poster

Ano, šéfová! (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 55 min

 • 6thSun
  **

  Když budete mít mega velkou a ultra kvalitní plazmu, která jednoho dne z nějakého důvodu odejde a poté nebudete mít jinou možnost, než koupit menší televizi s o dost levnějšími parametry, nic moc dobrého z toho nevyplyne. Koukat se na to dá, barevný je to taky, ale smutek převládá, neb je jasné, že předchozí kvalita je absolutně nenahraditelná.(15.11.2018)

 • masekjc
  ***

  Ruku na srdce, nikdo nemá rad změny a nahradit charismatického a vtipného Zdendu zkrátka nejde. Dívejme se na to tak, že prostě Jitka a Santo mají pořad, který má stejnou koncepci a stejnou licenci ale budou to dělat po svém. Možná že, neumí vařit a nejsou tak vtipní, ale vědí jak to v gastronomii funguje a dokážou určitě přijít i se zajímavými postřehy a nápady, které mohou pomoci. I Ano, šéfe nebylo častokrát jen o vtipu a vaření (poslední série skoro vůbec) ale i o vztazích a lidských příbězích. Takže tady je vše v pořádku. Pak tu jsou ale osobní sympatie a to je asi hlavní problém celého pořadu. Nikdo je nezná, nikdo o nich nic neví (kromě informací z intra pořadu), nemají respekt a oba působí těžce nesympaticky. Co s tím? Těžko říct. Znám ve svém okolí spoustu lidí, kteří Zdendu nemají rádi nebo ho dokonce nesnáší. A tady tomu nebude jinak, byť to vypadá zatím na těžkou převahu haterů a trollů. Ono se to časem podá a člověk si zvykne...a když ne, tak ať si pustí třeba tu Ordinaci, když mu to přijde lepší. Pokud se chtějí hlavní protagonisté přiblížit divákovi, musí se trochu otevřít a ukázat něco ze života a z prostředí ve kterém pracují. To si myslím, že by pomohlo. I moje srdce krvácelo když Zdenda skončil, ale tak to prostě je a už se s tím smiřme, není to přece tak těžké. Žádná bouřka věčně netrvá :)(22.11.2018)

 • Johny44
  odpad!

  Tohle fakt nebude mít asi dlouhého trvání. Strojené dialogy,ani jeden žádné charizma,místy až opravdu nepříjemná dvojice. Baba dřív mluví,než myslí.Synek nemyslí vůbec. A nezachrání to ani evidentní Pohlreichovy slovní výrazy. Nepochopil jsem,proč si tam ještě pozvali dalšího kuchaře,aby jim uvařil.To neumí sami? Zdeňo vrať se!! P.S. Měl jsem takový pocit,jako bych ty dva podivné klauny už někde viděl.Nehráli oni v takovém totálně odporném seriálu Štikovy nebo tak nějak se to jmenovalo? No, jestli ne, tak za mě bych je tam v další sérii zkusil..(12.11.2018)

 • Lukoboss
  odpad!

  Tímto děkuji Zdendovi za deset let zábavy a hlavně kvalitní práci v tomto žánru / pořadu, protože to byla zábava a zároveň to bylo poučný. Jak pro hosta, tak i pro majitele restaurací (aspoň pro některý teda). Toto je bohužel hnůj, kterej se snaží těžit ze stejné značky, ovšem nedosahuje toho ani vzdáleně. Toto je fakt děs, nedá se na to dívat!(13.11.2018)

 • DonBraso
  *

  Prvně asi srovnávat ze Zdeňkem nemá cenu.Druhá strana mince je,že poslední dvě sezóny zrovna s ním už byly silně tendečně na pokraji svých sil.To přešlapování na mrtvém bodě už byla sakra znát.Chápu,že Prima chtěla přijít s něčím malinko odlišným,ale né proboha takhle.Dva lidi,který za dva díly nic neuvaří a jen krafaj.Místo toho tam přijde nějaký kolega,uvaří tam nějaký žrádla a Paganovic řeknou,jak to chutná.Tvl to je hrozná soda.Jak udělat dobře skrytou reklamu na někoho.Druhý díl jsem viděl radši jen kousek,protože to byl další fór.Sice se ty dva snaží na to jít víc lidsky,nemají prostě charisma.Popravdě kdyby tam přišel Pepa z prádelny,tak řekne pomalu ty stejný kecy,co oni.A Jitka Pagana to je pomocník teprve jak něco.Tohle přeci Prima nemohla vyhrabat někde z Německa,protože nejspíš paní Jitka asi někde pohořela,když se někdo vrátí sem do Čech:)(25.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace