poster

Smrtící bouře (TV film)

 • USA

  Stormageddon

 • Slovensko

  Stormagedon

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2015, 81 min

Režie:

Nick Lyon

Scénář:

Neil Elman

Producenti:

Neil Elman

Střih:

Jason Goldberg

Scénografie:

Vincent Albo

Kostýmy:

Anninka Velie
(další profese)
 • Khumbac
  odpad!

  Tož fajny odpad, ni?(23.7.2016)

 • MickeyStuma
  ***

  Zmařený námět v televizním kabátě, který mohl být daleko zajímavějším, kdyby se přepracoval scénář k větší plynulosti děje a dostal daleko vyšší rozpočet hlavně co se týče výroby kvalitnějších speciálních efektů. Takhle je děj zbytečně urychlený, hodně skokový a vůbec nějak nesouvislý. Závěrečná akce nepatří vizuálně a choreograficky k nejhorším, což je i na televizi docela překvapení, jenomže celkově je to na celý film docela málo. Sci-fi snímek je tedy pro televizi ryzím standardem, jinak se po filmové stránce může honosit vyčpělou průměrností.(14.8.2016)

 • Wacoslav1
  **

  Zasmát se ještě jednou, tak dám regulérně 3*, ale bohužel mi do toho vlezli závěrečný titulky. Nicméně režisér mnoha mega stupidních filmů (Hercules reborn vede) se nezapře a servíruje dobrou zetkovou prču a SK televizní stanice na tom nejsou o moc líp při nakupování filmů týdne než ty naše, ale to mě nepřekvapuje.45%(7.6.2016)

 • Torgal
  odpad!

  Keď som videl na tento biják deň vopred upútavku v telke, o mojom programe na nedeľný večer bolo razom rozhodnuté. Prečítanie anotácie tu na ČSFD toto rozhodnutie už len zacementovalo. Počítačový program, čo dokáže manipulovať počasím? Shut up and take my money! A to som ešte nevedel, že dôjde aj na terminátorov... Priznané céčko (možno dokonca déčko), ktoré nešetrí otrasnými trikmi, idiotskými zvratmi a odhaleniami, ani obetavými hereckými výkonmi. Presne som vedel do čoho idem a to som aj dostal, nenudil som sa pritom ani sekundu a to sa počíta. Podsvietené ventilátory z počítača ako súčiastka hi-tech zariadenia na zničenie zlého programu bola už len čerešnička na torte. Takže i keď dávam odpad, tento film ho môže nosiť s hrdosťou. 2-/10 (zábavnosťou ale aspoň 7/10)(18.11.2016)

 • Alexis74
  odpad!

  Za co, co jsem komu udělal? Fyzici, chemici, geologové a ostatní vědci tohoto světa, spojte se ! Ubijte tu svoloč filmnařskou, která se pod pláštěnkou umění, neúprosným okem kamery a počítačovými efekty snaží vytvořit umění. Zabij filmaře, ochráníš tím nejen naše nervy, ale i další generace lidí a posílíš celosvětový mír. Nechť všichni zhynou na oubytě a nikdy nemají žádné potomstvo!(23.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace