poster

Miliardy - Série 2 (série)

Drama

USA, 2017, 11 h 33 min (Minutáž: 56–60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swinevenca
  *****

  Krásně se to střídá, každej je chvíli dole a chvíli nahoře, všichni dostanou nějak nařezáno, ale jen masochista Giamatti se při tom tetelí blahem. Druhá série je výjimečně lepší než první, přestože Lewisovi už došly pózy a osoba jménem Taylor má tolik prostoru, až je mi z ní, teda z něj, teda z nich blbě.(15.5.2017)

 • Ouwen
  ****

  Tempo mi přijde celkem kolísavé, a už to nepůsobí tak vyhroceně/napjatě, jako první řada. Taylor je ale fajn postava, některé vztahy procházej zajímavým vývojem a občas to solidně graduje. Twist z devátého dílu mi ale přijde trošku přehnanej i když údernej. Přijde mi, že ten boj mezi Axem a Chuckem je spíš dětinský a doufám, že to nebudou do nekonečna natahovat.(12.2.2018)

 • neo93
  *****

  Válka dvou nesmiřitelných stran pokračuje i ve druhé řadě. Státní návladní za jižní okresek New Yorku se svými oddanými obhájci proti Axovi a jeho krvelačným vlkům z firmy, tak i jeho ještě důležitějším skrytým a loajálním právníkům, kteří stojí na jeho straně. Do popředí se také dostává otec Chucka, Charles, jenž tajně popotahuje za nitky, čímž Chuckovi velmi pomáhá ale zároveň i ubližuje. I když se zdá, že každý řeší své vlastní problémy a je relativní klid, je to pouhý klid před bouří, která zanedlouho vyplyne na povrch. A když se vám zdá, že epizody až příliš pomalu plynou a vůbec nespějí k žádnému vývoji v hlavní dějové lince, tak vás v nezpozorovaném okamžiku zasáhnou přímo do srdce, ani o tom nevíte. Tak neskutečně provázaná a soudržná vyprávěcí struktura se v seriálu jen tak nevidí. Vše, co z každá z postav udělá má svůj určitý důvod, a tím přesně ovlivní průběh celého příběhu. A závěrečná epizoda je jen sladkou třešničkou na tomto velkolepém kolotoči. Nemůžu se dočkat třetí řady.(30.7.2017)

 • Enšpígl
  *****

  Doslova učebnicová ukázka, jak se má pracovat s gradací vyprávěného příběhu. Mistrovská práce scénaristy, dramaturga i režiséra. Ten začátek byla zase trošku vzpamatovávačka ze všech nových postav a příběhů, ale jak se to stiskne, tak už to nepovolí. Poslední dva dlíly na jeden nádech. Mé nadšení je rovněž z nové postavy Taylor Myson, kteoru hraje na milimetr přesně Asia Kate Dillon a jsem moc rád, že tvůrci to vidí stejně jako já a kolem Taylor našroubovali docela dost událostí a to je jen dobře, protože podobný typ ženské postavy jsem ve filmech/seriálech snad ještě neviděl. Napochybuji, že v třetí serii její postava bude jedním z klíčových hybatelů děje a zastíný tak partnerky obou hlavních postav. Moc se na Asia těším i v John Wickovi 3, určitě tuhle herečku budu sledovat. Ještě k Paulovi, hraje samozřejmě tu svini velmi dobře, ale přišlo mě že z dílu na díl strašně zestárl. Dávám pět, protože Miliardy baví i když mě neříkají pane.(24.7.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Druhá sezóna na mě působila prakticky stejným dojmem jako ta předchozí. Ity slabší díly u mě nespadly níž, než na čtyři hvězdičky, protože jsem se skoro celou dobu skvěle bavil. Vyloženě mě těší, že se v seriálu nevyskytuje žádná opravdu kladná postava, takže může téměř neustále docházet k propracovaným intrikám, výlevům cynismu a podobným záležitostem, které způsobují, že se těším na další a další díly.(11.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace