poster

Backtrace

Krimi / Drama

USA, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rominator
  *

  Detektiv Sykes (Sylvester Stallone) se snaží přijít na to, kde skončily miliony z vyloupené banky. Aktér loupeže Macdonald (Matthew Modine) by mu na to mohl pomoci odpovědět, ale končí po divoké přestřelce v nemocnici se ztrátou paměti... Sly ve filmu hraje bohužel vedlejší postavu. Divák si ho ani pořádně neužije, protože jeho scény (necelá půlhodina) jsou rozstříhány po celé stopáži tak, aby to vypadalo, že hraje mnohem důležitější roli. Příběh nepřináší něco originálního a pouze recykluje.(20.1.2019)

 • bourec
  **

  Moje dvě hvězdy jsou asi až moc.Miller sice je hodně na rozhraní béčka až céčka,ale jak Elitní zabiják,tak i Vice byly poměrně slušný kousky s přitažlivym obsazením.tady sice figuruje můj oblíbenec Sly,ale vlastně se tady jen míhá a vyskytuje.Děj filmu blbej jak necky,stokrát omšelý,což by ani nevadilo,ale nemá to nic ,co by film ozvláštnilo,a diváka zaujalo.je to sice škoda,ale holt ne vše se povede.30%.(16.1.2019)

 • RAFT
  odpad!

  Odpady moc nedávám ale ,tady to ani nijak navýšit hodnocení nešlo .Stallone se ve filmu pouze mihne .Film je nezábavný,akce nic moc .Stallone má na víc něž se zabívat takovýma propadákama a řekneme si to narovinu určitě nechcem aby dopadl jak Steven Seagal,snad příští rok si film rambo dostane zase nahoru..5%(25.12.2018)

 • Marze
  *

  Co by jste udělali s 72 letou akční hvězdou? Tohle ne! Zápletka je celkem krkolomná. Poté co utrpí zranění mozku se u MacDonalda (Matthew Modine) rozvine amnézie a je uvržen do vězení na psychiatrii. Pod nátlakem je po sedmi letech přinucen na vícelůžkovém oddělení (Ryan Guzman a Meadow Williams) přerušit vězení , vzít si sérum a znovu prožít zapomenutý život. MacDonald nyní musí uniknout místnímu detektivovi (Sylvester Stallone), a zocelenému agentovi FBI (Christopher McDonald) a nebezpečným vedlejším účinkům drogy, tak aby znovu získal ukradené peníze, zatímco je konfrontován s minulostí. Během akčních scén film občas přijde k životu. Je zde ale po celý film převládající nedostatek akčního dramatického napětí. Matthew Modine je vynikající. Největším problémem tohoto absurdně nesoudržného kriminálního thrilleru je skutečnost, že je hrán s vážnou tváří. Je to vlastně nudné ještě dříve , než se z toho stane chaos.(15.1.2019)

 • JohnSmith
  *

  Tentokrát bych asi neviděl problém v Millerovi, ale v dementním scénáři. Krom toho, že je předvídatelný, tak je celý hodně slabý a závěr pak vyloženě dementní. Akce nebyla zas tak hrozná a Sly se před kamerou moc neohřál. Za to příšerný Modine je tam skoro furt. Ten člověk je nesympatický a k tomu neumí hrát.(10.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace