poster

Rozpal to, šéfe! (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2014, 36 min

Kamera:

Jan Pivoňka
 • CentriFUGA
  *****

  Tak jelikož je Zdenda můj oblíbenec, tak se mi jeho podání jídel líbí, tohle je zajímavé oživení, ještě by to chtělo nějakou další sérii ano, šéfe! ... Určitě se člověk může při nejmenším inspirovat :-) Dobrou chuť ! pro Mr.nachos - jelikož vaří na statku a takový jako "sedlácký" jídla pro "koňáky", tak to asi nebude vařit v obleku s kravatou !!!(18.5.2014)

 • Iron_Man
  ****

  Nemůžu říct, že je to slabší, protože je to opět jiný koncept pořadu. Nevidím důvod, proč bych měl Zdéňu srovnávat s Ramseyem nebo Oliverem, protože to se srovnávat nedá - Zdeněk je náš a líbí se mi, že se nebojí. To je jako, kdybych měl luxusní Škodovku v plný výbavě a nadával, že to je k prdu a není to ani originální, když Ferrari Gordon nebo Lambo Jaime mají hezčí design, jsou výkonnější atd. Akorát problém je v tom, že na našich silnicích se s touhle károu projedete málo kde, ale ta Škodárna může jezdit skoro všude. Proto těmhle pořadům fandím.(22.6.2014)

 • sir-dave
  ****

  Příjemná atmosféra a prostředí. Možná trochu utahané a v pomalejším tempu. Je to ale především o receptech a ty prozatím vypadají skvěle. Člověku se zbíhají sliny až má chuť jít na zahradu a okamžitě rozpálit gril. Později např. u ryb jsou jídla, které si těžko uděláš doma pokud není poblíž velký a kvalitní supermarket. Celkem má pořad 6 dílů rozdělených do okruhů. Mé zhodnocení receptů s jedním vypíchnutím: 1. díl: (60%, krkovice s česnekem), 2. díl: (60%, jahody s kozím sýrem), 3. díl: (40%, pečené fíky), 4. díl: (45%, křenové brambory), 5. díl: (75%, grilovaný ananas), 6. díl: (55%, kuřecí křidýlka)(18.5.2014)

 • Mr.nachos
  odpad!

  Ještěže jsou kuchaři jako Jamie Oliver, Gordon Ramsey, Ainsley Harriott a další a další, které může náš rádobykuchtík, vykrádat. Ale je tu jeden zásadní rozdíl. Všichni ostatní vaří s láskou, mají pro jídlo cit a je to vidět i v té prezentaci a kultuře vaření. Dokonce i italský čech Emanuele Ridi je oproti němu frajer. Pominu-li to, že Pohlreich, vaří ve vytahaném svetru a teplákách (alespoň to tak vypadá), tak mu to vaření ani trochu nevěřím. Působí to na mě dojmem "nemusí to mít "ksicht", hlavně, že jsem vidět".(18.5.2014)

 • castor
  ***

  Může vykládat a krájet/sekat/potírat/míchat/opékat cokoliv a stejně člověk dostane solidní chuť. Pohlreich to prostě má v sobě, ač si ho divák samozřejmě oblíbil primárně coby chlapíka s neuhlazeným slovníkem, jak brečí nad retro oblohou a tuzemskou fritovací kulturou. Tady nevštěpuje základy pro kvalitní fungování podniku, ale jednoduše naznačuje, že klobása nebo ugrilované vysušené kuřecí prso nejsou zrovna tím, co by mělo nad grilem omámit naše hosty. Jen mi ho bylo líto, když nakonec povinně dostal chuť na zmrzlinu a rozbalil klasiku Mrože.(4.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace