HoneyBunny

HoneyBunny

okres Praha

74 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Amazing Race: O milion kolem světa (TV pořad) (2001)

  "Philééé, už běžíme!" Tohle je moje jediná televizní závislost. Klobouk dolů před tvůrci, kteří dovedou dvakrát do roka ukočírovat tenhle závod kolem světa. Každá řada má pečlivě vybrané soutěžící, takže ano, opakovaně tu vidíte soutěžící páry typu "prsaté blondýnky", "přátelé z dětství" nebo "nefunkční partnerská dvojice", ale v každé sezóně máte i překvapení typu dvojice "sedmdesátiletý dědeček a jeho vnuk", "trpaslice a její sestřenice" nebo "alternativní dvojka hypíků". Plus tu samozřejmě nechybí padouši, kteří v rámci hry provádějí menší či větší podrazy. A tyhle dvojice jsou vhozeny do stresujícího závodu o čas kolem světa. A že se podíváte do zajímavých koutů naší planety! Konečně reality show, kde se neřeší, kdo komu co řekl, kdo koho pomlouvá a kdo se komu líbí.

 • poster

  The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

  V podstatě jde o ten starý známý koncept - do show přicházejí VIP osobnosti propagovat svůj nejnovější film, knihu, pořad apod., ale díky talentu Grahama Nortona je tahle show mnohem víc. Předně hostů sedí v křesle hned několik a komunikují mezi sebou, takže vzniká uvolněná atmosféra. Norton z hostů vždy vytáhne ty nejlepší historky a navíc přidá pár vlastních vtípků. Hodně pomáhá, že jsou často namíchaní ostřílení britští komici s hollywoodskými celebritami, kde Britové drží filmové hvězdy při zemi. Graham často komunikuje s publikem, dává hostům zapeklité úkoly a nechává je pít alkohol (což se třeba v případě Marka Wahlberga moc nevyplatilo...). Jediná talk show, u které se těším na každý nový díl.

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

 • poster

  QI (TV pořad) (2003)

  Pro milovníky britského humoru povinnost. Objeví se tu kvanta ostrovních komiků, herců, ale třeba i vědců - a na rozdíl od české verze se u jejich odpovědí budete válet smíchy. Navíc se toho i hodně dozvíte. Velká škoda, že u nás se tahle show nevysílá. Pokud umíte opravdu dobře anglicky (mluví se tu hodně rychle a často se používá slang), pak nejnovější epizody můžete vidět na YouTube třeba tady: http://www.youtube.com/user/NickFromFulhamPt2

 • poster

  Faktor strachu (TV pořad) (2002)

  Zásadně nesouhlasím s tím, o co v koncepci tohoto pořadu jde - ukázat lidi, co pro peníze podnikají nechutné úkoly (a nejde jen o jezení prasečích konečníků). Kam to dojde? Vždycky si vzpomenu na Běžícího muže (Runing Man). Ale jít do tohoto pořadu, to je každého volba. Osobně si nemyslím, že britská verze je horší než americká. Je jiná. Pokud si někdo nevšiml, tak Britové mají jinou kulturu a chování, než Američani - a jejich pořady prostě budou logicky jiné. Na americké verzi mě štvalo, že do ní chodí jen Kenové a Barbíny z posiloven s hubou plnou velkých keců. Tady vidíte i obyčejné lidi, které o něco méně nenávidíte. Ale smát se jejich snaze sníst syrový hovězí mozek se budete stejně.

 • poster

  Zhubni, nebo přiber! (TV pořad) (2008)

  Originální reality show, ve které si obézní člověk (přiznejme si, spíš tlusté prase) vymění na pět dní jídelníček s někým, kdo jí zase extrémně málo. Pro uživatele, kteří to nepochopili, připomínám, že pořad neříká, že jídelníček kohokoli z nich je zdravý nebo dobrý - naopak, tím, že si jídelníčky vymění, oba učinkující na jiném člověku vidí, jak absurdní jsou jejich porce a složení jídla. A jak to Britové umí, je to celé natočeno zábavnou formou. Pořadem provádí lékař - sympaťák doktor Jessen (sleduj, jak se máš chovat, doktorko Cajthamlová!) - a je prokládaný postřehy vtipné Anny Richardson, která na sobě zkouší různé diety (v druhé sérií cestuje do Hollywoodu a zkoumá tamější posedlost extrémní vychrtlostí). dodávám, že po pěti dnech účinkující dostanou zdravé jídelníčky na příští tři měsíce. Mám tuhle show ráda, protože tvůrci umějí vybrat zajímavé účinkující s různými životními příběhy, a každý díl je zábavný a rychle odsýpá. Pro kontext je také třeba říct, že v Británii je bohužel už docela běžné, že se lidé stravují ve fast foodech, kupují si take away jídlo a jsou moc líní na to, vařit si doma. Tenhle pořad se nebojí na to upozornit a otevřeně mluví o tom, jaké důsledky to má na zdraví. Uvítala bych českou verzi, ta by ale postrádala ten roztomilý britský humor.

 • poster

  Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace