poster

Plán útěku 2

 • USA

  Escape Plan 2: Hades

 • Austrálie

  Escape Plan 2: Hades

 • Velká Británie

  Escape Plan 2

Akční / Thriller

USA, 2018, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  **

  Steven C.Miller je neskutečnej babral ,a tenhle kousek je plnej vizuálně trapně vypadajících výbuchů,statickejch soubojů(až na čestný vyjímky),a děje bez ladu a skladu.Stallone tady spíš statuje,a abych se přiznal,víc si slibuju vod druhýho Millera,a to Briana,kterej s hřebcem bude točit Backstrace,krimošku,a to se vsadim,že takováhle hovadina to nebude.30%.(20.7.2018)

 • sotek
  ***

  Není se čeho bát. Geniálnímu prvnímu dílu, který pořád vnímám jako přelomový milník v dějinách kinematografie a sice proto, že se poprvé a asi i naposledy v obou ústředních rolích objevily dvě největší akční legendy se to nevyrovná, ale i tak je to obstojná a svižná zábava. I když pro mě je stejně pořád Jean před Arniem a Slyem, ale to je asi subjektivní :) kdyby tu vystřídal Arnolda, tak bych se nezlobil. Takhle je tu jenom Sly, ale rozhodně se nejedná o žádné cameo, ale o plnohodnotnou roli. Je to sice o něco béčkovější než jednička, ale za mě no problema :)(15.6.2018)

 • korbitch22
  **

  Už jednička byla naprosto obyčejné a průměrné béčko, na kterém byla zajímavá jedině společná účast dua Sly/Arnold. Proč chtěl Stallone za každou cenu natočit pokračovaní něčeho tak obyčejného a to ještě navíc hned dva díly je mi záhadou. Escape Plan 2 působí jako DVD céčko ve kterých se objevuje pravidelně ve vedlejších úlohách Bruce Willis posledních pět let. Co víc, debilitou scénáře si nezadá ani s posledníma peckama od Seagala. Příšerné triky, nudný a předvídatelný děj, příšerný střih a plejáda céčkových herců. Stallone tu působí unaveným dojmem, je celej oteklej a prakticky nic nepředvede. Strašný přešlap vedle a jednoznačně nejhorší film Stalloneho od dob Kočičího zlata a to je dámy a pánové třicet let. Člověk se trochu vyděsí když vidí, že i Sly který si dokázal po comebacku od roku 2006 držet určitý standart dokázal vybrat takhle debilní film a ještě k němu natočit další pokračování. Jestli miluje postavu Raye Breslina těžko říct, rozhodně se ale bojím nového Ramba a o Creedovi ani nemluvím, už jen ta zápletka opět odkazuje na stupidní a brakové náměty ze začátku devadesátých let. Jediné pozitivum je v tomhle filmu obstojný soundtrack a jedna jediná hláška Dejva Autisty, který tady hraje asi tři minuty. Včera jsem se koukal na novinku Van Damma Black Water a Jean může být na sebe hodně pyšný, asi poprvé v kariéře natrhl Slyovi jednoznačně prdel a pokud se stane nedej bože pravidlem, že mírný vzestup Van Damma (čekají nás dva filmy od lepších režisérů) zastíní Stallona, možná nás čeká velký pád jedné hvězdy. Stalo se to Van Dammovi, Seagalovi, Lundgrenovi, Arnoldovi , Willisovi, Kejdžovi a teď to vypadá na pád samotného hřebce.30%.(18.6.2018)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Možná bych měl dělat sám !!" - "Sám to nikdo nedá.." Ani Sly na svých bedrech neutáhne podobnou zrůdnost.. Tady totiž Stallone, jakkoli si v kariéře již pár propadáků zažil, dává svým skalním fanouškům hodně silný k.o. Tady šlápl vedle jako nikdy, protože Céčko Miller na to prostě nemá.. A přitom stačilo, aby Sly cinknul kámošovi Willisovi, a ten by jej jistě varoval do jakého béčkového hnoje se nechal umluvit..(1.1.2019)

 • Fr
  **

  „VÍŠ, MLADEJ, TO TI MUSÍM PŘIZNAT. ODVEDLS TU PARÁDNÍ PRÁCI. VYBUDOVALS VĚZENÍ. VYPADÁ, ŽE NEMÁ ŽÁDNÉ SLABINY. ALE VÍŠ TY CO? VŽDYCKY TU JE JEDNA…“ /// Už úvod napoví, že tady nemá smysl vočekávat nějakou inteligenci (filmařů – hlavně…). No a zbytek filmu to mnohokrát potvrdí. Je to jednoduchý, takže to celkem vodsejpá, ale… Sly je tady dědkovitej dědek, čehož si všimli všichni, takže ho nepouštěj do větších akcí. Všude samej Číňan a vůbec všechno to působí jako vodfláklej nákup z asijský tržnice! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že s mozkem a trpělivostí…. 2.) Neznám odpověď na hádanku: Je to starý, ve filmu to působí trapně a není to J-C Van Damme. Kdo je to? 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(13.7.2018)

 • - Film bol natočený za 19 dní. (Paldiny)

 • - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)

 • - Roli jednoho z vězňů si zahrál UFC welterweight champion Tyron Woodley. (coffeeblack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace