Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  ***

  Mám nějaký problém s Jennifer.. Nevím proč, ale přijde mi, že ve všech rolích je stejná a tak trochu namyšlená.. Jinak bych tomu filmu možná věřila i více a více by mě bavil. Líbilo se mi, že člověk celou dobu nevěděl, na kterou stranu tedy opravdu hraje :o) A i přes dlouhou stopáž, se člověk prakticky nenudil. Možná by druhá projekce pomohla pro lepší dojem, ale nějak nemám potřebu to znovu vidět.(13.7.2018)

 • Praxis
  ****

  Příběh o tom, jak nakonec Volavka vyjebala (skoro) se všemi. Klasické špionážní drama v maďarských kulisách, kde by nechtěl žít vůbec nikdo. Lawrence skvělá, stejně tak jako Edgerton. Režie sice možná občas tápe (v jiných rukou by to mohla být ještě o chlup větší pecka), ale jinak v zásadě velmi příjemný thrlller, i přes tu úmornou stopáž, jíž by občas neškodilo někde ubrat. 70%(12.5.2018)

 • Anderton
  ***

  Na Červenú volavku sa dobre pozerá, čo je zásluhou najmä architekta, kameramana a nakoniec aj Lawrencea, no dobre, aj Lawrenceovej. Niekoľko "fajnových" scén, ako tá s depiláciou vrchnej vrstvy kože a samozrejme všetky, kde spoznávame architektonické skvosty našeho hlavného mesta. Len škoda, že celý príbeh nie je zasadený do Blavy aj v scenári. Aha, a sme pri scenári. Mal som dojem, že o čo v ňom ide nevedel ani Lawrence a preto sa tak sústredil na kompozíciu a atmosféru každej scény. Premýšlať, kto koho práve zrádza v konkrétnej scéne a kto sa ako vyspal a pre koho práve kope je dosť náročné a vzhľadom na zápletku vystrihnutú ako zo studenej vojny a zo starej bondovky som v tom zmysel hľadať ani nemal chuť. Maximálna vážnosť mi nevadila, záverečné zvraty aspoň osvetlili, o čo železnej Dominike išlo a absencia akcie mi vyhovovala. Či bola štylizácia Schoenaertsovho ksichtu do toho Putinovho súčasť humoru ako od Saschu Cohena, alebo práve tej maximálnej vážnosti, to podľa mňa nevie ani ten nešťastný Lawrence. Prípadne či to vôbec na pľaci niekomu dochádzalo...(24.9.2018)

 • MrHlad
  ***

  Bývalá baletka Dominika prošla výcvikem ve škole pro špióny a stala se z ní profesionální svůdnice. Teď má za úkol sblížit se s americkým agentem a odhalit, kdo z ruské tajné služby mu předává informace. Její mise se ale zkomplikuje kvůli nadřízeným a možná i opravdovým citům. Rudá volavka je komornější špionážní thriller, který je ale až příliš dlouhý a i když se tvůrci snaží být sexy a provokativní, většinu času je jejich film nepříjemně odosobněný, chladný a zbytečně utahaný. A ne moc zábavný.(26.7.2018)

 • rikitiki
  **

  Tak ony se pořád ještě točí propagandistické filmy? Myslím, přímočaře a prvoplánově propagandistické? Rusové = zlí, Američani = hodní. Zdá se, že Hollywood větří, že ideologická válka opět nabývá na síle. _____ Jennifer je děsně unylá. Nápad zverbovat jako agentku, která má vystupovat pod krycím jménem, bývalou primabalerínu Balšovo těatra, můžou mít jenom hodně nekulturní lidé. Takové krytí by prokoukl každý, kdo umí listovat divadelním programem. ___ No a pak se odvíjí spletitá historka o různých předstíráních, podrazech a zradách, ze které jsem si odnesla jako hlavní poselství, že stát se agentem nějakého z pohrobků KGB, je řehole a prostituce v jednom, přičemž maximální odměnou je, když tě vlastní lidi nezabijou. Že tě trochu pomučí, je přece samozřejmá věc, se kterou se musí počítat. SHRNUTÍ: A pak, že Studená válka už skončila!(29.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace