foto

Martina Balogová

  • nar. 17.4.1980 (38 let)
    Ústí nad Labem, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Česká zpěvačka Martina Balogová se narodila 17. dubna 1980 v Ústí nad Labem. Martiny otec je profesionální muzikant. Vyučila se servírkou, ale ve svém povolání se neměla čas realizovat, protože hned po skončení školy odjela zpívat do zahraničí, kde zůstala celých sedm let.

Jako dítě nezpívala v žádném souboru. V sedmnácti se rozhodla vyzkoušet své pěvecké schopnosti, odjela do Německa za svým otcem, kde dva měsíce zpívala v jeho skupině. Jejích pěveckých kvalit si všiml kapelník skupiny Alexis, kterému se její projev natolik zalíbil, že ji oslovil ke spolupráci, ze které se vyklubalo dlouhých sedm let. Když se dozvěděla, že je možnost přihlásit se do SuperStar, přerušila dočasně svou spolupráci s Alexis duo a rozhodla se zkusit štěstí v soutěži. Martinu především baví zpívat, má ráda jazz a soul, evergreeny, ráda tancuje.

Za krátkou dobu své popularity v Čechách již Martina natočila na hudbu Karla Svobody duet s Karlem Gottem, vystoupila v Královnách Popu, zúčastnila se spolu se Sámerem Issou a Standou Dolínkem úspěšného turné LG Tour 2004, pro televizi Nova nazpívala úvodní melodii k novému seriálu ON JE ŽENA a objevila se ve filmu KVASKA.

Jiří "BloodMax" Neubauer

Herecká filmografie

Filmy

2007 Kvaska

TV pořady

2012 Tajemství Karla Svobody (TV pořad)
2011 Legendy popu (TV pořad)
To byl náš hit (TV pořad)
2009 Karneval na Barrandově (TV pořad)
2008 TOP STAR magazín (TV pořad)
2005 Scénky na scénu (TV pořad)
2004 Tenkrát na východě (TV pořad)
Uvolněte se, prosím (TV pořad)
Česko hledá SuperStar (TV pořad)
1994 Eso (TV pořad)
Snídaně s Novou (TV pořad)

Hudební videoklipy

2012 David Steel feat. Martina Balogová - Náhrdelník (hudební videoklip)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace