poster

Noční hra

 • USA

  Game Night

 • Slovensko

  Nočná hra

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Vynikající Komedie, která se vůbec nepodobá Americkému stylu, vyhýbá se klišé a představuje hodně inteligentní žánrovku. Rachel McAdams je k sežrání, Jason Bateman hraje klasicky obstojně a hodně vtipný mi přišel Jesse Plemons v roli tajemného policisty. Má to skvělé tempo, dobrou myšlenku, slušné hlášky i fajn situační humor, pěkně dávkované zvraty, které ke konci jsou čím dál střelenější a také dojde i na akci a dávku napětí, takže za mne hodně velká spokojenost a perfektní zábava. Pokračování bych se nebránil. 85%(3.4.2018)

 • StanislachKo
  ****

  Ja som fakt zvažoval plnú paľbu. A možno ju tam po repríze (ktorá zákonite musí prísť!) aj šupnem. Momentálne to hodnotím ako nadpriemernú streštenú komédiu s vynikajúcou dvojkou McAdams a Batman, výbornými krvavými scénami, skvelou oneshotkou únosu vajca, operácia ruky a hlavne každú chvíľu odkaz na nejakú filmovú klasiku (to ma zakaždým dostane...). Žiarici moment inak vädnúceho a recyklujúceho hollywoodskeho strieborného plátna.(15.6.2018)

 • mzss1
  ***

  (58%) GAME NIGHT není špatný filmový počin. Mělo to ale navíc. Místy mě to docela bavilo a místy jsem se trochu nudil a některé scény mi přišly divné. Po komediální stránce to není zlé, občas jsem se i zasmál. Poslední cca třetina filmu už ale ztratila tempo. Byl to už takový miš maš. Takže celkově rozporuplnost. Námět dobrý, pár vtipných scén, nějaké ty zvraty atd. Víc bych v tom ale nehledal než neškodnou jednohubku na zabití času.(22.5.2018)

 • Havaj8
  ****

  Exkluzivní záležitost, na kterou se oplatí jít do kina. Věděl jsem, že to bude tajemná a pěkně domotaná hra, ale že až takhle zajímavě? Ono nejenom že člověk přemejšlí, co je jenom hra a co je realita, ale dokonce se i perfektně baví. Přesto, že to nebyla čistá komedie, tak to byl přesně ten typ humoru, kterej mám rád. Jeden twist střídá druhej a podle mě to hluchý místo nemělo. Navíc Rachel McAdams a Jason Bateman, povedená a sympatická dvojice. Vřele doporučuju, obrovský letošní překvapení.(13.3.2018)

 • Kaka
  ***

  Vcelku zábavná taškařice, která střída obvykle průměrné komediální momenty s dost neobratnými akčními pasážemi, za podpory prazvláštního použití miniatur a atypických kamerových záběrů, zřejmě ve snaze být za každou cenou zajímavá. Místo se daří více, místy méně. Pořád je ale přítomný pozitivní element sympatické hlavní dvojice, kde dominuje převážně Rachel McAdams a naprosto parádní vsuvky s Denzelem Washingtonem. Dialogová interakce je fajn, jen divák musí akceptovat, že je to vlastně děsná ptákovina od A až do Z.(16.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace