poster

Halloween: Zmrtvýchvstání

 • USA

  Halloween: Resurrection

 • Slovensko

  Halloween: Vzkriesenie

Horor / Thriller

USA, 2002, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JASON_X
  *

  Slibný začátek naznačoval možnost formálního i obsahového navázání na velmi povedený předchozí díl, ale chyba lávky, tedy očekávání. Po slušné derniérové účasti Jamie Lee Curtis diváka už nic dobrého nečeká, jen podprůměrná teenagerská vyvražďovačka. Tento žánr mám sice ve velké oblibě, ale tahle nehorázná amatérština mě vůbec nebavila. Je to levně a mizerně natočené, navíc s otravnými prostřihy na záběry z kamer na hlavách účastníků, a kromě "galactické" Katee Suckhoff v tom účinkují samé nezajímavé antiherecké zjevy. Bezkonkurenčně nejhorší a nejtrapnější je kung-fu negr s opičím xichtem i mimikou, nevím kam na tyhle monstrózní držky producenti chodí. A nechápu strategii obsazování všelijakých polodementních rapperů do rolí velkých frajerů a borečků... to asi proto, aby do kin chodilo hodně polodementních barevných teenagerů. A závěrečný souboj je jedním z nejblbějších a nejhůře natočených závěrečných soubojů horrorové historie. Děs a bída, jedna hvězda za začátek a za Katee.(20.9.2013)

 • sedm.1
  *

  No tak takovýto průser jsem opravdu nečekal,ikdyž z horrorových serií(Pátek 13,Noční můra a Halloween),je právě Halloween u mě nejméně oblíbený,ale že klesne až takto?Málo vražd,málo krve,hloupoučkej nápad,děj stupidní,scénář ,,céčkovej",herci směšní,prostě již nikdy více,toto je naprosté dno vyvražďovaček.Sorry!!!(1.11.2005)

 • korbitch22
  odpad!

  Když tvůrci udělali restart s vynikající H20,byl jsem nadšenej,no a pak se tvůrci rozhodli zabít jamie lee curtis a udělali to takovým způsobem,že každý normální fanda série,musel zvracet v křeči,trhat si vlasy a proklínat zrůdy,jenž zplodili tuhle sračku.Místo nadupané,atmosférou nahuštěné finální bitvy,mezi majkem a jeho sestřičkou,které by nádherně zakončilo přes 20 let trvající tradici,máme tady zvrhle patetickou,trapnou a k uzoufání posranou úvodní bitku,která skončí smrtí Laureí,aby mohla následně pokračovat tuna odporných klišé,jedoucích na vlně moderního puberťáka posluchajícího rap,čučícího na reality show a tvůrcům tenhle záměr měl poslužit nejspíš jako ždímačka na peníze a to že tím zranili srdce,ne jednoho filmového,oddaného nadšence této série,je jim u prdele.neexistuje snad jediné pozitivum,na tomhle antikristovi,snad jen úžasná úvodní znělka,která bohužel u tohdle paskvilu,zní trpce.největší filmová trhlina v mym srdci.top 1 shit co jsem viděl.(7.11.2008)

 • PROROK14
  ***

  Tvorcovia mali takú veľkú potrebu natočiť dalšiu časť že oživili Mychaela Myersa a dali filmu prívlastok Zmrtvychvstanie. Mychael stratil hlavu, kto vie možno nechtiac ale zas sa preukazuje jeho totálna nesmrteľnosť a napriek odseknutiu hlavy sa nám ukázal v plnej paráde v dalsom diely Halloweenu. Sme radi. Film nepriniesol nič nové ale z môjho pohľadu ( totiž Zmrtvychvstanie som videl ako prvý film zo vsetkých) je to vyvraždovačka s množstvom krvi a tak na odreagovanie film nezaškodí. Odpad to určite nieje.(31.8.2008)

 • darm
  **

  Tak tohle si ale opravdu Jamie Lee Curtis nezasloužila ! A to, jak vrátili Michaela "zpátky do hry", je přinejmenším úsměvné. V celém filmu jde o to, že skupina studentů má v Myersově domě, který mimochodem vypadá úplně jinak než jak vypadal v originálním Halloweenu natáčet nějakou online show. Michael už vraždí naprosto bezdůvodně, nebo spíš jen proto, že se mu nějací teenageři prohrabují v domě, no ale co už s tím. Po hororové stránce je ten film ale není zas tak zlý, atmosféru to občas má a místy jsem se slušně bál. Jen se celý ten film neměl jmenovat Halloween, prvních 15 minut nemělo ve filmu vůbec být a celá halloweenská série měla skončit sedmým dílem. No jsem zvědav, co si tvůrci vymslí v připravovaném H9.(4.1.2005)

 • - Producenti zvažovali zda-li do filmu obsadí herečku Danielle Harris, která hrála postavu Jamie Lloyd ve čtvrtém a pátém díle série Halloween. (Stocki)

 • - Katee Sackhoff (Jenna Danzig) měla původně hrát postavu Donny Chang, tu nakonec ale hrála Daisy McCrackin. (Stocki)

 • - Jamie Lee Curtis souhlasila s účastí na filmu jen proto, aby se ujistila, že se již v žádném díle série neobjeví. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace