poster

Miliardy - Série 1 (série)

Drama

USA, 2016, 11 h 22 min (Minutáž: 54–59 min)

Hudba:

Eskmo

Hrají:

Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Åkerman, Toby Leonard Moore, David Costabile, Jeffrey DeMunn, Terry Kinney, Glenn Fleshler, Stephen Kunken, Nathan Darrow, Arthur J. Nascarella, Deborah Rush, Melissa Errico, Robert LuPone, Jerry O'Connell, Jack Gore, Kelly AuCoin, Zachary Unger, Daniel Cosgrove, Liz Celeste, Angela Oh, Susan Misner, Louis Cancelmi, Dennis Boutsikaris, Jack Gilpin, John Ellison Conlee, Neal Huff, Penn Jillette, Ilfenesh Hadera, Catherine A. Callahan, Alex Cranmer, Cadden Jones, Gregg Bello, Doris McCarthy, Scott Cohen, Tamara Tunie, Louisa Krause, Austin Pendleton, Jeremy Bobb, Kate Jennings Grant, John Henry Cox, Susan Kelechi Watson, Richard Toth, Bobby Kruger, Kerry Bishé, Casey Siemaszko, Noah Emmerich, Michael Countryman, James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Robert Trujillo, Ruben Santiago-Hudson, Tom Kemp, Joanne Tucker, Rob Morrow, John Carroll Lynch, Jennifer Lafleur, Murphy Guyer, Steven Pasquale, Harry Lennix, Adriane Lenox, Ben Shenkman, Matthew Humphreys, Sal Rendino, Ezra Knight, Ben Lawson, Anthony Edwards, Katie Maguire, Rich Chew, Victor Slezak, Stephen Rowe, Seth Barrish, Ivan Martin, Kathryn Erbe, Ashley Blankenship, Glenn Fitzgerald, Edward Baker-Duly, Orlagh Cassidy, Clara Wong, Frank Harts, Liza J. Bennett, Dan Soder, Alessia Sushko, Sean Ringgold, Jessica Keenan Wynn, Eva Kaminsky, Nick Apollo Forte, Sebastian Hedges Thomas, Adam Wade McLaughlin, Condola Rashad, Sam Gilroy, Annapurna Sriram, Byron Jennings, Zina Wilde, Daniel K. Isaac, Nicholas J. Coleman, Christopher Paul Richards, Steven Maier
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hpatrik
  ****

  Po slibném začátku to bohužel sklouzne až do rutiny, odehrávající se ve stejném prostředí, se stejnými lidmi a stejnými výrazy na tvářích. Není to ale vina tématu, či specifického prostředí, jako spíš průměrného scénáře, který z toho nedokáže vytřískat maximum, a nějakým způsobem mě vytrhnout z určité letargie. Oba dva herci jsou skvělí, je radost se ně koukat, ostatní je taková omáčka kterou někdy nudí, a jindy se jí zas nemůžu nabažit.(19.3.2017)

 • Soweek
  ****

  Tahák seriálu je jasný, mocenský boj dvou gigantů, kteří mají neomezené prostředky aby se zničili navzájem. Přidejme k tomu business prostředí a máme zde seriál inspirující se u Margin Call, Wall street apod. Celé to funguje tak, jak má, Giamatti jako vždy skvělý, Lewise moc nemusím, ale rozhodně mě neobtěžuje. Seriál bohužel pokulhává na tom, že je to seriál plánovaný na více sérií a snaží se zaujmout i běžného, nijak vyhraněného diváka. Do dramatu plného investic,hedge fondů a akcií tedy zbytečně přidává postavy a vztahy, které vytvářejí atmosféru rodinného dramatu, aby i ti koho nebaví peníze, měli na co koukat.(6.4.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Po první sezóně jsem se seriálem velice spokojen. Téma je jasné: svět velkých financí, prosáklý nelegálními praktikami, který se, od ne až tak dávné krize, stal bolavým místem pro spoustu Američanů. Tvůrci postavili příběh na souboji mocného finančního magnáta a státního návladního, přičemž nechávají postupně vyplouvat na povrch množství detailů, které ovlivňují mnohdy až fanatické chování obou hlavních postav. Musím pochválit skvělé obsazení, atmosféru, scénář i soundtrack. Přestože se občas vyskytly slabší momenty, jako celek funguje seriál výborně a já se už těším na další řady.(8.4.2018)

 • Enšpígl
  ****

  Musím říct, že jsem dal dva díly a šel od toho, přišlo mě to nepřehledné a nezáživné, ale po půl roce jsem se o seriálu bavil s jedním člověkem a přesvědčil mě, abych do první série Miliard šel znova, měl trpělivost a že seriál mi to vynahradí. A stalo se. Přesně ve třetím díle se vše začalo lámat a seriál mě vtáhl do sebe a vyflusnul právě teď po skončení první série. Ta hra dvou hajzlů o to kdo má větší péro je fascinující svou chytrostí a taky záběrem postav a situací kam až jsou oba schopní zajít. Chuck je sice ve větší ofenzivě, ale působí jako větší hajzl, především proto, že nemá problém lhát svý ženě a zradit i jí. Bobby se zatím jeví jako hodně chytrej parchant, který s přehledem odráží Chucka a jeho ataky a stojí při rodině. Jsem moc a moc zvědavej jak tohle bude dál pokračovat, ale mám dojem, že oba pánové se vzájemě naprosto zničej. Zkrátka v hlavní roli ego himalájských výšin.(22.7.2018)

 • MartinezZ
  *****

  Skvělé. Moc jsem o tom dopředu nevěděl, nečetl a viděl jen trailer, ale jakmile se v něm objevila egoistická postava Bobbyho a zakousnutého pitbulla Chucka, bylo jasné, že tohle budu chtít vidět a nebyl jsem ani v nejmenším zklamán. Svět finančníků je mí vzdálen, ale tady to nehrálo moc roli, max. pár prvních dílů, a byla to jen kostřička kolem které se stavělo tělo celé atmosféry a souboje dvou titánů. A tělo je to stavěné bravurně. Obě manželky a další postavy a herci blízké ústředním postavám jsou také výborné, ale Lewis i Giamatti nezklamali ani v nejmenším, až je mi trochu líto, že se Giamatti většinou objevuje jinde jen v menších rolích a nebo větších ve filmech, které mě zase míjejí, protože hraje výborně a roli politického pleticháře na úzce vyvedené cestičce za tím, po čem prahne, si užíval. Podobně jako Lewis, který to s množstvím projektů také zrovna nepřehání a ne vždy TO musím vidět, ale ten jeho vypočítavý sociopatismus byl někdy až mrazivý. Rozhodně plus také režii a scénáři, protože to prostě má drajv a dokáže stále překvapovat zvraty i myšlenkovými pochody. Jeden z mála seriálů, kdy jsem se skutečně na další díly těšil a doufám, že pokračování, nezazdí-li se, bude přinejmenším stejně tak dobré. --- PS: Mimochodem velké díky za titulky KevSpa, LuAn, Lucifrid(14.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace