří se nezměnili vůbec a přistupují k tomuto řemeslu tak, jak přistupují. Zdenkovi i celému šťábu nezbývá než poděkovat za tento skvělý a ojedinělý, na naše poměry nevídaný pořad. Díky! 100%(25.9.2014)

 • Luk Skywalker
  ****

  Po dvou dílech hodnotím stejně jako předchůdce. Lehce upravený koncept a návrat do podniků, kde už šéf byl, je dobrý nápad, a je vidět se, že se restaurace zlepšily, zatím. Od druhého dílu je v jednom díle více restaurací (dvě restaurace, pokud tam ještě není "bonus" neboli odbočka k bývalých zaměstnancům či majitelům atd.), to hodnotím pozitivně.(7.11.2013)

 • Djoker
  ****

  Dárek pro skutečné fanoušky pořadu Ano, šéfe! Jen oni si totiž můžou užít návraty do nejvýraznějších restaurací, které Pohlreich navštívil. Klusák navíc velice přesně dávkuje sentiment, jenž k té dlouhé cestě za úspěchem prostě patří a zvlášť poslední epizoda jasně dokazuje, že Zdéňovo drsné nakopnutí může vést k obrovskému úspěchu v branži.(1.3.2015)

 • standsiller
  ***

  Snaha rehabilitovať niektoré reštaurácie z predchádzajúcich dielov sú síce zaujímavým pohľadom z minulosti do prítomnosti pre skalného diváka aj predchádzajúceho "Ano šéfe" no o kvalite programu a sledovanosti sa v tomto prípade nedá rozprávať kladne, minimálne nie v takých rozmeroch, v akých sa to bezproblémovo dalo pri predchádzajúcej relácii.(20.1.2014)

 • Dudek
  odpad!

  Jen ve zkratce. Zdeněk Pohlreich působí znuděně a zdá se, že jeho nejslavnější televizní role ho už značně unavuje. Vít Klusák si neuvědomuje, že točí reality show, ale podává to celé jakýmsi očkem dramatického seriálu o kuchařovi, který nostalgicky vzpomíná na své nejslavnější dny. Čímž je to samozřejmě strašně rozpatlané, pomalé a nezajímavé.(24.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace