poster

Teď vaří šéf! (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2014, 36 min

Kamera:

Jan Pivoňka
 • castor
  ***

  Může vykládat a krájet/sekat/potírat/míchat cokoliv a stejně člověk dostane solidní chuť. Pohlreich to prostě má v sobě, ač si ho divák samozřejmě oblíbil primárně coby chlapíka s neuhlazeným slovníkem, jak brečí nad retro oblohou a fritovací kultuře. Tady nevštěpuje základy pro kvalitní fungování podniku, ale jednoduše naznačuje, že rozvařené špagety nebo vysušený losos nejsou tím, co by mělo nad grilem omámit naše hosty.(5.11.2017)

 • MShawnLynch
  *****

  Pohlreicha může spousta lidí nenávidět, ale kvalita a to, že se zasloužil o "gastrorevoluci" v Čechách se mu upřít nedá. Na rozdíl od některých jeho pořadů, např. Česko vaří s Pohlreichem, je Teď vaří šéf ukázka superkvalitní a moderní gastronomie. Samozřejmě hodně Zdeňkových receptů je finančně náročných, nikdy tomu nebylo jinak, ale jak sám říká "přece se nebudu šidit, když vařím pro sebe!". 5/5 :-)(27.3.2016)

 • DeRoyce
  *****

  Baví mě tu názory typu "Zdendo dovař, jsi okoukanej..bla blaa" ...to jsou jen krátkozraký sračky..ne názory. Napadlo tady někoho, že někoho tento žánr opravdu baví, že navíc nejde jen o těch pár receptů, ale že se pan autor snaží divákům již několik let zažít filozofii potravin, jejich pořizování, vaření, kombinaci surovin, využití, že se skutečně není čeho bát..., že velikánská gastronomie opravdu není jen o několikahodinovém stání u plotny, ale vše jde jednoduše, lehce.. Něco někomu vsugerovat samozřejmě není krátkodobý proces, možná proto Zdenda pořád vaří a vaří.. Já osobně si myslím, že společně s panem Vaňkem dělají pro tenhle gastronomicky nepolíbenej národ ohromnej kus práce, kterej nás posune zas o něco trochu blíž "vyspělejšímu západu", alespoň v gastronomickej kultuře a myslím, že od nich to lidi vezmou k srdci víc než od takových igráčků, jako Babici či Láďi Hrušky.. Takže já osobně nejen z úcty dávám full hodnocení.(23.10.2014)

 • silak_xup
  ****

  Další supr pořad od Zdéni, teď daleko více ,,lidskej´´ - v poslední řadě Šéfa na grilu sice vařil super recepty, ale na vybavení dohromady tak za 100tis a to nepřeháním, a každej asi prostě nemá na zahrádce 6 druhů grilů, udírny atd... Tohle je super, vychází to prostě z toho, co má člověk doma a stíhá si v klidu udělat večer k jídlu. Jen mi přijde, že občas trošku zbytečně ,,přehrává´´, občas z toho dle mého názoru dělá už moc divadlo. Ale pořád je to jedna z mála věcí, kvůli kterým má smysl pustit televizi.(29.9.2014)

 • Lukoboss
  ****

  Tohle je prostě radost sledovat! Nejen, že Zdenda umí uvařit zajímavý (a věřím, že i vynikající) jídla, ale taky samozřejmě umí poradit a ještě navíc o tom mluví s takovým zaujetím, že se vám budou sbíhat sliny celých 36 minut a možná ještě i potom. Občas tam hodí nějakej ten svůj vtípek, jak ho známe, a je navařeno. Kdo ho nemusí nebo třeba nevaří, asi z toho na větvi nebude, my ostatní si to ale užijeme.(21.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace