poster

Štiky (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 50 min

Scénář:

Barbora Adamcová
(další profese)
 • pupidup
  odpad!

  To jsem fakt zvedava.. vsichni tady kricime odpad.. a vsichni na to ze zvedavosti cumi... asi aby se podivali,jestli to je vubec mozne! A o to prece jde,ne??? 😀 Jestli se takove porady skutecne vysilaji! 😂 a to jsem myslela,ze nejhorsi jsou zarucene Nebezpecne vztahy nebo jak se to jmenuje,na Barrandove... a ono ne! Prima nadadila tezsi kalibr. Horsi uz snad může byt jen simultarne dabovane nemecke porno ze 70. Let... ale to melo aspon svuj ucel! 😀 z tohohle se fakt neuděláte! 😂(24.4.2018)

 • herr_carter
  odpad!

  Jedině v tomhle státě může podobné obludárium, fekál a špína dostat rating 6 neuvěřitelných procent a jedině u nás se takováhle sračka dostane do televize..Tohle podle mě netrumfne nic a nikdo, leda že bych natáčel každý ráno reality šou na hajzlu..................moje hodnocení = 0 z 10.(1.5.2018)

 • xsilence8x
  odpad!

  Jednou takhle večer, předpokládám, že nějakým nedopatřením, přepnula moje máma na televizní kanál, kde zrovna vysílali tento pořad. Ze zvědavosti jsme na kousek mrkly. Americké a německé reality show mají aspoň nízkou úroveň, tohle má úroveň -100 % na škále od 0 do 100 %. Vzhledem k tomu, že druh Homo sapiens sapiens má dobře vyvinutou centrální nervovou soustavu, individua účinkující v této "reality" bychom měli zařadit do vlastního druhu, který pozbyl funkce používat svůj mozek. Drahá televize Primo, proč tohle vůbec vysíláte? Málem jsem z toho vyzvracela své vnitřnosti.(26.4.2018)

 • gorerated
  odpad!

  Kazdy to jiste zname. Minimalne kazdy z nas to nekdy zazil. Rano se clovek vzbudi, v hube ma jak v popelniku, kde byl obsah chrchlu a vajglu. Vycistit zuby si moc nepomuze. Chut k jidlu neni zadna, z pohledu na vse co prochazi krkem, se cloveku dela knedlik v jicnu. Dostavuje se bolehlav a celkova nechut neco delat. Pak prichazi vysvobozeni v podobe rychleho uprku na hajzlmisu a nebo nejblizsimu umyvadlu. Vsechno z druheho dne jde spatnou cestou ven. Davici reflex se dostavuje uz jen pri pohledu do misy. Clovek se prave mohutne vyblil a na svete je zase krasne. Presne takto by se dal shrnout tento krvavej vred na tv prujem. Od zacatku az presne do konce na to sedi prubeh kocoviny.(28.5.2018)

 • Olík
  **

  V našem zatuchlém rybníčku se potuluje pěkná řádka vypečených vodních obratlovců…..ovšem tyhle Štiky jsou opravdu extra materiálek. Chápu, peníze nečpí a kaviár je třeba za něco kupovat, každopádně, čeho je moc, až se oko utrhne. A to, kdo mne zná tak ví, že se žádné reality show nebráním a žádný bizárd mi nepřijde až tak bizardní…….ruku na srdce, já se vyloženě těšil. No, už jsem se dotěšil. Nemám problém s tím, že Kokta si potřebuje vydělat na nové zuby – že Charlotte má IQ zlomeného pravítka – že ten její nesrozumitelně mluvící nabíječ snad musí být najatej herec - že „Pornele“ by měli odebrat psa i syna – že stará Štika je exot, kterému se rovná v této republice snad už jenom Vlasta Plamínek – že otec si dělá z ostudy kabát. Je mi to šumák, nakonec o tom to je. Ale tohle je každou minutou stejné, uřvané nic, nic a nic. A když tohle říkám já, tak mi to NIC zatraceně věřte.(19.9.2018)

 • - Na premiérový díl se 23. 4. 2018 dívalo 298 000 diváků ve věku 15-69 let. O týden později sledovanost poklesla na 241 000, 7. 5 .2018 se na třetí díl dívalo 262 000 diváků. S ohledem na pokročilou hodinu začátku pořadu (21:30) představuje share přes 11% pro komerční televizi solidní výsledek. Share prime timeového Modrého kódu (od r. 2017) se pohybuje okolo 20 procent. (klukluka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace