Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Visáč
  ****

  Ayer is back. Po rozplizlej fraške Suicide Squad pôsobí tento R-kový policajný akčňák, okorenený (v znesiteľnej miere) fantasy prvkami, ako balzám na dušu. Hodne tomu pomáha vycizelovaný Landisov scenár a slušné obsadenie. Fuckujúci Smith dáva spomenúť na Mizerov, Edgerton si do CV-čka môže napísať jeden z kariérnych highlightov a Noomi Rapace čoby magic bitch silne adekvátna. Netflix rozbehol celovečernú big budgetovú produkciu na úrovni. Ani si nechcem predstaviť, ako by Bright vyzeral v súčasnej štúdiovej produkcii - s priškrteným Ayerom, script doctormi rozmrdaným scenárom, detským ratingom a efektmi lezúcimi z prdele toho najposlednejšieho Orka v zábere.(6.1.2018)

 • 6thSun
  ***

  "You´re the Bright, you´re fucking Bright?? Would have been nice to know that when we was getting fucked up, you know. Could´ve had a magic helicopter take us somewhere. You gonna need to unfuck this, okay? You gonna magic us to Palm Springs or some shit." Hlášky fungovaly, to ostatním moc ne.(23.12.2017)

 • rikitiki
  **

  Městská fantazy s malinko detektivní zápletkou se vyznačuje přeplácaností a minimem důrazu na charaktery hlavních hrdinů, takže nikomu z nich jsem neměla chuť fandit. Film jakoby se soustředil jen na vykreslení světa, kde vedle sebe žijí pohádkové bytosti a lidé, ale už neměl energii nechat ten svět skutečně žít. Spíš je to prolog k nějakým dalším snímkům, které ale vyhledávat nebudu. SHRNUTÍ: Američani mají fakt šeredné víly./můj hodnocený film č. 6 600/.(12.10.2018)

 • Lucasion
  *

  Je zajímavé sledovat můj názor na režiséra Davida Ayera. End of Watch (2012) (5*), Fury (2014) (4*) a pak Sabotage (2014), Suicide Squad (2016)... a nyní Bright. Všechny tři filmy si ode mě zasloužili 1 hvězdu. A někdy jen proto, že jsem našel vždy jednu pozitivní věc, co se mi líbila. Bright mě ze začátku upoutal, protože se vracíme do LA a Will Smith jezdí ve voze a zatýká zločince. Užívám si to, protože tady se mi stylizace líbí. Ovšem Bright si do šálku přimíchává fantasy a musí do současnosti prdnout orky, elfy, víly a další havěť. Říkám si, že podobně to měl Hellboy 2 od Del Tora a tomu to fungovalo. Jenže já si nemůžu pomoci, ale tady ta chemie prostě nejde k sobě. Ač Smitha mám moc rád, tak tohle je film, který nechci vidět znovu. Po dlouhý době tu mám tak rozporuplný film. Smíšený pocity se ve mě derou, a místy to má i podařené hlášky. Ale jakmile je na scéně kouzelná hůlka. Pardon ten výraz, ale tohle je prostě stupidní. A je to pitomý až to bolí. Když si chce tento film od Netflixu užuž hrát na temný drsný thriller, tak to sklouzne do patosu, kde nikdo neumírá. Prostě tragédie. A začínám si myslet, že Patrola byl poslední dobrý film od Ayera. Ta je totiž výborná a tohle stojí přesně na opačné straně vah. (28 %)(4.11.2018)

 • dr.horrible
  ****

  Trochu nechápem tie nízke hodnotenia, hlavne pokiaľ sa obhajujú nedostatočným prepracovaním údajného parafrázovania rasovej (prípadne policajnej) reality dnešných US. Bright je v prvom rade priamočiary akčňák, a o niečo ako rasizmus v ňom takmer vôbec nejde. Že sa o tom hovorí je samozrejmosť už z podstaty námetu, nie pointa. Ayerovky nemajú na metafory čas. 75% a chcel by som seriál z toho vesmíru, niečo na štýl Lebkounov.(3.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace