poster

Snow-White

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1933

Režie:

Dave Fleischer

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • Houdini

  NFR 1994(5.4.2004)

 • zelvopyr
  *****

  Jedna z nejlepších Betty Boop, i kdybych opomenul hudební stránku. Což je docela nesmysl, jelikož Betty zejména v ranné fázi velice stavěla na hudebních kouscích. Tady je ten asi nejlepší vůbec -- Saint James Infirmary v úchvatném podání, Cab Calloway.(27.2.2012)

 • Le_Chuck
  ****

  Betty Boop mňa nikdy nejak špeiálne nezdvíhala zo stoličky a aj tento diel je síce sympatický, veselý, hravý, ale tak na jedenkrát a dosť. Ale úplne ma úchvátil St. James Infirmary Blues dua Mills-Calloway, ktorý spieval strážnik (neskôr duch) a vďaka ktorému sa k Snow-white ešte neraz vrátim. Čiže 4-ta hviezda, za to že mi Betty sporostredkovala tento geniálny song.(7.3.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  Toto bolo moje prvé stretnutie s animovanou slečinkou Betty Boop. A bolo to celkom veselé rande. Crazy variácia na každému známu Snehulienku v hlavnej úlohe pravdaže s Betty. To celé podfarbené svižnou hudbou a uleteným spevom. Sedem minút, ktorých trvá "Snow-White" som strávil s pobaveným úsmevom na tvári. ***(6.10.2008)

 • Radko
  *****

  Betty Boop, uprostred zimy a hustého sneženia prichádza do paláca zlej kráľovnej. Oblečená v minišatičkách, ledva zakrývajúcich zadoček, na hlave s nasneženou čapicou. Táto verzia Snehulienky vzhľadom na dynamický dej a množstvo zábavných nápadov v rytme jazzovej melódie (jazz ako taký často dotvára Bettine kreslené príhody) nemá žiadnu chybu.(20.5.2006)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  Animovaná a zpívaná parafráze pohádky o Sněhurce. Svěží dílko i po více než 70 letech.(28.4.2006)

 • Hwaelos
  ****

  Slyšet zpívat Caba Callowaye je i po těch letech zážitek. Sice je na něj dnes často nahlíženo jako na poskoka bílých v dobách rasové segregace, ale je fakt, že bluesovější hlas by člověk pohledal.(23.1.2010)

 • ScarPoul
  *****

  neskutočne hravé a invečné dielko, parodujúce známu rozprávku svojským spôsobom.(29.9.2010)

 • blackrain
  *****

  "Pověz mi, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější? No, přece Betty Boop." Ta vypadá sexy i ve sněhové vánici a i když je z ní kostka ledu.(29.3.2010)

 • Machrovic
  ****

  Když si přečtete název Sněhurka, tak se asi sami sebe zeptáte : "Další zpracování příběhu, který jsem viděl/a stokrát!Může mě ještě vůbec překvapit něčím novým?" A já vám odpovím: "Může!" A překvapení to bude víc než příjemné.(26.9.2006)

 • nemorino
  *****

  Excelentné prevedenie crazy Snehulienky v podaní Betty Boop.(20.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace