Wallis3

Wallis3

okres Brno
Filmožrout, Hudbomil, Knihomol

5 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
  • 15.2.2019  12:20

  Jako, když si Somálci nadávají navzájem do hubeňourů, tak film jaksi ztrácí atmosféru a na vážnosti. Takovýho šmodrchání kvůli blbým třem headshotům, no nevím. Ale tak vydržel jsem u toho.

  • 15.2.2019  12:13
  Zombieland (2009)
  ****

  Zombie taškařice, kde bych já osobně umlátil Eisenberga před Emmou Stone, pže na hrdiny se před takovýma kočandama hrát musí a Eisenberg je stejně kokot. Za mě tam vládly ty dvě holčiny a Woody, dokonce i Bill prokázal v tom štěku víc sympatií, než Eisenberg v celým filmu. Ale jak říkám, taškařive dobrá.

  • 14.2.2019  06:36

  Emerickej sen z Bómbaje, co tu místní sluníčkáře chytl za srdíčko. Já viděl průměrnou klišoidní podívanou s ještě kýčovitějším tanečkem na konci. Aspoň že Latíka stala za to a jizva jí dodala šmrnc.

  • 11.2.2019  12:01
  Prostřeno! (TV pořad) (2010)
  odpad!

  Tohleto už dospělo do takovýho stádia, že lidi jsou tak debilní, že ani netuší jak debilní jsou! Jako chovat se jako pitomec zvládneme každý alespoň jednou za život, ale chodit s tím na obrazovky : vychvalovat, jak všechno bylo dobrý, ale při bodování udělit 3 body za to, že polívka mohla být o stupeň teplejší!? Magoři, co se tam hlásí, magoři, co to sledují a magoři, kteří to furt točí!

  • 10.2.2019  19:01
  Drsňačky (2013)
  ****

  Takovej Poslední mohykán v sukních. A povedl se. Já se lochčil a bavil. Chemie mezi Bullockovou a McCarthyovou fungovala, hlodů a gagů bylo požehnaně - od nepovedené tracheostomie po vyhrožování hlavou dolů. "RASISTKO!" "S RASISMEM NA MĚ NECHOĎ. 9 Z DESETI CHLAPŮ, SE KTEREJMA ŠUKÁM, JSOU ČERNÍ!"

  • 9.2.2019  11:05
  Training Day (2001)
  *

  To byly ty časy, kdy se do filmu narvala sprostá mluva, všichni byli úplně nejdrsnější, bóchačkama se mávalo před xichtem už jen z plezíru a pak se do toho snažilo veplíst jakýsi příběh. Alonzo to týden plánoval, ale co vlastně naplánoval? Donutil zelenáče vypít pár piv a vykouřit crack, no ty vole!! Pak se svým týmem zkorumpovaných sviňských fízlů zastřelil svýho ne-kámoše, aby mohl splatit prachy rusům. Zelenáče, i přes veškerý výhružky, nechá napospas gangsta ne-kámošům, ale díky tomu, že zachránil šukézní "prej čtrnáctku" si vyslouží milost a jde se mstít. Za záda se mu postaví celej gangsta svět, přestože Alonzo je má pod palcem, ale stačí jeden zelenáč, aby se probrali a byli ještě víc gangsta, jou, čekeda... Hele, vrtá mě to hlavou, ale kdyby si to Alonzo odbyl jen se svým týmem zkorumpovanejch sviňskejch fízlů, vlastně by neskončil v těch sračkách, ve kterých na konec skončil. Takže to byla tááákováhle píííčovina, co se fakt týden plánovala! JAHA,JACHACHA,JACHACHÁÁÁÁ!!!! Jedna hvězda za to, že v pozadí v jednom okamžiku ukázala Eva Mendes rozmazanýho bobra a budu doufat, že si to za ni neodbyla nějaká kaskadérka!

  • 6.2.2019  06:43
  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)
  ***

  Projekt to byl zajímavej a jeho počátky hodně slibný, prolínání světů zajímavý. Dokonce se nebálo nechat postavy umírat bez návratu- původní šerif, Bae (Neal), ale postupně to sklouzávalo do kýčovité pitomosti, kdy Emma už vyloženě lezla na nervy, jednou se vše vyřešilo kouzelným mávnutím, podruhý to zase nešlo, zápletky se opakovaly pořád dokola, hodní byli zlý, zlý byli hodní, dvojníků bylo nepočítaně, linka s autorem byla divná, vztahy byly převztahovaný, no myslím, ten průměr by tomu mohl stačit.

  • 5.2.2019  11:54
  Bylo, nebylo - Série 7 (série) (2017)
  *

  Nejotravnější, nejdebilnější a nejmíň sympatický xichty tohohle seriálu. Opravdu úplně zbytečný počin.

  • 5.2.2019  07:48

  Kdyby na konci nenašli ten seznam, střelil bych víc a taky škoda, že nebyly vidět mrtvolky, i když ucho na anténě od mobilu mělo něco do sebe, ale jinak tam toho bylo málo, ake ten seznam to fakt posral a pohřbil pointu.

  • 5.2.2019  07:43
  Bylo, nebylo - Série 6 (série) (2016)
  ***

  A je to. Sklouzlo to do otravné natahovačky, která mohla skončit už kdysi a zachovat si slušnou tvář. Mohla skončit i touto sérií, ale né, z nějakýho důvodu se to musí mrskat dál. Tady to pozdvihl muzikálový díl, který se opravdu povedl a Evil Queen a Hook tomu jednoznačně vévodili. No dál se dodívám jen proto, že zase oracuje můj blbej zvyk dodívat se i když už to vlastně přestává bavit.

  • 2.2.2019  08:40

  I když lekačky byly kýčovitý, párkrát jsem nadskočil. Atmosféra byla hutná, hodna jména filmu, ale příběh byl takový... takový...jak to říct...jako ty stupidní písničky od skupiny Kryštof, bez ladu a skladu, poskládaný jenom tak, aby se to rýmovalo. A to poslalo film do kopru. Zpracování chybělo znatelně.

  • 8.1.2019  07:00

  Ono mi to přišlo kako jakási rychlokvaška, ale zas taková hruza to nebyla. Hlavně se mi líbilo, když Bacon řekl, že potřebuje oběť, tak tu oběť provedl a nešlo se kolem dlooouhých a trapných řečí, jak to bývá, aby se dosáhlo debilního klišé, kdy během těch keců někdo přiběhne. Tady příběh frčel, i když se mi zdálo, že rychle, tak romu vubec tak nebylo. Za mě průměrná hovadinka, která má tu výhodu, že vás pobaví.

  • 3.1.2019  18:33

  Svět, kde žijí mírumilovní a neviní nemrtví? Proč ne. Já se v celku bavil, ani příběh, ač nebyl satanví, jak originální, měl spád, dokonce ani ten uječenej zombík mě neštval a udělat z lovce příšer zlouna, no hergot, za mě odlehčený cajk. Routh byl rozhodně víc k uvěření, než jeho Superman, co se vrátit neměl. Škoda jen, že je to ubité unilou akcí, chtělo to více temnoty a krve. K tomu by se to dost hodilo. Ale silnější tři tomu střelím.

  • 3.1.2019  13:11
  Venom (2018)
  **

  Něco mi tu těžce nesedělo. Brock by měl být zakeřňák, nebo alespoň vždycky byl. I když Hardy se snažil, nějak mě to nepřesvědčilo. Symbióza fungovala taky tak na půl. Akce v celku v pohodě a hlody o ukusování hlav, no dobře, ale co mě bylo fakt protivný a co shodilo celej film bylo to, jak byl Venom strašně hodnej. Ten symbiont, co Spider-Manovi zatápěl, ten potvorák z vesmíru a ono nevím na proč, tady z něho udělají ochočenýho pejska a to jeho žraní mi tam přijde jen tak na oko.

  • 30.12.2018  07:19

  Zajímavý nápad, jak spojit dvě "nesmrtelné" maniakalní legendy. Freddy se chce připomenout, tak povolá na pomoc Jasona a začne tóčo vyvražďovaček. Jo proc né, ale misty je z toho klasická teen uječená věc s kozičkama venku.

  • 30.12.2018  07:15

  Fantazii se meze nekladou a rozmanitost postav v tomhle animátorsky propracovaném filmu je toho důkazem. Cit pro detail je tu znát. Škoda jen, že příběh už je slabší. Jeho překombinovanost mi přišla zbytečná, jistá odhalení unáhlená (Haku). Škoda toho, velká škoda!

  • 28.12.2018  13:33

  Zajímalo by mě, jestli tahle blbůstka měla být takhle blbá záměrně, nebo to vyplynulo z okolností. Typická tv hovadinka (no jestli to bylo v kinech, lituju ty, co na to šli) se stupidníma postavama, se stupidním chováním eccetera, eccetera a eccetera Za mě to nefungovalo ani jako komedie.

  • 28.12.2018  11:45

  Krotitelé duchů jsem jenom jedni. Tohleto bylo něco, co už nám původní ukázali. Jenom dražší a aby to mělo obměnu, hlavní role ztvárnili tyhlety kozy. V původních Krotitelích byl obří panák, tady jich bylo o hodně víc. A všeho tam bylo víc a bylo to přeplácaný, Hermsworth úplnej debil. Ale pořád tam jsou hkody, kterým se dá zasmát. Ale nic novýho ani zásadního a zbytečný to bylo.

  • 28.12.2018  09:59

  Tohle byl příběh mlynářského tovaryše, který se učil i to černé magické řemeslo. Vše do sebe zapadalo, mělo to hlavu a patu. Né, jako pizdovina z roku 2008.

  • 28.12.2018  09:58

  Takhle to dopadá, když se zapomene na příběh. Film neví, jestli se má věnovat výuce magie, která tam byla opravdu divná, nebo roztouženým chlapcům. Kmotr byl zbytečná postava, mouka z kostí na prd a je vidět, že némci se tam zas snažili pohroužit jakousi hloubku, která byla k smíchu.

  • 27.12.2018  17:28

  Prosťoučký a nenáročný příběh kontra sympatické postavy. A fungovalo to. Žádné překombinované mudrlanství, že pane Zelenka?

  • 27.12.2018  07:55
  Box (2009)
  ***

  Když pan Zasažený Bleskem donesl krabičku, bál jsem se že celý film bude jen o rozhodování či stisknout nebo nestisknout. Když pak tlačítko pí. Lewisová stiskla a rázem byla zastřelena ta paní, těšil jsem se na mysteriózní vyšetřování. Kolem se motali lidé s krvávejícím šňupákem a film měl zajímavou atmosféru do té doby, než pan Lewis vlezl do té vodní brány. Pak to zabyl ten komplot o plošném testu lidí a všechno to najednou bylo tak přeplácaný. Tajní zaměstnavatelé tajní zůstali, smysl testu povahy lidstva, který skončí až když lidé přestanou tlačítko mačkat, ale vzápětí budou vystaveni jiným zkouškám, nebyl nijak zvlášť objasněn. Prostě na tak konspirační film takto rozsáhlého dopadu lidstvo není připraveno 😉

  • 26.12.2018  17:22

  Netřeba slov

  • 25.12.2018  11:02

  Normální, neohraná, inteligentní a originální pohádka z dob, kdy to ještě šlo. A to včetně zpívání.

  • 25.12.2018  10:37
  Kouzelník Žito (TV film) (2018)
  odpad!

  Takže místo toho, aby jsme dostali štědrovečerní pohádku, u které by se semkla rodina a nejbližší, dostali jsme nekoukatelný brak plný jakýhosi moralizování, cápek, co hrál Žita byl absolutní neherec, Kříž si akorát zopakoval roli Ruprechta z Krvenos a vůbec vše stálo nebo spíš nestálo za nic. Zpívání tam bylo proč? Umělohmotný nic neříkající verše. Ono to ale není žádný překvapení, jelikož česká kinematografie stojí za vyližprdel a je to čím dál horší.

  • 24.12.2018  15:26
  Strašidla (2016)
  odpad!

  Na to se nejde absolutně dodívat!

  • 23.12.2018  19:51

  Mno, bylo to laciný a bylo to děravý a dobrých fantasy filmů je opravdu málo. Vlastně od dob Pána Prstenů jsem dobrý fantasy film neviděl. Tady tohle začalo ucházející bitkou mezi sličnou elfkou a skřetem (tedy orkem) Opisování vizuálu skřetů (eh, orků) z Pána Prstenů byl víc než patrný. Dokonce i ucházející soundtrack mi přišel, že se snaží evokovat stejnou atmošku, která byla v Jacksonových velkofilmech. Ale pořád to v sobě cosi mělo. Jakousi myšlenku, nebálo se to ani sekat hlavy a ruky, steampunkový trpajzlík mi nevadil, dokonce ani kungfu elfka mi nijak nelezla na nervy, naopak se mi líbila. Hodit tomu více velkoleposti a mozku mohlo z toho být něco víc. Ale furt to bylo na hony víc než Dračí doupě!

  • 23.12.2018  10:10
  Gremlins 2 (1990)
  ****

  Gremlini jsou super! 2

  • 23.12.2018  10:07
  Gremlins (1984)
  ****

  Gremlini jsou super!

  • 22.12.2018  21:32

  Tady tu paní omlouvalo, že se praštila do hlavy, než o sobě začala prohlašovat, že její sunky jsou vypracovaný a faldy jsou břišáky tvrdý jako kámen. Film je trapnej, je blbej a místy je i vtipnej. Konec pravdivej.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace