poster

Divočina

  • USA

    Wild

  • Slovensko

    Divočina

  • Nový Zéland

    Wild

  • Velká Británie

    Wild

  • Austrálie

    Wild

Životopisný / Drama / Dobrodružný

USA, 2014, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • boshke
    ****

    Ach, u takovéhoto typu filmu vždy cítím - ne nepřekvapivě, řekl bych - vůni dálek. A stejně pak smrdím zalezlý doma, v práci, ve škole nebo v hospodě. Taky by se mi asi líbilo si takhle vyrazit. Ale nemusel bych jít asi x stovek mil pouští... Reese dobrá, celým filmem se příjemně linou tóny Simona a Garfunkela a Hobo Times fakt neměly chybu... 80%(4.3.2015)

  • jojinecko
    ***

    Into the Wild sa mi páčilo omnoho viac po každej stránke. Jean - Marc Vallée, môj obľúbenec, bohužiaľ stráca formu priamo úmerne tým, ako sa vzďaluje nezávislej alternatívnej a nekomerčnej sfére a stále viac sa dáva na príbehy, ktoré sú komerčnejšie a ktoré oslovia väčšie masy. Príroda je vo Wild krásna, príbeh ako z "americkej rozprávky", ktorý majú ľudia radi a chytajú sa naň. Nič proti Cheryl - každý dospeje do bodu, keď sa "musí nájsť", ona si vybrala túto cestu, respect... Ale že by som sa na to musel pozerať dve hodiny...(20.4.2015)

  • eLeR
    ***

    Ak máte úžasný vzťah s mamou a prídete o ňu veľmi zavčasu, o domov, o rodinu, môže vám to narobiť problémy, ktoré vám začnú prerastať cez hlavu. Je fajn vedieť, že Cheryl tá jej očista pomohla. Priznám sa, čakala som to ďaleko horšie, takže ja som spokojná a prihadzujem pol hviezdy ... 3,5* (filmová výzva 2017 - Marky91)(15.9.2017)

  • Jossie
    ***

    Dost dobře natočený film o dlouhém pochodu jedné praštěné ženské. Kdyby nebyl dobře natočený, určitě bych se dost nudila a možná to ani nedokoukala. Musím ovšem dodat, že na celém filmu mě ani tak nezajímal příběh Cheryl, jako spíš ta PCT trasa - přišlo mi fascinující, že je někde tak dlouhá "turistická stezka" se všemi těmi záchytnými stanicemi a schránkami na vzkazy.(3.3.2015)

  • vteco
    ***

    Divočina těží hlavně a pouze z flashbacků, které by tak měly být propracovanou dominantou celého snímku. Opak je pravdou. Ač není zpracování pohledů do minulostí vyloženě špatné, svým obsahem nezanechávají žádné emoce a případně i soucit s hlavní hrdinkou. Putování samotnou divočinou je jen takový lehký bonus, který ale také zůstal za očekáváním. Průměrný a zapomenutelný film. /60%/ (Kino - Prom.)(3.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace