Nastala chyba při přehrávání videa.
 • okkac
  ***

  Poslední hrdina do partičky Defenders a hned nejslabší článek. Přitom dle komiksu by to měl být už vyškolený mistr bojových umění, tady je ještě naivní floutek, který se do většiny situací vrhá bezhlavě. Finn Jones nebyl úplně podařený casting. Hlavně, když nemá vůbec žádné zkušenosti s martial arts a dle rozhovorů byl obsazen jen 3 týdny před začátkem natáčení, což je dost vidět. Ty souboje jsou dost špatné. Kde se provádí už komplikovanější chvat, tak je vidět stunt double. marvel chtěl mít týmovku Defenders brzo a Iron Fist dost dlouho dobu se potácel v předprodukci, že jeho realizace byla udělaná velmi narychlo a jde to vidět. Pokud chcete super souboje, podívejte se na Into the Badlands. Naštěstí mne tento hrdina moc nebere, ale jestli zmastí Punishera, tak to se teprve naštvu. V Defenders snad Iron Fist zapadne lépe.(19.4.2017)

 • Mikino00
  ***

  Celkově byl seriál velkým zklamáním. Po zhruba pěti nadějných dílech, kdy v pomalém tempu odhalovali tvůrci pozadí a historii Dannyho a směřovali ho k převzetí společnosti, se bohužel všechno zvrtlo a seriál ukázal svou pravou tvář. Danny je dřevo, jeho postava je otravná, nelogická a patetická. Dějově je to totálně přehnané a slabé. Souboje nudné a strojené, to, že tam za deset dílu zemře snad jediný člověk, tomu taky nepřidá. Záporáci se proměňují a jsou k smíchu. Celkově je to nevýrazné, béčkové a nezajímavé. Nejslabší člen Defenders, který by klidně mohl zemřít a nikdo by neuronil slzu.(24.3.2017)

 • Deyw
  ***

  tohle byl zas pruser..to ze iron fist byl zlutak a tady ho hraje amik je mi u prdele..ale je to nudny..proste borec chodi bos vsichni ze je mrtvej a pak teda vsem dokaze ze je to fakt on a uz to lita, cernoska ho dava dohromady, neni na to sam..no sjel sem to cely ale ostatni serie vynecham, i ten negr ve tme se mi nelibil a tak to nebudu sledovat - jedinej punisher a jakstaks daredevil ujdou ale je to tak natahovany jak prase(22.10.2018)

 • SamVimes
  ****

  V další komiksovce od Netflixu se zase povedl casting (od Lorase Tyrella přes Faramira a nácka z Banshee až po Jessicu Stroup nebo Jessicu Henwick) a pořád mě baví ten distribuční model, který dává větší možnosti než jen dvouhodinový film anebo klasický seriál. Iron Fist ovšem trpí uspěchanou produkcí a (oproti Daredevilovi) slabším produkčním týmem. Odnesl to nevypilovaný scénář a hlavně bitky, jejichž choreografii neměl kdo pořádně vymyslet a herci je neměli kdy pořádně nacvičit. Papírově největší mistr kung-fu z Defenders tak postrádá souboje na úrovni, jakou by si zasloužil. Nechápu proč znělka nepokrytě vykrádá hudbu z Tron: Legacy, jinak mě ale soundtrack míchající rap a elektroniku à la Jean-Michel Jarre baví. Mimochodem, to téma (jako bylo zneužívání u Jessicy a postavení černochů u Luka) jež zde tolik kritiků postrádalo, tu ve skutečnosti: CSR nebo-li Corporate Social Responsibility, viz všechno okolo společnosti Rand a manažerského přístupu Dannyho vs Meachumů. Jen je holt míň atraktivní a ke konci hodně ustupuje ninjům. Ve výsledku je Iron Fist pořád solidní komiksovka, která sice nedosahuje kvalit Daredevila a Jessicy Jones, ale předčí Luka Cage, o Arrow ani nemluvě.(17.3.2017)

 • mcb
  ***

  Přiznaně béčkový výplach, o němž platí v podstatě vše, jako v případě dalších komiksových seriálů od Netflix/Marvel jako Jessica Jones, Luke Cage nebo The Defenders. Na rozdíl od nich ale nemá Iron Fist takové ambice a je jen nutným (a natahovaným) přemostěním do ambiciózní týmovky, která se stejně nepovedla.(8.2.2018)

 • - V epizodě je zmíněna pirátská královna ze zálivu Pinghai. V komiksech je tato královna jménem Wu Ao-Shi předchozím držitelem titulu Iron Fist. (NiWi)

 • - V epizodě řekne Claire (Rosario Dawson) větu: „Trust me, our criminal justice system sucks.(„Věř mi, náš trestní systém nestojí za nic.). Tato věta je narážkou na předcházející seriál od Netflixu, Luke Cage (od r. 2016), kde byl hlavní hrdina neprávem odsouzen a kde hrála Claire Temple (Rosario Dawson) opět jednu z důležitých postav. (Koldyn)

 • - Spoiler: V epizodě dojde k malému propojení Iron Fista s jiným seriálem od Netflixu, a sice s Lukem Cagem (od r. 2016) . Když čte na začátku epizody Claire (Rosario Dawson) dopis a o chvíli později jej vrátí do obálky a dá ho na stůl, můžeme si v levém horním rohu všimnout jména Lucas a také označení dopisu nápisem „Uncensored Inmate Mail“. Je tedy jasné, že Claire dostala dopis z věznice od Carla Lucase alias Luka Cage, který byl v epizodě You Know My Steez (2017) svého seriálu zatčen. (Koldyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace