Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „Páčilo by sa ti to.“ Fajn sequelový rip-off. Ženská partia sa nedá porovnať s chlapskou z pôvodnej trilógie, ale minimálne Sandra Bullock je prirodzená vodcovská autorita. V pohodičke jej uveríte, že je sestrou TOHO Dannyho Oceana. Cate Blanchett nemám rád, ale „Rustyho v sukni“ si užíva podobným štýlom, ako svojho času labužník Brad Pitt (hoci priestor má menší). Ostatné parťáčky sú skôr do počtu a niektoré sú vyložene nesympatické (wtf Helena Bonham Carter, odjakživa nepríjemne chladná Sarah Paulson), ale plus mínus každá dostane scénu, v ktorej zažiari. Je tu aj pár cameí, ktoré ma ale zaskočili – objavili sa také, ktoré som nečakal a také, ktoré som čakal, sa, nuž, nedostavili. Vďaka produkujúcemu Stevenovi Soderberghovi zostal zachovaný imidž trilógie – nablýskané pozlátko podfarbené štýlovou hudbou, kamerou atď. Ale trochu ma mrzí, že jednotlivé diely trilógie s Clooneym mali šikovné heist movie scenáre a na konci ste zostali rovnako zaskočení nečakaným vývojom udalostí, ako hlavní záporáci, ktorí prišli o obrovský majetok. Tu sa na rafinovanosť a premyslený plán nehrá a alfou omegou celej operácie je prinútiť osobu X zvracať na záchode. Hmmm, smutné, kam sme klesli. Dosť zvláštne pôsobia scény, v ktorých sa zlodejky zamestnajú na kľúčových pozíciách, z ktorých môžu výraznými spôsobmi ovplyvňovať prebiehajúcu lúpež, pričom nie je ukázané, ako sa na také pozície vôbec dostali, pričom ale ide o zamestnania, na ktoré sa musel stáť rad z Košíc do Bratislavy, čiže nie je reálne, aby „zrazu“ len tak dostali takú pracovnú pozíciu. Scenár je proste ozaj dosť zlý, našťastie režisér s herečkami a soundtrackom to slušne maskujú. Či by som bral dvojku? To neviem. Ale na 100% by som bral crossover s pôvodnou partiou (ja totiž neverím, že zomrel, určite je to len jedna z jeho typických fínt).(10.9.2018)

 • Morholt
  ***

  Na mě neudělali dojem ani Dannyho par´táci a ztratili se mi v záplavě všech podobně laděných heistovek. A s tímhle se to má zrovna tak. Je to prostě jen další geniální loupež odehrávající se v přesně vytyčených mantinelech, která ničím nepřekvapí. Pokud může film na něco sázet, tak jsou to herečky na čele se Sandrou Bullock, která zraje jak víno. Především díky nim Debbie a spol. vyšplhaly v mých očích na lehký nadprůměr. 65%(25.8.2018)

 • castor
  ***

  Režisérsky nevyzpytatelný chameleon Steven Soderbergh před lety předhodil stylovou látku se sofistikovanými podrazy, tahem na bránu, pohodovou atmosférou a luxusním hereckým obsazením. Skvostné obsazení zůstává, ovšem ostatní už tak příjemné není. Na scéně je Clooneyho sestra Debbie Ocean, na krádež náhrdelníku za 150 mega na ostře sledované slezině posbírá bandu ženštin (ať to máme vyvážené, tak nechybí Indka, černoška nebo Asiatka) a jde se plánovat. Rozhodnutí natočit ženskou variaci Dannyho parťáků je docela logické, výsledek místy potěší, slušně odsýpá, ale to je asi všechno. Hlavní rozdíl (kromě horšího scénáře) vidím ve zdánlivé drobnosti: a to, že banda okolo Clooneyho a Pitta měla šmrnc a nadhled, hošani byli totální elegáni a gentlemani, zatímco sestava okolo Sandry Bullock (německý přízvuk nějaké to pousmání přinese) se tváří hrozně vážně a profesionálně. Naštěstí je na scéně Anne Hathaway, která onen přetěžký náhrdelník nosí na krku, a leccos zachraňuje. Jinak jedeme podle šablony plné zaměnitelných hrdinek. Výsledek nijak překvapivý, ač holkám palce držíme.(31.8.2018)

 • majec4
  **

  Po zhliadnuti az nemozem uverit, ze som sa na to aj celkom tesil. Obsadenie nasvedcovalo, ze sa bude naco pozerat, ale ako som sa uz viac krat presvedcil, ani to nie je zaruka toho, ze sa mi film bude pacit. Postavy neboli prakticky vobec predstavene, aj Rihanna sa tam zjavila ani neviem ako. Mna osobne najviac oslovila asi Hathaway, lebo ta jej postava bola aspon trochu vtipna. Ostatne damy na cele s podozrivo umelymi Bullock a Blanchett mi prakticky liezli na nervy. A este ako sa s Dannym vysporiadali, to je cisty hnoj. Necakal som, ze sa to vyrovna panskej verzii, ale toto bolo neskutocne odflaknute.(30.9.2018)

 • Shakers
  ***

  Volne nadväzujúci film na výborných Dannyho parťákov, len zo ženským obsadením, zo sestrou Dannyho Oceana (Clooney) a bez výborného zážitku. Herecké obsadenie potešilo a aj príbeh je vlastne celkom dobrý, ale chýbajú tomu lepšie a premakanejšie scény ako mali Dannyho parťáci. Toto je len taký slabší zlodejský odvar, ale bez vysokých očakávaní zabaví a obzvlášť obsadenie poteší. 65% - 3*(11.10.2018)

 • - Natáčení bylo zahájeno dne 25. října 2016 v New Yorku. V březnu 2017 Cate Blanchett potvrdila ukončení natáčení. Dne 5. května 2017 však bylo oznámeno další natáčení na Staten Islandu. (Delock)

 • - Vo filme si mala zhrať Elizabeth Banks, neskôr ju však nahradila Sarah Paulson. (dwdb)

 • - Stejně jako ve filmech Dannyho parťáci je pohlaví všech členů party stejné jako pohlaví hlavní postavy. V Dannyho parťácích se tedy jedná o pohlaví mužské. V Debbie a její parťačky pak o pohlaví ženské. (honza.kuzel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace